Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

"a o czym mam zdecydowac lusiu? " po raz drugi w dniu dzisiejszym zapytałeś, co masz robić. to oczywiście prowokacja z twojej strony, ale skoro raz ustaliliśmy, że każdy robi, co chce, jak nielogiczne jest pytać znowu w podobny sposób? :) informacyjnie: logiczne, że tak ogromy brak dystansu, czy tam jego poszukiwanie (już mi się poplątało jak to ze mną jest, ale Ty powinieneś przecież wiedzieć :-)) i spowodowane tym zmęczenie wymaga o wiele więcej odpoczynku niż udało mi się odbyć, więc nie nastawiaj się za bardzo na c.n.d. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy do idola szczerusia(a mojego serdecznego wroga) "więc nie nastawiaj się za bardzo na c.n.d. " Niestety z głębokim smutkiem stwierdzam że cdn niestety nastąpi ,to więcej niż pewne ,niedobra kobieto !:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i rozgorączkowane chłopię się doczekało lusia połknęła haczyk teraz pozostało powiedzieć do lustra- wzorem ryb- "szacun! mój ty szczery manipulatorze" i oddać się błogiej satysfakcji, zmąconej jeno świadomością, że trwało to ciut(:P) długo no ale lepiej późno niż wcale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile by nie trwało, to jednak fajne uczucie :D ale jak ktoś mądry powiedział: życie składa się z wielu takich chwil, które zapadają niezauważalnie głęboko w pamięć ..... ;) czemu akurat lusia miałaby sobie ich żałować ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baa... nie wspominając o .... chłopięciu... /jakby co, to mnie tu wcale nie ma/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, ale połknęłam świadoma, że połykam wiesz, ten brak dystansu ma swoje wymogi, trzeba nad nim pracować :) ale fakt - enough is enough też to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu, wrócę jeszcze na kafe, ale na razie robię sobie przerwę jakbyś bardzo tęsknił, to zostawiaj gdzieś listy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
".....Ike, ale połknęłam świadoma, że połykam....." Zrób sobie tę obiecaną przerwę lusia... bo palce Ci szybciej pomykają, niż cokolwiek inne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, ale połknęłam świadoma, że połykam ty bardziej lustro szczerego będzie potrzebowało małego wycierania :P lusia a tak poważnie serio?:) przez byle bzdurę robić przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy Windsor Ike, ale połknęłam świadoma, że połykam Powiedz mi ,co to za różnica dla ryby że połknęła świadomie (samobójczyni) czy nieświadomie (gapa) ??? Według mnie różnica żadna ,tak czy tak czeka ją patelnia,no chyba że wędkarz (szczeruś )ją wspaniałomyślnie ułaskawi , by móc znowu złowić i pomęczyć. Dla moich nerwów będzie lepiej jak obluknę filma ,bo ponoć ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewne rzeczy przychodzą łatwiej niż nam się wydaje ja np jutro obchodzę rocznicę rzucenia palenia jestem z siebie bardzo, bardzo, bardzo dumna :classic_cool: no ale w sumie zawsze jestem z siebie dumna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widziałem dzisiaj pana typu bars wazył ok 160 kg i co ciekawe szedł ze swoją panną , więc sie potwierdza ze panny kochają bearsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike pewne rzeczy przychodzą łatwiej niż nam się wydaje ja np jutro obchodzę rocznicę rzucenia palenia jestem z siebie bardzo, bardzo, bardzo dumna no ale w sumie zawsze jestem z siebie dumna Łee tam, ja obchodzę 20 rocznicę niejarania cygaretów ,ale który to dzień nie pamiętam :D ale oczywiście moje małe gratulejszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream pomyliłeś nicki i topy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam po 20 latach to już się nie pamięta że się paliło a ten pierwszy rok jeszcze cieszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie na tym, creamuś, znając kafeteryjne życie, próbujesz dosrywać mi na pomarańczowo :) jeśli tak to gratuluję szczeremu poplecznika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pomarańczowo nie pisze , jakkogos obrazam to pisze pod swoim nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ty nie piszesz na pomarańczowo to ja jestem dziewica:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike jak ty nie piszesz na pomarańczowo to ja jestem dziewica Wiadomo że *cream** pisze napomarańczowo a Jeszcze wczoraj chwaliłaś się(może raczej żaliłaś się?) żeś DZIEWICA ,to w końcu jak to z Tobą ike jest? no nie może być tak i tak, alboś cnotliwa albo nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu w przypadku ike wszystko jest możliwe ostatecznie nie na darmo noszę przydomek "boska" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Twoja boskość wszystko tłumaczy ,to żeś nadal dziewica i to że wytrzymujesz ze szczerusiem w związku małżeńskim .Do tego są potrzebne siły nadprzyrodzone ,bez wątpienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wytrzymuję? jak nie wytrzymuję ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, co za Idiotka nas poswatała ??? Bo już nie pamiętam kogo opierdzielić ?? Luśka czuje mięte do szczerusia lub słabość, to by do siebie pasowali ,jak pies z kotem ,ale kto się będzie czepiał takich szczegółów ? Ja tego wózka z naszym małżeństwem (tzn z Lucy) już nie daję rady ciągnąc!! Tej swatce to powinni zajebać dożywotni zakaz swatania ,co to kurna ma być taaakie pomyłki ! Idę się kąpnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż zuzanna amelia zawsze miała dość hmmm ekscentryczne pomysły:) jej podszywy tym bardziej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
Dzien dobry familie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kysz kysz kysz
idz precz, do tatusia, do mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×