Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

Zuzanna Amelia & 31 Blu - widze , ze Ci sie swietnie gada z moim podszywem. Moze sie umowicie w realu? Podszyw czy nie podszyw nie da rady ,w poniedziałek będę już w Niemczech.Idę zjeść jakąś kolacyjkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lista lolitek
najwieksze szanse ma ike, bo udaje że sie opiera, a Z-asapany S-tetryczały ugania sie za nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lista lolitek
lucy ike nadzia L njunja średnia wieku 68 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie biore
dłuzszy urlop 😭 moze uda mi sie zapomniec te kolejna porazke 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale skoro ludzie sie
zwracają do ciebie nadzia a ty na to reagujesz to chyba jasne że na liście jesteś ty. no i nie zapominajmy że jesteś niewiarygodną kretynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ tutaj moda na sukces
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dynastia dla ubogich
Szczery to blejk, lucy,- kristal, ile- aleksis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:26 [zgłoś do usunięcia] Kadarka W kamiennym kregu. :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 1
Witam popoludniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zs:)
zuzka wypierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 1
ZS - Zablokowali cie zjebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 1
Blu - Ja mam taka propozycje , nie rozmawiajmy z ZSem , wtedy sobie pojdzie , chociaz pewnie Lucy jak zwykle sie wylamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 1
Kadarka - Obgadywac mozna , ale nie rozmawiac z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee na obgadywanie to tez by mozna poszukac ciekawszego obiektu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 1
Kadarka - To kogo mozemy obgadywac ? ike ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia & 1 Blu - Ja mam taka propozycje , nie rozmawiajmy z ZSem , wtedy sobie pojdzie , chociaz pewnie Lucy jak zwykle sie wylamie Sama widzisz że to nierealne , zresztą jaka to rozmowa z ZSem? Z tego ględzenia nic nie wynika ,mi szkoda czasu na coś takiego .Zresztą dzisiaj nie mam za bardzo czasu i możliwości,bo muszę zrobić intra do 2 filmów z komunii i jakieś efekty a przy renderze komp cholernie muli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jesteś uzależniony od Internetu? Sprawdź:):) haha zauważyłam,że część z bywalców kafe powinna jednak zrobić sobie przerwę w zaglądaniu tutaj :) W razie wątpliwości co do stopnia uzależnienia test może pomóc:P:P 1.źle się czuję, kiedy wiem, że muszę odłączyć się od Internetu: # A Nigdy # B Sporadycznie # C Czasami # D Często 2.Moje otoczenie skarży się, że za dużo czasu spędzam na sieci: # A Nigdy # B Sporadycznie # C Czasami # D Często 3.W nocy, nawet bardzo zmęczony, oddalam moment odłączenia się od sieci: # A Nigdy # B Sporadycznie # C Czasami # D Często 4.Coraz bardziej interesuje mnie, co może wydarzyć się na sieci podczas mojej nieobecności: # A Nigdy # B Sporadycznie # C Czasami # D Często 5.Uważam, że znajomi "wirtualni" są lepsi od rzeczywistych: # A Nigdy # B Sporadycznie # C Czasami # D Często 6.Coraz dłużej siedzę na Internecie i coraz mniej wychodzę z domu: # A Nigdy # B Sporadycznie # C Czasami # D Często 7.Budzę się w nocy i mam ochotę przyłączyć się do sieci: # A Nigdy # B Sporadycznie # C Czasami # D Często 8Mimo czynionych wysiłków, nie potrafię oprzeć się potrzebie wejścia na Internet: # A Nigdy # B Sporadycznie # C Czasami # D Często 9.Często jestem na sieci dłużej niż początkowo zamierzałem: # A Nigdy # B Sporadycznie # C Czasami # D Często 10.Coraz częściej mam ochotę rozmawiać ze znajomymi w Internecie niż spotykać się z "rzeczywistymi" ludźmi: # A Nigdy # B Sporadycznie # C Czasami # D Często 11.Z powodu zasiedzenia się na Internecie, zdarza mi się zapomnieć o moich codziennych obowiązkach (sprzątanie, posiłki, zakupy ...): # A Nigdy # B Sporadycznie # C Czasami # D Często 12.Surfowanie po Internecie powoduje, że jestem mniej wydajny w pracy: # A Nigdy # B Sporadycznie # C Czasami # D Często 13.Kiedy jestem daleko od komputera, mam ochotę znaleźć się jak najszybciej przy nim z powrotem: # A Nigdy # B Sporadycznie # C Czasami # D Często 14.Czuję się winny z powodu spędzenia zbyt dużej ilości czasu na Internecie: # A Nigdy # B Sporadycznie # C Czasami # D Często 15.Podłączam się do sieci natychmiast po przebudzeniu: # A Nigdy # B Sporadycznie # C Czasami # D Często 16.Z ludźmi rozmawiam głównie na temat Internetu: # A Nigdy # B Sporadycznie # C Czasami # D Często 17.Kiedy jestem na sieci, nie liczę upływającego czasu: # A Nigdy # B Sporadycznie # C Czasami # D Często 18.Odczuwam nieodpartą potrzebę częstego sprawdzania poczty: # A Nigdy # B Sporadycznie # C Czasami # D Często 19.Zrezygnowałem ze swoich codziennych przyjemności, aby więcej czasu spędzać na Internecie: # A Nigdy # B Sporadycznie # C Czasami # D Często 20.Spóźniam się na spotkania z ludźmi z powodu zbyt długiego siedzenia w sieci: # A Nigdy # B Sporadycznie # C Czasami # D Często Podlicz i zapisz na kartce ile miałeś odpowiedzi A, B, C i D. Jeśli odpowiadałeś najcześciej na A i B lub tylko A lub tylko B w większości: Nie jesteś uzależniony i Internet raczej nie zakłóca Twojego normalnego życia. Internet traktujesz jako normalne narzędzie, które ma słuzyć Ci pomocą w zdobywaniu potrzebnych Ci informacji. Nie uważasz Internetu za "ósmy cud świata" i nie interesuje Cię specjalnie "wirtualne życie". Realizujesz się w życiu "rzeczywistym" i nie uważasz, że na Internet wchodzą bardziej interesujące osoby niż te, które spotykasz w innych miejscach. Jeśli odpowiadałeś najcześciej na A i C, A i D lub B i C lub tylko C w większości przypadków: Jesteś pasjonatem Internetu i zaczynasz mieć z tego powodu problemy. Nie można jeszcze mówić o uzależnieniu, ale raczej o nieodpartej potrzebie łączenia się z siecią. Jesteś jeszcze na etapie, na którym możesz się kontrolować. Tak więc, ustal sobie limit czasu przebywania na Internecie i skrupulatnie go przestrzegaj. Wychodź, spotykaj się z przyjaciółmi, czytaj książki i dostrzegaj piękno otaczającego Cię "rzeczywistego" świata. Jeśli odpowiadałeś najcześciej na C i D lub tylko D w większości przypadków: Jesteś uzależniony od Internetu i nie możesz bez niego żyć. Wyraźnie widać, że nie możesz obejść się bez Internetu i z tego powodu "zawalasz" coraz więcej obowiązków w świecie "rzeczywistym". Nie przychodzisz lub spóźniasz się na umówione spotkania, masz coraz mniej kontaktów z "realnymi" ludźmi i straciłeś umiejętność cieszenia się otaczającym Cię światem. Sytuacja jest poważna i jeśli nic z tym nie zrobisz, to stopniowo będziesz coraz bardziej oddalał się od rzeczywistości. Powinieś zadać sobie pytanie o przyczyny spędzania takiej ilości czasu przed komputerem. Co w "rzeczywistym" życiu jest dla Ciebie tak trudne i nieosiągalne, że musisz uciekać się do szukania tego w komputerze? Warto skontaktować się z psychoterapeutą i wziąć być może udział w grupie terapeutycznej czy grupie wsparcia dla osób uzależnionych od internetu. Pozwoli Ci to odkryć głębsze przyczyny Twojego uzależnienia i dokonać niezbędnych zmian w Twoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 1
1A 8B 7C 2D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paź na królewskim tronie
Chce mi się starej pjzdy und młodej doopinki oraz usteczek w średnim wieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektor.
twoja kawa jest cala przepluta tak jak twoje przezute krakersy i ty sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liana23
BluMen orginal Zuzanna Amelia & 31 Blu - widze , ze Ci sie swietnie gada z moim podszywem. Moze sie umowicie w realu? Podszyw czy nie podszyw nie da rady ,w poniedziałek będę już w Niemczech.Idę zjeść jakąś kolacyjkę Blu to kiedy wyjeżdżasz ? Jesteś jeszcze w Polsce ,chyba będziesz pisał na kafe ?Szkoda by było żebyś przestał , same prawiki na tej kafeteri i zs,mało normalnych facetów , przynajmniej jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×