Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

ja też spadam bo masakrycznie się czuje. mam nadzieję że te tabletki potrafią zdziałać cuda. Wstałam dzisiaj po 8, później spałam razem z e., nie robiłam generalnie nic a już od godziny marzę o śnie nocnym. prawie jak narkoleptyk:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś był na długich wakacjach i wyraźnie spanikował, że mu coś umkło, a nawet umknęło.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem szalał na którymś z tych, co je tu linkowałam. Aa, na tym o buszu. Fachowiec od krocza.. chyba kociego. Prymitywny mózg wyprodukował mu tylko jedno skojarzenie, jak zwykle egocentryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyhy.. Dlatego tam wlazł. Spodziewał się pewnie soczystych opisów.. :P No to kawa poranna :) Na poprawę nastroju. U mnie słoneczko, nie to, co wczoraj - jakieś dzikie harce pogodowe. Próbuje umówić stado kontrolnie do okulisty. Półka, żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do okulisty to ja się zbieram.... Ale u mnie to nie prosta sprawa. zaraz będą robić te wszystkie angiografie, usg i inne pierdoły. czasu mi szkoda:O Gdybym frajera lubiła to bym mu wrzuciła opis jaki mam piękny busz, ze aż warkocze można plątać. ale go nie lubię i nie wrzucę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście rejestracja nie odpowiada; zmęczyli się już odbieraniem telefonów od rana. Jeszcze sałatę :) Frajer czasu nie ma, bo musi nadrabiać nieobecność. Żonka go pewnie do sanatoryjnego kurortu dla starców powlokła, teraz toto wyraźnie się miota po różnych wątkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź nie pisz : przerżnąć, bo jeszcze zmorę zwabisz.. :P Sałatę i pomidora zakup. Ja zamierzam. Gdzieś mi się te dni od powrotu podziały.. Grrr.. Mało załatwiłam. I padam jak podcięta wieczorem, mało się sobą zajmując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Imbira wołałam, bo mi brakuje. Właśnie, Czacha - jesteś...? A w ogóle ktoś zostawił namiar Por, Prze i.. nie pamiętam komu, ale jeszcze któraś tam została..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×