Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

O!o ja mam taki kosz!rewelacja!!upchnac tam mogę w estetyczne gore ze 4 prania:D Zreszta na moich kanapach to zmieści się mnoooostwo prania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini, ale ty się za bardzo spinasz, widzę. Ja się pogodziłam z nieusuwalnymi oznakami pierdolnika, lubię mój pierdolnik, a dokładniej, bardziej lubie mojego lenia niż nie lubię pierdolnika. Jakby mi przyszło meble z paluchów raz dziennie wycierać, czy odkurzać za każdym okruchem, to bym przecież nic innego nie robiła. Perwersje typu wycieranie robię raz na tydzień, odkurzam dwa razy, w tym w łikend sprzątanie świata, takie konkretniejsze, z myciem podłóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie- to nie tak. ja nigdy nie mam czysto. i w sumie przywykam. ale ja mam codziennie gości i próbuję chociaż z wierzchu. teraz posprzątała. ale jak się rozejrzeć to tak- dywan uwalony. trochę prania na krzesłach, zabawki oczywiście, pranie wisi, ręczniki ozdabiają krzesła. tyle ze na stole mam luz i mam gdzie czekoladę położyć i kawę postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na meblach np. się nasprzątałam a dalej leżą tam wizytówki, drobniaki, kilka książek, płyty, wtyczka mordując owady, taki plastik na jajka- w sumie on tu leży od dawien dawna i już wrósł w krajobraz, jakieś papiery leżą i lakier do paznokci. no i butla wina stoi. a jak Boga kocham- pół godziny temu tam sprzątałam i uznałam że jest czysto. a teraz tak na to patrzę i sobie myślę, ze nikt by nie pomyślał, ze to sprzatane było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się na przewijaku dzieje! E. była na nim przewijana tylko kilka razy bo wiecznie jest zajęty:D nie likwiduję go tylko dla tego, ze to dla mnie kolejna półka do zawalania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghj
znowu mi ta stopka stopka wychodzi a taki fajny temat znalazłam no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wiecznie jest nasrane w naszej sypialni;na komodzie,biurku,fotelu,krześle;na dole wiecznie szpargaly na kredensie,szafce na buty;sterty papierów,dupereli;w salonie,kuchni i na ogrodzie Lalkowe rzeczy są... I tak można by pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej nie daje rady Ale generalnie chodzi o to, że nie można dziecku przyczepiać tych frajerskich (mam nadzieję że nikogo nie urażam:P ) tablic rejestracyjnych na wózkach bo pedofil zawoła je po imieniu i już po dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha!!cukiniowka;) No wiec znalazłam na necie tylko taki tytuł"zupa z cukinii z curry" i na tym skończyłam research:)bo miałam i jedno i drugie. Wiec obgotowalam kawałek prosiaka;wrzucilam potarkowane dwie marchewki,ze dwa zimioczki,ze trzy łyżki ryżu na paelle,cała cukinie w kostkę pokrojona i z lyzeczke curry.i chyba tyle.sól i pieprz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×