Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie pogryziona???????

Jak się bronić przed atakującym psem ???

Polecane posty

Gość gość
gość 2014.11.27 Ja tam się psa nie boje. Jak podleci to dostanie obcasem po mordzie tak że zęby powypadają x haha, sprawdzona metoda:D mnie jeden chciał ugryźć, ale jak dostał kopa szpilką to mu się odechciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak go kopniesz to go zranisz,.. a gwizdek czy odstraszacz poprostu go zirytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie żeby się zaszczepić jeżeli zostaniecie chociaż lekko ugryzieni. Jeżeli nie zrobicie tego tuż po ugryzieniu możecie skończyć jak facet na tym filmiku : https://www.youtube.com/watch?v=-moG6JDmJdc Filmik pokazuje ludzi pogryzionych przez psa który miał wścieklizne i człowieka który umiera na wścieklizne. Nie ma lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety choc wscieklizna w krajach rozwinietych jest rzadka, to jest to nieuleczalna choroba, smiertelna szybko, tylko szybkie szczepienie wiele szczepionek moze dac szanse niezakazenia sie >>>xona123 2014.12.09 ja mama nie tyle gwizdek co takie coś elektroniczne co wysyła jakies ultradźwięki i mogę polecić bo faktycznie działa.>>> to dziala, jest to sprawdzona metoda, szczegolnie przeciw psom >>>Igaa123 2014.12.02 chyba sobie zakupię ten paralizator, znalazłam za 69 zł: http://www.militaria.pl/tm/paralizator_grom_ (sp650)_p20141.xml>>> to dobry i niedrogi sprzet, ale szczerze to slabo skuteczny na cos bardzo *****iwego, bo musisz to przylozyc do niego i jeszcze nie moze Cie dotykac, bo i Ciebie porazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandor23
gość 2014.12.11 No i co z tego, że zrani psa, właściciel mógł pilnować swojego agresywnego pupila. gość 2014.12.12 Też właśnie słyszałam, że wścielkizna wbrew pozorom jest bardzo niebezpieczna. Zawsze lepiej mieć coś do samoobrony przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×