Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Mnie się nawet wyświetla, ale laptop mi się już raz wyłączył :( , więc jeśli nagle zniknę, to znaczy że się przegrzał. Ale rano obowiązkowo zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Nielatku ze jestes :) wierze, ze chorowac i lezec w szpitalu nie jest latwo. Dobrze, ze jestes, a wiec : na pohybel skurwysynom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sypać! Zapodałam gadowi wentylator w odwłok, może chwilę pociągnie na takim chłodzeniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak jest! Chlup. I kategorycznie żądam, żeby żadna z was nie popadła w takie okoliczności - proszę pilnować zdrowia i dbać o siebie maksymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona - nie zasypiaj. I ogromnie dziękuję za smsy - przypomniały, ze istnieje jakiś normalny, pozaszpitalny świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 3. nie mam pomysłu. Wy coś wymyślcie. Aaa i żeby nie było, że z pustą ręką, to dostawiam Advocata ze starych zapasów, bo w sklepach jeszcze nie byłam, wróciłam późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Widze, że za długo to wczoraj nie balowałyście :P Dziś powtórka? a Ja spędzam południe ze stolarzem :O Przyszedł na poprawkę drzwi i mierzy listwy przy okazji. Miałam kupowac gotowe, ale u niego wyjdzie kwotowo na to samo, a montaż będzie przynajmniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półku, ja nie umiem ani tego tam znaleźć, ani się poruszać. Wyświetliło mi się w "przeglądzie nowości", jak weszłam. Normalnie nie mam pojęcia, gdzie to i jak ugryźć, kompletnie :( Czerwona - zadowolenia z fachowca. Spadam do mamy i będę beznetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nieletnia!! fajnie ze wrocilas z niebytu!mam nadzieje ze zdrowsza choc po Twych opisach smiem watpic:O bylam w doopie ciemnej z halastra bachorow i skloconym Polowkiem,nawet nie wiem co sie dzieje na fb bo najpierw tu zajrzalam i nadrabialam czytanie...i chyba tam nie zajrze bo znow musze gonic,buuu! tymczaseeeem winkiem bielyjem polewam i pedze,bajjjj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×