Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

to sobie pomysl ze ani ja ani moj stary pensji nie mamy :/ mamy tyle ile zlapiemy w mcu a ostatnio w zasadzie nic :/ sama widzisz ile ci daje do pisania :( ja bym chetnie poszla na etat do roboty bo to zawsze pewny grosz, mniejszy czy wiekszy ale pewny, stabilny a nie ze w 1 mcu zarabiam 1000 w innym 5 a jeszcze innym 100zl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale my mamy naprawdę marną wypłacinę:(odkąd skończyłam pracować regularnie dobieramy z oszczędności. A oszczędności już nie mamy. Więc można powiedzieć, że jesteśmy na minusie już. A wydatki nam się piętrzą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wierzę, ale u mnie to masakra, odkąd urodziłam Tadka jest non stop problem z pieniędzmi, co dziwne wcześniej nie było nam źle :/ nie bylśsmy bogaczami ale też nie biedowaliśmy, były oszczędności i przyjemności a teraz nic tylko dylematy po ile są ziemniaki i czy mi styknie na ziemniaki i chleb, czy tylko chleb :/ trochę mąż zarobił na Korsyce ale ku.. wszystko poszło w remont auta, remont domu, ciuchy, sprzęty itd.. nie zostało mi nic poza powiększającym się kredytem czyli powtórka z rozrywki z zeszłego roku :( a w dodatku planowaliśmy ze pojedzie we wrześniu a tu kurde ciągle brak ofert na wyjazd a wrzesień za tydzień :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomozecie mi? potrzebuje kilku uzytkownikow co wejda i napisza po 1 poscie na forum :) jakby ktoras sie zlitowala i mogla mi pomoc to bede wdzieczna :) www.extra-deal.eu/forum z gory wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że wejdę- tam jest o zwierzętach! zapytam o moją psicę;)jak chcesz to nawet możemy się tam przenieść na stałe;) tam z pewnością nie ma pomarańczowych łajzów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha na razie nie ma pomaranczy ale ch.. wie kogo tam przyniesie :D to forum nowka mojego klienta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kawy prosze!!! za oknem leje i leje czarno jakw listopadzie, zimno jak w pazdzierniku :/ a ja siedze z tadkiem na rehabilitacji i mi tylko dopieprzaja kolejne zmartwienia do teho splotu, kurna u mnei to juz sie warkocz zlych zdarzen robi jak nie kilka warkoczy wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejaa Nie moglam już wczoraj nic wysłać, pieprzony fon. Dodam tylko moje trzy grosze do tematu finansowego. Od stycznia jest masakra i coraz gorzej. Po zrobieniu oplat kasy mi wystarcza na jakieś dwa tygodnie. Szaleje inflacja, ceny a pensja stoi. I masz rację, Półku, że to wszechobecne, bo moi znajomi, którzy do tej pory mogli wiele, teraz liczą kasę. Śniło mi się dziś, że się wszystkie spotkałyśmy u kogoś w domu. Ale twarz pamiętam tylko Półka, pewnie przez to zdjęcie wczorajsze:) Właśnie, fajny stwór:) Co to za carry cukinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakoś od września castingi beda leciec. Ale nie wiem od którego. Nagranie półfinału jakoś w październiku, chyba, że producent ich wywali, bo to nigdy nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jest topik
o pieczeniu ciast czy o pieprzeniu o dupie marynie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ze sliwka tez ma wiele z dupa wspolnego :> przede wszystkim po sliwkach dupe rozrywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupa Maryny
Zdecydowanie nie życzę sobie pieprzenia o mnie beze mnie. Hawk! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×