Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

mini widze siegasz tego samego dna co ja rok temu :D dogonilas mnie heheh ja niestety od kilku lat przestalam wierzyc w optymizm jako taki, jest coraz gorzej i powiem ci ze pomaga mi to ze mysle do przodu jak mzoe byc zle i jak sie zaskocze ze az tak sie zle nei dzieje to jakos zyje :D niestety ale tak bywa, co do auta to zrobisz jak uwazasz ale moje auto mialo peknac na pol 4 lata temu kiedy nie dostalam pieczatki do dowodu na pzregladzie i do dzis jezdzi zaliczyl stluczke i wogole jest super tylko nie ma przegladu :D:D wlasnie dzis jade mu nowy akumulator kupic bo zal mi go dac na zlom po tym jak rownolegle kupilam nowsze 3 samochody ktore 2 zezlomowalam a tzreci ledwo jezdzi a niby mialy byc nowsze lepsze itd.. boje sie kupic kolejnego zloma jak mam super fajne 19 letnie autko ktore wszyscy uwazaja za grata a ja soie chwale :D:D:D co do ospy to nie musi byc tak zle ja siedzialam prawie 2 godziny w poczekalni jak bylam w 7/8 mcu ciazy u lekarza i pzrewinelo sie doslownie obok mnei z 5 dzieci z ospa i sie nei zarazil ani tadek ani ja :) jesli chodzi o paszporty to nic sie nei zmienilo :> dziecko mzoe jezdzic na dowod do woli i to sie oplaca bo po 1 dowod wyrabia sie darmowo po 2 dowod jest na 5 lat a paszport na rok, paszport wyrabia sie szybko ale 70zl kosztuje plus 20zl zdjecie to niezly wydatek jak na rok :/ ja bylam teraz w chorwacji i dzieic mialy dowody a to nawet nie unia, pytalam nawet w biurze paszportowym jak to jest i mi powiedzieli ze jak maja dowody to nie ma potrzeby wyrabiania paszportu, my jezdzimy prawie co tydzien do czech i na slowacje wiec musze meic dokumenty aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paszport 70 zł? kurde dałabym głowe, że płaciłam 20, ale ja zakręcona jestem, więc kto wie dobra, odpalam na wczasy, pogodę zamówiłam ładną, więc mam nadzieje wrócić opalona moj stary zrobił numer, wieczorem zanosił bagaże do samochodu i zgubił jedyne kluczyki latał poł nocy po okolicy i nie znalazł natomiast rano znalazł je w bagażniku :O całe szczęście, że wozu w garażu na noc nie namyka no i że samochód nie jest sedanem :D nic nie mówiłam, bo ja ostatnio w swoim kluczyki na noc zostawiłam w drzwiach, mało tego, przejechałam się jeszcze do pracy i z powrotem, zanim je znalazłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ospą bym się nie przejmowała szczególnie gdyby szło tylko o F. Poza tym skazana jestem znowu na wygnanie, bo mimo iż prawdopodobieństwo zarażenia było małe, to bym chyba sobie nie darowała jak byśmy noworodka tym szajsem zarazili:O Co do samochodu- on i tak generalnie cały czas u mechanika stoi. więc nawet jak nie pęknie to i tak zdechnie na amen niedługo:O I tu z Czerwoną sie zgadzam- dobrze, że wyszło teraz bo mieliśmy nim na wakacje jechać. a jak w trasie by się zepsuło to albo zostalibyśmy gdzieś na środku drogi ze wszystkimi gratami albo jeszcze co gorszego. To teraz już nie wiem co z tymi dowodami. Bo siostrze to wczoraj powiedziała telewizja- z tym że mało ekskluzywna wiec diabli wiedzą. Trzeba gdzieś zadzwonic. Bo tam właśnie mówili, że ludzie jeżdżą z dzieciakami małymi na dowodach a to można dopiero od 5r.ż. Lipa by była bo właśnie dowody mamy- a paszporty znowu trzebaby było robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj idę na koncert nr 2 i mam wszystko w nosie. Wczorajszy był naprawdę fajny. Dzisiejszy musi być lepszy. MAm nadzieję tylko,że nie spotkamy już dzieciaka z ospą czy jakimś innym ustrojstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini a na czym bylas i na co idziedz? Wpadlam na chwile bo czasu nie ma... I zaraz jade na wiejskie wesele.... Mini podobno im mniejsze dziecie tym lepiej przevhodz ospe.... Reszty niestety nie doczytalam... Buuuuuuuu Ale przywioze Wam jutro wodke weselna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. Ależ mam zaległości. Ja bym w sumie nawet mogła emigrować. Tylko trochę mnie przeraża kwestia zaczepienia. A ruskowo jazyka też się uczyłam do samej matury i nawet z niego zdawałam. Już nie był wtedy obowiązkowy, ale z uwagi na nadprodukcję nauczycieli tegoż, w praktyce był :) Telefony macane nie są złe, tylko czasem mnie złości jak się hula po necie, chcesz stronę przewinąć, dotkniesz paluchem, a tu ci się nowa otwiera, bo przypadkiem w jakiś link trafiłaś. Co za debil niemożebny dzieciaka z ospą zabiera do ludzi? Przecież to szczyt pojebania jest, tylko pierdolnąć w durny łeb aż huknie :/ przejechawszy się na szmacie i odkurzaczu leżę do góry zadem i nic więcej mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to ja rok temu placilam dla dzieci 70 zl dla kazdego i dla siebie 130 :/ to znacznie podnosilo koszt naszych wakacji :( w tym roku pytalam tylko czy musze i nie musialam wiec uznalam to za zbedny wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Że grilla? Ja wpadnę ;) Dooobryy.. Bo słoneczny. Patowa wiedziałą, kiedy odpalić.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryzia, teraz się pozmieniało. Widziałąm w TV ostatnio, że taniej. Ja jeszcze Nielotowi i reszcie w maju buliłam słono. Jest tu ktoooo..??? Wiesia - jeszcze raz na forum gratki dla Małża i kompanii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Histeryczne nastolatki dobrze studzi kubeł lodowatej water :P W ostateczności możesz poprawić zawartością kubełka do lodu ;) Ruskiego uczyłąm się jeszcze na studiach - był obowiązkowy na moim kierunku :D I zdawałam z niego regularny ekzamien ;) Ale u mienia charoszyje udarjenje po przodkach spod Trembowli, więc poszło gładko :) W liceum byłam najlepsza w klasie i wszystkim pisałam dyktanda u naszej rusycystki :) Oraz tłumaczyłam na ocenę (bdb) Puszkina i spółę wierszem ofcors : zawsze po kilka różnych wersji, bo koleżeństwo też chciało zarobić piątkę ;) Tu naprzeciw mnie siedzi rasowy Litwin - to bym sobie mogłą pogawarić, ale on po polsku woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini - miziam obułapnie :) Nie martw się, z doła zawsze jest już tylko do góry.. :) Patowa - ja wierzą w biblijne 7 lat tłustych po 7miu chudych, ale u mnie chyba to nie działa.. ;) Na halluksy polecam młode liście brzozy (albo takie, jakie aktualnie są) Zrywasz, pognieciesz trochę, okładasz nimi paluchy i nogi w skarpety do spania. Wszelki ból z głowy. Działa, przetestowałam u starego rodziny na wsiowej brzozie. Jego babcia się dziwiła - nie znała tego sposobu, ja go podłapałam od znajomej, starszej pani. Co do leczenia - rozpuszcza toto płyn Lugola (tak, ten, co to piliśmy go po Czernobylu) - smarujesz także na noc i w folię. Oprócz tego - maść borowinowa: ta mnie bardziej przekonuje (czytając ulotkę) , bo Lugol pali skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja myślę, ze sabatujemy ;) Tzn, ze coś nieprzewidywalnego nam nie zmieni planów. Paszport robiłam młodej w kwietniu, więc nic nie rozumiem, jak to możliwe, ze Ty robiłaś dzieciom później i płaciłaś więcej. Moze ma znaczenie wiek> Bo do 5 rż jest ten roczny tylko, bez odcisków palców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja tylko udaję taką nomen omen nieletnią ;) peselek się siódemką zaczyna, ech-ech. Będąc swego czasu regularnie legitymowana przy nabywaniu produktów akcyzowych, budziłam oszołomienie u pań kioskarek i innych ekspedientek tą siódemką, bo już ćwierć wieku miałam skończone, a one mnie o dowoda targały :) teraz już nikt się nie nabiera, za dużo srebra we włosach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siódemka nic nie znaczy - ja też mam :P No ale widac to dobra dekada, bo mnie też wyliczają na mniej całe życie :P Albo po prostu tak dobrze się prowadzimy ;) A te akcyzowe to dla wujka :D bo w końcu psują skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/nieletnia- jak dopadnę brzozę to ją wykorzystam;) Wczoraj byliśmy na Kapeli ze Wsi Warszawa, dzisiaj na mniej znanej zapewne Dikandzie. Lubię takie koncerty. Muzyka jest taka, że na koncertach powala. Dzieciaki bawiły się przebosko. F. laski rwał pod sceną że głowa mała. E. też się podobał. I nawet deszcz nie padał. generalnie na poprawę humoru i oderwanie się od trosk w sam raz A na babę od ospy tez słów nie mam. Myślałam, że taki niemowlak kiepsko znosi ospę. chociaż jakkolwiek ją znosi to sobie jej raczej nie życzę:O znowu w oderwaniu od świata tyle czasu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do paszportów to czytałam dzisiaj że dzieciaki do któregoś tam roku życia- takiego dość wysokiego- to 3 dychy płacą, a powyżej to 7. I szukałam jakiejś wzmianki o tym, że coś tam się zmieniło w tym wywozie dzieciaków i nic ie znalazłam. czyli że chyba ta telewizja coś nazmyślała. w sumie to byłoby logiczne- o takich zmianach media pewnie by trąbiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma paszport biometryczny, z odciskami, robiony w kwietniu i na pewno nie płaciłam 70 zł tylko 20-30 góra ważny jest na ileś lat, nie pmiętam a tu go nie mam, ale na pewno nie na rok, predzej na 5 tu jest bosko dom ma metraż chyba większy niż moja chata. rodzice na dole, my z młodym i bratem góry, swój kawałek trawy, parking, grill ognisko z drewnem, stolik ogrodowy itp i to wszystko za 100 zł doba :D do jeziora 2 kroki złapałam okonka ale był mały więc wypuściłam jutro zapoluję na coś większego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Patrisa jestescie? bo przeoczyłam?? Ja się chyba nie podejmę wyprawy w góry w tym roku. za dużo zachodu- musze się psychicznie nastawić. pewnie skończę w nadmorskiej pipidówie.ale takiej typowej jak wisełka którą kiedyś wychwalałam tu nad życie. myślę sobie, że skoro w pełni upalnego sezonu nie ma tam lludzi to we wrześniu będzie w ogóle super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta niedzielnie! Gorąca kawałek karkowy i kaszana są tu dla Cię:D Patrisa udanego wypoczynku i polowu;zlap coś dla mnie?!jakiegoś wodnego stwora zjadliwego;) U nas,o szok,nie pada już dwa dni i nawet jest słońce,wow!! My za paszport płaciliśmy 16,wiec jeszcze inne stawki,nie wiem po ile są funty i ile po przeliczeniu.. My się za tydzień będziemy pakować;hoorey!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego,ale nie wyświetla znaku funta.ktoś wie?? A wogole Mini znudziło Ci się ranne przytargiwanie kawy??ja wnosze jeno herbatę zielona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos ospy-starszy niby miał zdiagnozowana ostatnio ospe drugi raz;czekałem na wysyp na Lalce,się nie doczekalam.i myśle,ze to wcale ospa nie była:/bardziej jakieś alergiczne dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko ma niemozebnie dupsko opalone:/ przez zeby robi minimum 3 kupska dziennie,takie specyficzne,rozrzedzone i kwasne.fuuuj:/ a jak się już zesra,to kończy się to kąpielą.wczoraj prawie cały dzień latala ze zwykła pielucha,ale jak się w taka zesrala,to dzięki wielkie:/nie mogłam doprac. Gdzie Ona się stoluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×