Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Nie wiem co się tu dzieje i nie mam na to siły i czasu..wykonczonam na wielu płaszczyznach,a w dodatku coś się dookoła kotluje i tylko patrzeć jak się wyrzyga spektakularnie wprost pod nogi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się tu dzieje i nie mam na to siły i czasu..wykonczonam na wielu płaszczyznach,a w dodatku coś się dookoła kotluje i tylko patrzeć jak się wyrzyga spektakularnie wprost pod nogi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się tu dzieje i nie mam na to siły i czasu..wykonczonam na wielu płaszczyznach,a w dodatku coś się dookoła kotluje i tylko patrzeć jak się wyrzyga spektakularnie wprost pod nogi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarno - nie denerwuj się !!! Głaskam Cię mocno bardzo!! Nie idź sobie, sprawdzaj maile!!! Kotek, głasku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ci Poleczko;)Ty zawsze potrafisz mnie rozbawic:) aaaa na hotcie już sprawdzilam,aha,aha.to chyba dopiero jutro spróbuje ma niechęć przelamywac.dziś mam znów dziecko zapasowe i jeszcze kolega przyszedł do Najstarszego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywałam i co
Hejże, przenioslyście się na fejsa? :( Nie no, wróćcie, pusto tu bez was. Brakuje oryginalnego humoru Półka, optymizmu mini, temperamentu Sarny, pesymizmu ogryzka, cierpienia Nieletniej, zaangażowania Fanny i... reszty. Wróćcie, proszę. A kafe działa już prawidłowo, o. Może to będzie bodziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym wolała, żeby Nieletnia nie cierpiała, a Ogryzka nie miała powodów do narzekania. :P W imieniu (jak sądzę) nie tylko własnym dziękuję za te chmury kadzidła ;P ale póki co jesteśmy zafascynowane nową zabawką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Półkiem :-) Miło w ogóle :-) I nie ukrywam, że zżera mnie ciekawość (i nie tylko mnie :P ) w czym ja taka zaangażowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×