Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Zblizcie sie do mnie, albowiem polewac będę! Rachu-ciachu, zapaszam! Podstawiac gerberki, sterylne pojemniczki wielorazowego uzytku, a dla Wyczekanej und Stesknionej Ozdrowionej mam honorowa szklaneczke po nutelli z lewkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie skarpety! Oto z kieszeni kufajki .. (werble) wylania sie.... (werble) (werble narastają!) TADAAAAAAA! Słój ogórow by mama, ofiarowanych przez nia zieciowi i podprowadzonych mu specjalnie na ta okazję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było powiedzieć bo grzybków mam pod dostatkiem. a Miotam się między Wami, sprzątaniem i cytowaną dziś rano książką. Nie rozerwę się chyba. Ze sprzątania mogę zrezygnować Ale w książce została mi ostatnia jedna dziesiąta do przeczytania i nie mogę się opanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpi :D Mam lekko nadwiędłe gwiazdy betlejemskie. Nadadzą się? Tak sobie chyba :O Ale mogę zrobić z papieru - origami :P a No i proponuje jakiś transparent powitalny - NIELETNIO KOCHANA ŁELKAM BEK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oznajmiam, ze nic nie jem, tylko pije, bo dziś cały dzień kursuję po kuchni :O I własnie dostrzegłam, że udo mam jakieś większe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×