Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Uwielbiam takie niespodzianki ze strony dzieci. Gryzoniu- może faktycznie coś ci tam nie tego, że nie myje. ile wy jecie że wam się tak zapełnia?? my ostatnio sporo poza domem,ale zmywarka nam się dwa dni zapełniała. tyllko bez garów liczę- jeden duży i jeden mały wlazł. a resztę umyła mi zmywarka zapasowa w postaci męża mego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja nie mam zapasowej zmywarki mam swoja reczna :P my nie jemy jakos duzo ale dzieci brudza duzo a to kubek a to lyzeczka, miseczka itd.. rano 4 talerzyki plus 4 kubki ze snadania, potem to smao z obiadu i kolacja to samo, w meidzyczasie jakies sztucce z serka, budyniu itd.. do tego non stop sweize kubki bo wyniesie do piasku a to gdzies zostawi i tak w kolko, my z mezem znow jakos kawke czy tez sok, kieliszek/kufel i tym sposobem wieczorem zmywarka peka w szwach :/ do tego jak gotuje to tez potzrebny jakis kubek, talerzyk, jak paneirka to wiadomo juz 3 talerze dodtakowo i tego jest cala masa, wiaodmo ze jak odgzrewam pizze to tylko 1 talerz ale jak normalny obiad to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może. u mnie bardziej oszczędnie. mąż śniadań nie jada w domu ja biorę kanapkę w garść i tylko młodego talerz, kubek i moje dwa kubki. kotletów nie robię więc trzy talerze mniej- tylko deska i ewentualnie tarka mi potrzebna- bo my najbardziej lubimy jednogarowe żarcie. młoda wcina prosto ze słoika. tylko kubki po kawie zapychają mi to cudo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini jak masz tak malo naczyn to po co ci zmywarka :) mnie najwiecej to brudzi gotowany obiad i dzieci :)) ale dzieci to przede wszystkim :( a dzis robilam zupe i tez 2 garnki, kubek i 2 lyzki zuzylam do jedzenia 3 talerze, czwarty sie zbrudzi jak wroci maz i juz 1/3 zmywarki :/ ja mam tyle brudnych naczyn ze mis eiw zlewie nie mieszcza :( ale jak jem kanapke czy cos tego typu to zwykle jem na pietrze a zeby tam zaniesc biore talerzyk i to tez przysparza brudnych naczyn :/ na kolacje robimy salatki wiec miska, deska, tarka znow brudne, jak jemy jakies aprowki, kielbaski to znow garnek i tak non stop brudne naczynia idzie oszalec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryzoń- nie wiem jak to jest- ale zawsze miałam masę. a teraz jak mamy tą zmywarkę to mi jakoś brakuje! czasem było tak, ze po prostu zbierało mi się przez cały dzień- wieczorem nikt nie chciał tego myć. na drugi dochodziło jeszcze wiecej. A teraz może mamy też taki okres- mniej w domu, mao gości- stąd niedobór brudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mojej wylazla górna prawa dwójka.teraz jest (nie)szczęśliwa posiadaczka-w mniejszym lub większym stopniu-9ciu zębów.teraz z zawzietoscia próbuje się dostać do cycka i trochę go pociumkac:O Wyjeżdżamy 31-go a mój m wczoraj się spakowal.niezle,nie? Gratulacje dla Królowej.pięknie ćwiczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D U nas dziś gorąco wiec chodzę mocno obnazona;zebowy potwór tylko na to czeka:/ pijawa mała!i oczywiście,po spaniu najarmilam Ja,zmienilam pampka na majty i od razu siup!nasrala w nie!!:/:/ Dzieci są strasznie złośliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A taktaktak! A moja stwora ma zembow 11 i pól. Ale jeszcze nie wpadla na pomysl, ze te tylne moga sluzyc do przezuwania :/ i ostatnio wycharchala na dywan wpol przezuta parowke, ale za duza do polkniecia :/ Ile mleczakow jest tak wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc stawiam kawe bo co nasz bufet podupada:/ pulku chyba 24 jest mleczakow ale pewna nie jestem :) wiem ze ktores te ostatnie zeby to ida dopiero kolo 2-3roku zycia, tadek ma juz daaawno komplet, a przemek to niezbyt jemu jeszcze dolnych dwojek brakuje, niby je widac ale ma dziury miedzy zebami :D a z tylu to ma tylko piatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Dziewczynki! Miałam flaszke przynieść weselna i się nie doczołgałam, bo kac, bo mało smu itp:) ale dziś jest! Tadadadam. Do kawki, dla animuszu:) Brawo dla Królowej i zebowej za postępy. Młoda ma u góry tylko dwójki i to coraz większe i coraz bardziej wygląda jak szczerbol... NIECH ŻYJĄ ZMYWARKI! Dziatwa ma u dziadków wraz z mężem a ja sama w domu przez dwa dni:D Jutro jadę do nich, tęsknię, ale ta cisza w domu mnie niesamowicie raduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poproszę tę kawę doprawioną Ja dzisiaj od rana zapierdzielam jak dziki osioł. znowu siostra męża wpada i postanowiłam nie wstydzić się za nasz lokal. oni to sa tacy pedanci. Oczywiście nie doprowadziłam wszystkiego do perfekcji, ale naczynia w zllewie nie zalegają, podłogi poodkurzane,zabawki upchnięte, szmaty schowane- jakoś to wygląda. Z rzeczy przyksiejrzych to mi mikrofala chyba padła:O jakby nam malo wydatków było:O F długo zęby nie szły a potem niepostrzeżenie wylazły wszystkie naraz:D Wieśka- zazdroszczę niby tej Twojej pustki ale ja chyba bym nie wyrobiłą tak sama w domu. Bez dzieci, bez męża... chyba jestem uzależniona:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za to jakie to moje dziecko jest żarte. wpierdziela wszystko i to z wielkimi kawałami nawet. Na jedno posiedzenie potrafi 1,5 słoja wtrąbić i mlekiem poprawić na lepszy sen:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja lubię czasem za nimi zatęsknić. Wtedy tak tęsknię i tęsknię i jadę do nich jak na skrzydłach a po jednym dniu sobie myślę: ale głupia byłaś:) Mimo wszystko ten tydzień taki będzie wyjątkowy bo jutro do nich jadę ale tylko na godzinę, a potem na dwa dni do wawy. Młoda moja się rozsmakowała w żarciu i nie chce słoików. Jak się dosiadła do bobu to myślałam ze jej nie oderwę.... Mini, ja wczoraj w samotności odgruzowałam mieszkanie. Wreszcie w spokoju zrobiłam porządek w szafie z ciuchami bo tam sodoma i gomora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz rację- gdyby sobie pojechali potęskniabym ale bym odsapnęła. ale u mnie nie ma szans:O mąż na pewno sam do swoich nie pojedzie Ja młodej mało słojów daję. wolę normalne jedzenie jej pakować- tym bardziej że już z grudami świetnie sobie radzi. ale słój mi czasem wygodniej. no i z nowościami staram się nie szaleć bo mimo, że raczej alergikiem nie jest to ten lęk mi gdzieś tam został. A zresztą0 co ja Twoją do mojej porównuję jak Twoja dwa razy dłuzej żyje:P toż to prawie dorosłą baba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie zapomnialam drugiej flaszki postawic z powodu faktu iz moje dziecie chodzi samodzielnie od tygodnia! Jupi Mini ja jej nie gotuje z lenistwa/braku casu niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skasowało mi się!!!! Gratulację dla stwora. a ile ona właściwie teraz ma??? Ja gotowania dla dziecka nie nazywam nawet gotowanie. poskrobać warzywa to 5 min. później do gara albo parowaru i samo się robi:) a w ogóle to jestem zwolennikiem szybkiego przerzucania na dorosły gar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wllasnie z tym gotowaniem to jest tak, ze jak wracam z pracy to mi sie nie chce na dwa baty w dodatku ona je jeszcze obiady o stalej porze gdy my nie jemy i musialabym gotowac dzien wczesniej a w kolchozie zycia mi sie nie udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pełni rozumiem bo jak ja pracowałam to też mi się nie chciało. teraz nawet nie pałam miłością do garów:D A słoje też są git. wygodne to to na pewno. Ale mi na to kasy szkoda bo nie wierzę w ich niezwykle zdrowotną moc Tak też liczyłam że Twoja dwa razy starsza od mojej. i dobrze się doliczyłam:) Wypchnęłam jednego dzieciaka na spacer. Drugi mi śpi. uwielbiam takie chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam temat, nie miałam czasu czytać ale też mnie irytują takie babki na placach zabaw co z dzieciakami za łapę wszędzie. A co do Toksycznej- ja jej nie lubię. i nie chodzi mi nawet o poglądy- o mogę się z nią nie zgadzać. ale wkurza mnie bo jest przemądrzała, myśli, ze wszystkie rozumy pozjadała. Nie trawię takich osób. Nieomylna i często wręcz bezczelna, mam wrażenie że ludzi z góry traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa, popierdzieliło mi się. widzę że Ty też nie przepadasz a tu się zgadzasz. i ja właśnie też.gapa ze mnie:P A o takich matkach to już nie raz pisałam. mój odkąd skończył 1,5 roku to diabeł sam zasuwa. ja rozumiem, ze są mniej sprawne dzieci. ale jak widzę trzylatka wszędzie za rękę- żeby na schodkach do zjeżdżalni się nie przewrócił to mi słabo. Pisałaś tam o kobiecie, która co chwilę ręce dziecku wycierała. ja widziałam taką, która dała dziecku mokrą chustkę, wsadziła na zjeżdżalnię i mówi " ty wycieraj od góry ja od dołu"- i wyszorowały całą:D Widziałam tez taką co absolutnie zabraniała piasku dotykać albo usiąść na nim z tyłkiem. MAsakra. Jakież nudne dzieciństwo mają takie dzieciaki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mialam takie dziecinstwo ze eniw olno mi bylos ei pobrudzic ani pzrewrocic itp straszne to bo zawsze bylam uwazana za niedojde i bekse itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam taką koleżankę. My zawsze usmarowane po pachy a ona w białych rajstopkach:O Pazurów biedna nie mogła pobrudzić. tylko stała i gapiła się jak my się świetnie bawiłyśmy. Moje dziecię może dużo. I oboje jesteśmy zadowoleni. Bo jak ma wolną rękę to zawsze sobie coś do roboty znajdzie i mi głowy nie zawraca:D A w swoim pokoju to w ogóle ma swój świat. Teściowa nie ma na to słów. a on całą podłogę oblepił sobie naklejkami i dzięki temu czuje się tam jak u siebie. Czasem mnie to denerwuje- bo wygląda jakby był tam wieczny bałagan. ale skoro jemu się podoba... Raz teściową pognałam jak wyrywała mu z rąk nalepki i zaczęła zdrapywać jego dzieło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×