Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

Niezapominajka Kraina Życie tu piękniej i senniej już płynie tęsknoty w marzenia spowite hamakach z pajęczyn kołysze się przyjaźń ochronnym tiulem nakryta każdy zostawia rozkoszny swój uśmiech w maleńkiej bezdennej skarbonce, a rozgrzane dniem słońce ogrzewa myśli skulone szosa tęczowa prowadzi do nieba poniesie marzeń tysiące zabierze dywan kolorem utkany z wyznań poetów duchowych aromat tęsknot i wzdychań gorących modlitwy żarliwej o radość rozsypię na łące... ogniki płonące anioły przerobią na miłość zapraszam strudzonych w krainy niebieskie gdzie życie tu sielskie płynie strumieniem przywędruj wędrowcze w księżyca nów nocy przyjaciel tu czeka na ciebie ogrzewa myśli skulone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie sie nie szlaja, tylko ufundowaliśmy mu bilet na All'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kim ta niunia
taka jest to nie wiem 1000 wpisów lepiej zjedz cukierka brak Ci słodyczy, bo rodzicie karioerowicze Cie ostro zaniedbali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie zastapi słodkości
opamietaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dopshh zjadłam zbożowego batonika i co? 165 kcal! poza tym krótkotrwały zastrzyk energii, głównie glukozy, która jest cukrem prostym zatem szybko zostanie wprowadzona do krwi i równie szybko z niej zniknie, bo większość zabierze mózg, co poskutkuje kolejnym napadem apetytu, trzustka musi nagle i szybko wyrzucić porcję insuliny, co moze spowodować jej zaburzenia w konsekwencji cukrzycę. błedne koło nie jedzcie słodyczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie zastapi słodkości
Ty zjadłas a to ja czuje sie wyciszona i 💤 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie zastapi słodkości
słodkości sa jak afrodyzjak trzeba kochać to i owo by docenic ich smak, kochana moja niuniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówię o smaku, tylko o konsekwencjach dla organizmu zresztą smak intensywnego słodu, to też żadne sublimee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsekwencja zycia plciowego
Regresa i czii jestes Ty wszystko inne jes tdo przełknięcia az chce mi sie chałwy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:22 zawsze szczery Piekny wystep taneczny, naprawde piekny :) czyżby?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.... może warto się przerzucić na inne słodycze? ;) które raczej poprawiają sylwetkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tak znieczulona
ze :) ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"trzustka musi nagle i szybko wyrzucić porcję insuliny, co moze spowodować jej zaburzenia w konsekwencji cukrzycę" te online'owe dzieciaki jakieś niewygodnie oświecone - tylko hipochondrii można się przez nie nabawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest dobre z umiarem od martwienia sie nad każdym kęsem też można życie skrócić, w dodatku spędzić je w stresie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, sama sie znalazła :D Njunja, co robiłaś w tak .... że tak powiem, dziwnym towarzystwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to rodzina :D w każdej rodzinie są czarne owce, a że tutaj prawie wszyscy czarni, to cóż:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, a kto będzie rączka? bo żeby wiedzieć na kogo w razie czego uważać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaato już w innym topie obsadzimy ale ja zaklepuję sobie rolę narzeczonej Festera, podstępnej i jadowitej wywłoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oprócz rączki i jakoś sobie nikogo nie przypominam hmm... to może zaklepię sobie rączkę, póki nie ma tłumów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... chociaż w sumie.... nie pomyslałam,że ktoś to może inaczej zinterpretować niż ja :D:D ok. to lepiej obczaję kto tam jeszcze występuje - może znajdę kogoś, czy coś - mniej perwersyjnego i obscenicznego niż w.w. aktor /rączka/;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam Rodziny Adamsów, więc trudno powiedzieć:D kto chciałby kawę na powitanie dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×