Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Własnie,kurka,nie mam mąki ziemniaczanej.Połówek był wczoraj w pl sklepie,nie pomyślałam,kupilby. Ale mam kisiel!to prawie to samo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie wyspalam:/ mała diablica znów dokuczala.w dodatku cała trzoda podziebiona,kaszla,smarkaja,charcza:O W dodatku Połówek dziś pracuje i zabrał samochód.nawet na car boot nie pojechałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko teraz wypróżnia się po zjedzeniu kilku łyżek czegokolwiek. noż zaczynam ją karmić i... wystarczy dwa kawałki banana jej do dzioba wepchnąć i już:O jak będziesz korować te dęby to mi zerwij trochę liści brzozy na moje haluksy. bo ja teraz w ten ziąb w sandałach popylam bo mnie najmniej w nich boli:O Kupiłam sobie plastry ochronne- 5 zł z kawałkiem sztuka:O zbankrutuję na tym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa,ok.po drodze akurat rośnie brzoza:D Moja mam tez całe życie męczy się z tym gownem:/ ponoć dziedziczne,ale do tej pory ja dosyć oszczedzalam me giry chadzajac w rozczlapanych tenisowach,sandalach i innych takich.. Zasypalam Jej tyłek kisielem...z cukrem:O krem ziajka nic nie pomaga.a sudocrem się skończył:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałyście o tych udanych rodzicach co zostawili dziecko na lotnisku bo mu się paszport skończył?? jak moim nie wyrobię na czas to zostawię je na dworcu pkp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję z rana z zieloną herbatą mandarynkowo coś tam - jest niezła. Dziś rano dzieć zrobił pobudkę o 7, zaglądam do chlebownika a tam chleb zaszedł pleśnią... masakra. Więc rad nie rad, ubraliśmy się i heja na piechotę do tesco, bo pobliskie sklepiki zamknięte o 7.30. Ale przynajmniej mieliśmy świeże bułki na śniadanie :) My jutro uderzamy nad Bałtyk, walizka stoi na środku pokoju i jakoś sama nie chce się spakować. Podobno ma iśc jakieś ocieplenie od poniedziałku ale jakoś nie bardzo w to wierzę. Jedziemy pociągiem, więc i tak nie dam rady tachać więcej bagaży niż jedna mała walizka. Na odparzenia to ja też mąka ziemniaczana albo grubo tormentiol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tormentiol właśnie też dobry- szczególnie na duże odparzenia Ja już nie mogę doczekać isę wakacji. w zeszłym roku nie byliśmy przez moją ciążę zagrożoną i już mi się tęskni strasznie Wam życzę udanego wypadu. my chyba tez pociagiem pojedziemy bo nie wiem czy tym autem się odważę. Dzisiaj jarmarkowania ciąg dalszy. dziecku tak się spodobały te sklepiki, dmuchane zamki i waty cukrowe że nie mam serca mu odmówić. szkoda tylko że koncerty się skończyły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale cukier oklepalam:P U nas skonecznie i ciepło!wreszcie!cały tydzień ma być ponoć taki:) Pocwiczylam,leje się ze mnie:Ozaczynam palac nienawiścią do tak intensywnego wysiłku ruchowego.ale poczekam,może jak dojde do etapu trzeciego to i orgazmu na końcu dostanę??:P Dynka-słonecznego urlopy!! A hyrbate chwytam,ostatnio hektolitrami pije zielona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ja potrzebuje efektów na już!czekałem z tym do końca,wiec teraz się morduje:D Zreszta trochę jedrnosci i elastycznosci nie zaszkodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mój srajfon wiecznie robi ze mnie faceta? *czekałem" Ja teraz zrem częściej ale mniej;rożne takie liście i marchewki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak mam chwilę na relaks to jakoś nie mogę się przemuc i zaczynać brykać. nie moja bajka;) Jak F. by mały to się zwlekam z łóżka przed nim. może to powinnam zacząć praktykować. wstawać z mężem na kawę i tą chwilę przeznaczyć na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz!!a ze mnie się smialas,ze byki usadzilam:/ czasem fony/klawiatury myślą szybciej od nas.wredne maszynki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Pozdrowienia od Nieletniej :) Teraz już do końca urlopu będzie bez neta ;) Spędziłyśmy miły dzień razem, gadając, gadając i jeszcze raz... Ma świetne córki. Teraz rozumiem tę matczyną dumę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×