Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

jeszcze pol godziny i ryba matka odplynie na szerokie wody absurdu, tam gdzie grawitacja dziala w przecina strone a nie znaczy tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs, czy Ty sie dobrze czujesz? masz jakis problem? chcesz o tym porozmawiać? wal śmiało, w końcu jesteś wśród rodziny/rodzin. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj njunnn%^&*#$%@ uważaj bo rzeczywiście jak tu nawali za przeproszeniem to zamkniemy imprezę i ostrzegam ja tych prześcieradeł prała nie będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale jest nowy dzień ,nowa szansa, no i topik, który może być pretekstem żeby pozakopywać różne topory wojenne. np. if przełamała wstręt i sie pode mną podpisała. po drugie, jak sie wczoraj sie wszyscy rzucili frustracje wyładowywać to mnie nie było ;) nie nie, serio, cos tu nie pasuje, otwórzcie serce na zawsze szczerego, skoro jest w naszej familii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njiunia, nie mam problemu najmniejszego, A ty potrafisz rozmawiac? O czyms innym niz czyjes problemy ma sie rozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, potrafię, wlaśnie chciałam z Wami porozmawiać, o co Wam qrwa chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówimy o mnie, pytam sie, co masz do tych ludzi, których atakujesz, a ich sie pytam, co mają do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mowimy o tobie bo chcesz rozmawiac o mnie, oj niunia niunia Porozmawiajmy o czyms innym, np o wychowaniu dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę rozmawiać o tobie (przynajmniej nie wprost) tylko o Waszej wzajemnej relacji kafe-rodzinnej. z czego to sie wzięło, o co aktualnie chodzi i jaki jest tego cel?=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze sie czujesz niunia? Porozmawiajmy o czyms konkretnym a nie "relacji kafeteryjnej" co to w ogole niby jest? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam trala lala każdy widział, że próbowałam trala lala zs, paaaaaaaaaaaaa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, probowalas nie wyjsc na idiotke pytajac o rzeczy tak wazne jak kafeteryjne relacje, no niestety wyszlo jak zwykle :-) Zmykaj i dystansuj sie dalej o kulturo ty osobista :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Miłość jest ślepa." to o Nadziei, czy małżeństwie Ike z ZS? Bo chyba nie o miłości Blu do mnie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu znam Cię tak długo, iż doskonale wiem, że znasz odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może założymy kontynuację zabawy? bez pewnych wstawek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za. Ale proponuję wziąć pod rozwagę słowa mądrego męża Lusi, który najwyraźniej wyrasta nam na męski ideał. Przystojny i mądry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike to może założymy kontynuację zabawy? bez pewnych wstawek? Większość tzw.wstawek jest zwyczajnie do dupy (tu się zaczerwieniłem) ,szczególnie mi chodzi o wstawki pewnego pana.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS, przyjmij łaskawie do wiadomości, ze radze sobie w życiu dość dobrze, a nieradzone sobie z Twoim wybujałym ego i niespokojnym intelektem jakoś mnie specjalnie nie unieszczęśliwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu, albo masz za ciasne sandaly albo nie rozumiesz tego co sama wypisujesz, przeszlosc, ring any bell? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×