Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

Gość seksowny gonzales
zs chcialbym nabyć babochłopa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:50 [zgłoś do usunięcia] Zuzanna Amelia & 22 ZS - wypie**alaj , to porzadny topik Hahahaha, piękne :D chyba zapodam w moją stopkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 22
Nadzieja8 - Bardzo proszę , będzie mi miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na razie tylko oglądam teatr... muzyka jakaś funebre, nie nadaje się do tańczenia, raczej gibania ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna ... nie tak łatwo się go pozbyć :D ja próbuję już od.... od ..... hohohohoho:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowny gonzales
ZS ile dajesz za swoje córki? :classic_cool: będziemy się licytować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery Nie stać cię na klawiaturę z polskimi znakami czy jesteś leniwy yyyyy ?? Piszesz tak niechlujnie aż mnie oczy bolą ! Co to kurna ma być ?! cytat że szczerego "co rusz mozna tu zaobserwowac pewna prawidlowosc mianowicie ludzie, ktorzy wyjechali do bekonow, wiatrakow czy trabantow sa wyjatkowa tepi" Jak się tak spieszysz to zwolnij, bo zawału dostaniesz i będzie nam przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pierdole obecność kretynki i pajaca na tym topie to jak danie uczciwemu człowiekowi :P wybór śmieci przez powieszenie lub utonięcie- kiedy ów uczciwy człowiek woli pozostać przy życiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stać cię na klawiaturę z polskimi znakami ptaszek, po pierwsze - walisz byki ortograficzne po drugie najwyrazniej nie wiesz nic o klawiaturach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowny gonzales
ZS ok, napisz którą dajesz :classic_cool: i w jakiej walucie preferujesz?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozjebana pomarańczka
"zawsze szczery Nie stać cię na klawiaturę z polskimi znakami czy jesteś leniwy yyyyy ?? " to yyyyy na końcu mnie rozjebało:D hahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz którą dajesz hmmm, kazda, za darmo :-) dorzuce jeszcze matke babochlopow, znana jako ike_nie_wycieraj_mna_geby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowny gonzales
ZS starej nie chce :classic_cool: mnie interesują te młode suki :classic_cool: za darmo mówisz? a gdzie i kiedy mogę je odebrać? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama się chętnie dorzucę ale to urocze, że w pewien sposób kretynowi wydaje się, że jestem jego własnością :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozjebana pomarańczka chyba kumasz że to było zamierzone ? Ale muszę przykładać większą uwagę do ortografi, bo szczerego to denerwuje ,a ja chcę by był szczęśliwy,ale bardziej ze względu na ike.Kobieta przegrała życie taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suki? oj gonzo gonzo pomyliles adres, wpisz w google "schronisko dla zwierzat" i tam szukaj to nie sa suki tylko babochlopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chooj za starą się nie dorzucę 😡 pierdole nie robię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D mlode.... gdzie tu dostaniesz młode .. nie świruj facet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie sa suki tylko babochlopy ciągnie swój do swego bejbe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszek wez ty mi chlopie powiedz taka rzecz, zastanow sie nad tym chwile, zebys nie walnal glupoty otoz, jaka jest twoja glowna zaleta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowny gonzales
ZS tak je wychowałeś :classic_cool: na babochłopy :classic_cool: daj mi wilczycę na smyczy a anecie w kagańcu :classic_cool: a ty ike mozesz nas odwiedzac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odpowiem nieproszona jego główną zaletą jest to, że nie jest zawsze szczery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D normalnie nie da się z wami dzisiaj pisać:D:D:D:D:D ZuS wali tekstami z pudelka Ike jest grzeczna a gonzo próbuje myśleć .... tfuj... jaki gonzo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×