Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Też mam potrzebę urąbania się na sztywno a nie mogę w realu, więc chociaż tutaj. Chlup. I gorąco apeluję: nie chorujcie przewlekle i rany boskie nie lądujcie w szpitalu - to jakiś koszmar i abstrakcja: podobno niektórych trzymają tak długo, bo NFZ płaci czterokrotnie więcej niż za krótki pobyt (teoria współpacjentki- finansistki: pogrzebała w necie i porównała stawki: zrobiła mi wykład). Moloch mnie połknął i wypluł. Dziś bredzę po pijoku, więcej do tego nie wrócę, ale co przeżyłam, to moje. Oby nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy ognisku, pod mostem popowodziowym - gdziekolwiek, byle zapomnieć. Za to w Dobrym Towarzystwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WRACAM !!!! To był jakiś obskurny przymusowy kołchoz; ponuro, zimno, głodno i z olewaniem pacjenta (nie informują o przebiegu leczenia, podważyli dotychczasową diagnozę nie stawiając nowej - zobligowali mnie do dalszej diagnostyki itp, itd) - nie będę dalej, bo ma być impreza, ale muszę to gdzieś odchorować, przecież nie poskarżę się dzieciom. Serio, nie wytrzymałabym dłużej. Jak w więzieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielaatku moj!!! Mordo Ty moja wspaniala, cudowna i zajebiaszcza! Me serce sie raduje miloscia najogromniejsza ze Cie widze! W koncu jestes! Jak ja tesknilam! Jak ja sie martwilam o Cie! Dawaj buziola! I drugiego i trzeciego! twoje zdrowie! Serce moje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tanecznym krokiem wchodze i tancze lambade, obsypuje konfetti Nielatka naszego kochanego i wreczam kazdej czapeczke papierowa stozkowa powitalna a Nielatkowi najwieksza! I papierowe trabki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! Teraz gra i buczy! Wszyscy w komplecie! Czy picie jeszcze jest? Czy nie ma? Zreszta z pustymi rekoma nie przyszlam :) zdrowie Nielatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lampki powieszone gdzie trzeba, nawet zabawne esy floresy ulozylam :D a sto lat sto lat niech zyje zyje nam.. ! A to co Polek? Playliste zapoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fany :) Buziaki soczyste :D A żebyś wiedziała jak ja tęskniłam, taka udupiona i ubezwłasnowolniona, wrrrrrrrrrrrrrrrr. Chlup - za żelazne zdrowie bądź chorowanie w cichości, a nie w państwowej służbie zdrowia, niech ich szlag (pluje jadem dalej niż widzi). Zmarnowali mi z miesiąc, te dwa tygodnie pewnie musiałam leżeć w związku z płukaniem paraliżu. Więc mój ulubiony toast: na pohybel skurwysynom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×