Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

a ty ike mozesz nas odwiedzac tak? a to w oddziałach, gdzie są drzwi bez klamek, są odwiedziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowny gonzales
a to w oddziałach, gdzie są drzwi bez klamek, są odwiedziny? nie wiem, jak dostaniesz przepustkę od siostry przełożonej i psychiatry to nam powiesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdradzam tajemnic współlokatorom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowny gonzales
nie zdradzam tajemnic współlokatorom wiedzę, że już z nami siedzisz na bani :classic_cool: masz jeszcze jakąś córę dla mnie?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wolałam się wykastrować żeby nie przekazywać genów starego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D omasz, a dawniej byli takimi przyjaciółmi, że normalnie.... ehh... chyba nie jestem na czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowny gonzales
wolałam się wykastrować żeby nie przekazywać genów starego wykastrować? o w mordę, ty to na serio jesteś babochłopem:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczery: "wez ty mi chlopie powiedz taka rzecz, zastanow sie nad tym chwile, zebys nie walnal glupoty otoz, jaka jest twoja glowna zaleta?" W jakim narzeczu jest ten tekst,bo ni hoja nie rozumiem ?? Po polskiemu ? Odpowiem jak zaczniesz pisać do mnie ,po polsku i starannie a jeśli nie znasz wszystkich liter to wróć do szkoły .Żeby kogoś pouczać i zwracać mu uwagę ,to trzeba samemu prezentować jakiś poziom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowny gonzales
zabiliście szczerusia..... boi się odzywać ważne, że przed śmiercią oddał mi swoje lolitki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D lolitki:D:D:D:D:D matko, zaraz sąsiedzi przyjdą mi zrobić awanturę :D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatka numero uno w walcu wiedenskim jak zwykle kazdy ma ja w dupie ale ona dzielnie udaje, ze jest w centrum wydarzen :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitki? z jajami? ups stary posiłkował się dopalaczami i wyszło co wyszło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowny gonzales
lolitki? z jajami? z jajami? czy te jajca miały jak im zmieniałeś pieluszki? czy nabyły je z wiekiem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowny gonzales
nadzia jacy sąsiedzi jak ty w ziemiance mieszkasz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle kazdy ma ja w dupie czyli że wszyscy? my wy oni? mam skomentować ? czy dać staremu szanse przemyśleć co właśnie pierdolnął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczeruś, jak się dzisiaj doczytałam, to tę wariatkę, na którą tak lubisz patrzeć jak tańczy -- to ostatnio wspominałeś parę razy mimo jej nieobecności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowny gonzales
ZS to kiedy mogę podjechać swoim sportowym wozem po twoje dwa skarby? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonzuś... no weź pomyśl, gdzie się tańczy walca wiedeńskiego.... pacz i podziwiaj se, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" czyli że wszyscy? my wy oni?" Oj, on co chwilę wtapia michałki, pełno tego dzisiaj Mi jednak najbardziej podobał się motyw pudelkowy w jego wykonaniu:D szczególnie ten z 22:54 ... znana jako.... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na chlodno to tu jest calkiem sporo zabawnych momentow w tej wymianie nieuprzejmosci (to bylo w grafice bezdiakrytycznej) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ,dzisiaj ja zgaszę światło na tym topiku .Dobranoc wszystkim (szczerusiowi też) O Luśka ! Dobry był film ,były momenty? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×