Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Ja jestem na diecie to mnie ciastem proszę nie kusić. I tak ostatnio wrąbałam kawał czekolady. Pierwszy słodycz od listopada. Ależ mi to smakowało! a Ja stawiam yerbę dla tych, co z kawą przesadzają i szukają odskoczni. Muszę Wam powiedzieć, ze dobra yerba naprawdę hamuje apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Moja młoda nadal chora. Dziś byłam u lekarza, bo 3 dni gorączki to dużo. I okazało się, ze to wirus grypopodobny. Siedzieć w domu i zbijac gorączkę. Ale zaraźliwe to cholerstwo, bo młody już też z gorączką :O Pułku a na sabacie nie ma tego przepisu? Sądziłam, ze tam wszystkie zostały wklejone. W sumie skoro jestesmy na kulinarnym to może powinnyśmy tu powklejac wszytskie przepisy? I tak dla lepszej pamięci na jakiejś okrągłej stronie ;) a Mini - podziwiam Cię za silną wolę. Ja potrafię wytrzymac bez słodyczy tydzien. A yerby nigdy nie piłam. Jak smakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się leczcie. F. ozdrowiał bez leków. Jakoś nieźle się trzyma ta moja dziatwa a Czerwona- gdybyś tak puchła w oczach to i silną wolę byś znalazła;) A yerba ma taka lekką goryczkę- jak zielona herbata. Można ją parzyć kilkakrotnie- przy drugim parzeniu tej goryczy już nawet tak nie czuć. Ot- zwykłe zielsko:) ale na apetyt chyba faktycznie działa. Tylko trzeba w dobrej herbaciarni nabyć. Albo w zielarskim. Tu Dżes się chyba ze mną kiedyś spierała, że w herbaciarniach nie ma dobrych herbat. W sumie to się z nią poniekąd zgadzam bo znaleźć solidną jest trudno. ale ja swoją mam. A jak ktoś nie zna to zielarskie sklepy powinien nawiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde podkusilo mnie robic ten kinder bal i teraz mam problem po 1 tadek i cala rodzina chorzy a po 2 i tak nikt nie potwierdzil przyjscia poza 1 chlopcem na 20 zaproszonych, co tu dziecku powiedziec? sama nie wiem jak sobie tlumaczyc ze 5 osob napisalo mi maila ze nie bo cos tam a reszat ani tak ani nie ani pocaluj mnie w pupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Gryzku- nie organizowałam nigdy takiej imprezy. Dlatego też mówiłam, ze dziwię się, że chce Ci się za to brać. Tak to jest "współpracować" z obcymi ludźmi:O Czasem nie da się z nimi dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moje oczy! kto zrobił takie różowe na sabacie?????????? oł maj gad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! A pakuje sie do Was z dzbankiem dobrej kawy, w drugim mam herbate z malinami.. Mam tez kanapki z serem i ogorkiem kiszonym posypane szczypiorem Polka, ktory sie ze mna podzielil :) czestujcie sie :) a Nieletniu! Jak dobrze Cie widziec, nawet nie wiesz jak sie ciesze! Zdrowiej kochana, zdrowiej! Zycze Ci sto milionow zdrowia i jeszcze wiecej :) az mi sie humor poprawil na Twoj widok :) a Gryziu - ja nie mam pojecia, bo nigdy kinder balu nie robilam, a wsrod znajomych czy rodziny to dzieciaki zapraszaja gora 5 dzieciakow jesli juz. A Mini - moj znajomy popija yerba mate, ale musze przyznac ze mnie do gustu nie przypadlo. Owszem da sie to pic, ale skoro moge wybrac to wole nie :D a Polek - widze ze dzialania wojenne nocnikowe w trakcie, powodzenia w dalszym ciagu zycze :) a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieska - najlepszego dla mlodego. To juz 3 latka! Czas leci jak szalony.. A zdrowia dla chorowitych! A Polek - zaloz sobie zeszyt z przepisami, to fajna sprawa, ja zalozylam z czego jestem dumna niesamowicie :D co prawda przepisow to tam mam malo, ale zawsze cos :D a musze kupic mlodemu buty zimowe znowu :( noga mu urosla. W pazdzierniku mu kupilam rozmiar 24 (a mial 22\23) a teraz to on juz ma 24 a gdzie gruba skarpeta itp. Eh. Gdzies jakies tanie sniegowce, bo na 2 miesiace nie bede szalec. Wczoraj szukalam i nie ma. Wszystko przebrane. A nie bede bulic ponad stowe za buty na 2 miesiace :\ a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do yerby można przywyknąć. Mnie buduje to, że faktycznie hamuje mi apetyt. A ja potrzebuję zrzucić jeszcze jakieś 4-5kg więc się przyda taki hamulec a Sabat faktycznie oczozajebistoupierdliwy:O bo aż z ciekawości wlazłam a A może jakieś buty przejściówki- takie zimowo-wczesnowiosenne. My mamy takie "glany"- nie przeciekają ale nie są mocno ocieplane. Na sniegi z grubą skarpetą przejdą- na wiosnę z cienką będą w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł wieczorne ;) No właśnie z tą yerbą to tak myślałam, ze gorzkawe, a ja nie przepadam za gorzkimi smakami. Chociaż smak się zmienia, bo kiedyś uważałam, ze gin z tonikiem to gorzki syf, a dziś to mój ulubiony drink :P No więc może i yerba mi zasmakuje? a Mini - to ile to razem będzie kg? a a do rożowego na sabacie to już pare miesięcy temu ktoś się przyznał, ale nie pamiętam kto. a U nas chorób ciąg dalszy :O Młoda już prawie ok, mody gorączkuje, a mnie dla odmiany złapało zapalenie gardła. Mąż za pielęgniarkę będzie robił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funny no to faktycznie wzrost stopy ogromny w tak krótkim czasie. Może faktycznie jakaś przejściówka, większa o 2 rozmiary na grube skarpety? Przyda się na jesień. a Dziś rano miałam akcję łapania siuśków do pojemnika. Młoda się poskarżyła, ze ma "bolące siusiu", więc chciałam sprawdzić, bo może od tego ta gorączka. No i ku mojemu zdziwieniu dziecko odmówiło współpracy. Dopiero jak jej zapowiedziałam, że będzie musiała uważać, bo może mnie przy tym obsikać, to tak jej się wizja spodobała, że dała radę :O Czy tylko wejście w G przynosi szczęście? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo blokuje na chwilę z celu ocenzurowania :P Jak w USA w programach na żywo, żeby czegoś głupiego nie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróz!!!normalnie -6 pogodofon mi pokazuje!!! f Zdrowia i wszystkiego dla solenizantow i slabujacych:) Znów dziś robię za matkę zapasowa;dzieciuchy stoją na ławie i na moje-zlazic!!-dra się okej,okej!!!i stoją dalej.co za posłuch!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie!poszczanie cudzym moczem tez przynosi wyjątkowe szczęście:D f Jakaś babke pieke.Tobie Mini nie proponuje-pełna podziwu chyle głowę nad zrzutem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla Ciebie Czerwieńcu to i mocz może być szczęśliwym:) a W sumie zrzuciłam ponad 14. Teraz wolniej spada już. Liczę się z tym, że do upragnionego celu mogę nie dojść. Ale przy moich predyspozycjach to i tak sukces. Dziękuję za wszelkie pochyły i łaskawe nieatakowanie mnie ciachem:) a Udaję się na wysiłek intelektualny w postaci czytania. miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjjj lachony.. Wezcie se te mejle i fejzbuki posprawdzajcie, yhy? A kafe to tak mnie wkurwia, juz z tydzien chyba :/ wysylam posta, po godzinie sie zjawia. Albo: na liscie post z 9ej, na forum z 23ej dnia poprzedniego Wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam że jeden po drugim trzeba wysłać a Ja dostałam maila na starego, którego rzadko używam. Ale wiecie, ze dla mnie to wyższa szkoła jazdy. Jak ja to ogarnę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×