Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

Gość tak zapatrzeni w siebie
tak se to Zuzka ulozyla zaslubila te pary, co sie nawzajem nie cierpia 😠 duzo czasu mi to zajelo nim wpadalam dlaczego mnie taki mąż sie trafil 😭 wiedzma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój stary mnie nie cierpi? to niemożliwe:P on posiada dystans :classic_cool: blu sutenerstwo w polsce jest zabronione moja dupa moja kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja nie posiadam czasu
i rządam rozwodu dzieci sa Jego a ja chce byc wolna i tańczyć chce :classic_cool: koniec 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
orange - jam niewinna. To podszyw. Ale cos z tym zrobimy skoro juz tak... tylko powiedz kto jest Twoim mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka a jak znajde sobie kandydata na nowego meza to mnie za niego wydasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L:D ducha ci dali?:D no tak wy wyjątkowo się lubicie :P jako królowa (wciąż niezdetronizowana) tego forum zarządzam twój rozwód z desznikiem raz na zawsze i zasądzam od desznika alimenty na rzecz twoją w wysokości dużej (ostatecznie skąd masz brać na leki czy tam dopalacze?:P) opłaty sądowej osoby ciężko myślące nie wnoszą więc oboje jesteście z niej zwolnieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie potrafie napisac
kto jestm moim mezem bo i jak :D to ująć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka Blu to o rozwodzie bylo do L pisałem że wiem że Luśka jest piękna(no kurna mąż jestem) a o rozwodzie to do tych co nas chcą rozdzielić.Moja piękna Lusesita nigdzie się nie wybiera. ike jakie sutenerstwo? Muszę pokryć koszty licytacji i zrobić cię na młodszą to kosztuje ,szczególnie to ostatnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia &29
Kadarka - no pewnie , ze dam. Tylko sobie wybierz kogo chcesz. No...prawie kogo chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Eeee tam .. tzycki .. IKE bedzie emanowac wewnetrznym zarem i seksapilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie potrafie napisac
znajdę se sponsora,zreszta nigdy materialistka nie byłam niech o dziatki swe dba bo , wznosze oczeta ku niebiosom i szukam tam :classic_cool: zgadnijcie kogo :P niech przynajmniej żeleczek jaka szkołe skonczy i leosza partia niz mamci sie jej trafi dzieki :classic_cool: moge juz tanczyc ? wiesz wokól kogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu:) drogi kolego twój dowcip jest tak lekki jak stopa słonia uważaj, żebyś mi nią (ową słoniową stopą) nie nadepnął na odcisk...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiało jesteś wolna i masz prawo tańczyć wokół kogo chcesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie potrafie napisac
ifka nie darmo mnie ladacznica zwiesz Myrek chyba jako Twoj jest, co ? a ja tych zajetych nie ruszam :classic_cool: taki odrzut ike robi a ja no co tu poradzic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to otulona L wydrapie patrzały będzie się działo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia & 29 Eeee tam .. tzycki .. IKE bedzie emanowac wewnetrznym zarem i seksapilem Zuzka to za mało zresztą to nikogo nie interesuje żar i inne głupoty, porządnych tzycków potrzebujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie potrafie napisac
:P to ja jako wolna kobieta oddalam sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Blu - wyraznie nie doceniasz czarnej strony mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike ike zastanawiam sie
po co ty jeszcze tutaj egzystujesz, z nikim sensownym nie piszesz , nikt z toba nie chce pisac. No chyba ze uciekasz od swojej szarej rzeczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhugugyf
ona tutaj pracuje, nie widzisz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike blu drogi kolego twój dowcip jest tak lekki jak stopa słonia uważaj, żebyś mi nią (ową słoniową stopą) nie nadepnął na odcisk Blu pśeplasia ike 🌼 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Kdarka - Ale jeszcze niedawno pisalas , ze chcesz byc singielka , wiec jak ? Bo ja juz nowego meza Ci wybralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka pyszna jest kawa o poranku ....... mmm Zuza, Ty każdemu kto poprosi m. wybierasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Blu, że jednak poszedłeś po rozum do głowy i zacząłeś doceniać fakt, ze trafiłam Ci się jak ślepej kurze ziarno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×