Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

zna się ktoś na psicach?? tzn. na wychowaniu? bo jestem u kresu wytrzymałości. oddam tą głupią sucz tam skąd przyszła:O tzn. w lesie ja zostawię lisom na pożarcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba potrzebny taki więcej fachowiec, żeby ustawił. Mój pies sypiał na moim łóżku kiedy wychodziliśmy, mimo, że mu nie było wolno i spadał zanim weszliśmy. Tylko sierść i wygniecione gniazdo świadczyły o winie ;) Bydle było wielkie i brudziło narzuty. Potem to już nauczył się nawet położone krzesła zdejmować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpierduchę mi w chacie robi. pomijam fakt, ze sypia na łóżku, urzęduje w e. łóżeczku, otwiera szuflady!!!, wywala szmaty, wyciąga-i czasem zeżera- gacie z brudów:O w bardziej pomysłowych momentach sra n dywan:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dochodzi do tego, że boję się ją w chacie zostawiać. a póki co nie mam możliwości zamknąć jej na korytarzu. no i wciąż molestuje mi f. jest niereformowalną suką:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ona jest wiec llada moment f. sam sobie z nią da radę. ale generalnie to wkurwia mnie że czuje się ona jak pan naszego domu. noż niech ją szlag. wchodzę do domu i już od progu widzę po niej że coś zmajstrowała. ogon pod siebie i siedzi w kącie. a w pokoju pogrom:Oto chyba silniejsze od niej:O tak to jest jak się ma psa z dziczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×