Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Ja chyba też jesienią, ale wina jest po ich stronie, więc mam szansę :D Z dostarczeniem rutera to jakiś kosmos :O Mnie dostarczyli 2 i dlatego, że nie odebrałam tego drugiego to chcieli zerwać umowę. Żebym wtedy wiedziała z kim się wiążę to przystałabym z chęcią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chlup! Czerwona - zapewne chcieli ci wtrynić mój ;) Mogłaś wziąć, to bym sobie teraz od Ciebie odebrała i byłoby szybciej :D Miszczu - sprzątnij też u mnie, co? ;) Pobawię się twórczo z Twoim potomstwem.. W malowanie paznokci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet u mnie nie leje i jezd slondze:) w miedzyczasie(ze sie rowniez pochwale:P)bylam na ekspresowych zakupach,wyekwipowalam Zywiciela do kolchozu,skonczylam zupe zaczeta w sobote,nakarmilam wybudzone i glodne dziecko,ktore zupy nie widzialo od dobrych 2-och tyg.i szukam tez meza,ktory mi w sprzataniu pomoze;P Kryste,mam taki bagalan,ze pala siada:( a jeszcze trzech roslych byczkow mi lata po calym domu z pistolecikami!wlasnie przed chwila zostalam trafiona w twarz przez Mlodszego!wrrrr!tylko spokojnie!! na dodatek Mloda wstala lewym kopytem chyba,rozdrazniona,marudna i jakas(znowu)rozgoraczkowana:(:( a ja frajerka obiecalam,ze upieke najlatwiejsze ciasto w swiecie Polowkowi,bo po wczorajszym nawet okruch sie nie ostal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półek niech wtórnie rzuci przepisem na maślankowca. Tego też nie jestem w stanie zepsuć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i tv z polszy bydziemy miec!! przez internet,sie znaczy;)kupilismy na probe na 3 msc.tylko 56 zl. teraz tylko pytanie,czy ktos to bedzie ogladal??? nic mi nie da siedzenie i gadanie z Wami.muszem isc walczyc z domem.i jeszcze mi tu Marude przyprowadzili!!!! wyyyyjeeeeee!!!! aaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa juz widze jak pieka,jak maja kolege w domu!! wlasnie oswiadczyli,ze ida rowerami/hulajnogami jezdzic!! byle sasiadki nie rozjechali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×