Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bkukulak

Spowiedź ;P

Polecane posty

Mieszkam z narzeczonym przed ślubem i sypiamy ze sobą. Przed nami spowiedz przed slubna... Mowic o tym ksiedzu? A jak mi nie podpisze kartki? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święta inkwizycja
podaj dziecko adres, zaraz będziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtehgfas
ile macie lat? grzeszysz w tej kwestii ale to jak 97% ludzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma do rzeczy ile lat? No wiem, że jak wiekszosc tylko nie wiem czy to wyznaja. Spowiednikowi wszystko? Nie raz sie spotkalam z nie udzieleniem rozgrzeszenia, albo jakimis wrednymi tekstami. On jest tylko posrednikiem, nie ma prawa mnie sądzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdvb
ehhhh odwieczny problem i niech mi ktos powie ze kosciol nie robi ludziom problemow.. ja bym nie powiedziala sypiasz z narzeczonym a nie sasiadem a ksiadz jak sie dowie to nie podpisze i bedziesz miala problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i o to wlasnie chodzi. Jeden ksiadz nam powiedzial wprost, ze glupi nie jest i wie, ze mieszkajac razem nie klepiemy w nocy rożanca i on to rozumie, ale inny? Moze nie byc tak tolerancyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jako po ślubie cywilnym z dzieckiem też grzeszymy, nas obowiazuje jedna spowiedź nie dwie, ksiadz nam sam powiedział że po tej jednej spowiedzi przyjsć z karteczka nie bedzie zadnego problemu, bo wtedy własnie sie jest juz czystym, ale to trzeba trafić na dobrego ksiedza nie na materialistę, na szczęście my takiego mamy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyspowiadajcie sie u takiego co jest tolerancyjny, m to bardziej mamy problem z poradnia rodzinną, to dopiero koszmar groteskowy, ale to nie o tym temat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz niby tez mlody, wesoly, itp, ale... mala miejscowosc i wiecie jak to z anonimowoscia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też jesteśmy z bardzo małej miejcowości, i do spowiedzi idziemy do tego księdza co nam będzie udzielał ślubu, bo mamy do niego zaufanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też mieliśmy jedna spowiedź. Nie wiem czy ludzie mówią prawdę ja powiedziałam ale jak jest walnięty ksiądz to może i bym zataiła niż miałby mi nie dać rozgrzeszenia. nie on jest od wybaczania mi tylko Bóg. Udają pobożnych ja już przestałam do kościoła chodzić . U nas ksiądz ok 40 lat zrobił dziecko 15 latce!! I co on ma niby mnie osadzać niech spojrzy na siebie, oni wszyscy tacy sami, kochanki na boku. Powinni znieść celibat i niech sobie wtedy jawnie z babami sypiają i skończą z ta obłudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nasz ksiadz rowniez sympatyczny i 'ludzki' to jednak mówic? Chyba, ze nie mowic, a jak sam spyta to powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka99900
oczywiście że mówic!! to ma byc spowiedz ważna- jeżeli masz takie podejście do spowiedzi to po co w ogóle bierzesz ślub kościelny? Myślisz ze tylko ty grzeszysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie to co sie wyprawia w kosciołąch to jest śmiech na sali, coraz częściej zaczynam mówić wierzę w Boga ale w kościół nie koniecznie, dzieki temu ksiedzu któy nam będzie udzielał ślubu jeszcze jesteśmy wierzacymi ludźmi, bo on jest ksiedzem z powołania do słuzenia ludziom dzieku Bogu, A NIE Z POWOŁANIA DO PIENIEDZY TAK JAK KSIADZ Z MOJEJ PARAFII,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kasieńka99900 - pytam sie, bo nie wiem co zrobic jak mi nie podpisze, zwyzywa od grzesznic itp ? Rozni sa ksieza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mężów
wiem, że wszystkie kobiety, które znałem - nie mogą być na starcie poprawnymi katoliczkami ..wybaczcie! hehe -BBE-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WŁASNIE CHCESZ ZATAIC?? bedziesz miała spowiedź nie ważną, wiec po co ci ślub koscielny?? od takiego czegos sa same śluby cywilne, śluby koscielne biorą osoby wierzące, wiec ja tu chyba czego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mężów
wiem, że wszystkie kobiety, które znałem - nie mogą być na starcie poprawnymi katoliczkami ..wybaczcie! hehe -BBE-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żeberko
Kłamczuchy i hipokryci!!! Na forum ustalacie z jakiego grzechu się spowiadać a z jakiego nie? Tak wygląda wasza wiara?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka99900
Jeżeli jest to spowiedź przedślubna to nie będziesz miała problemu ze str księdza -powodzenia i wszystkiego najlepszego życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na forum ustalam grzechy, a Twoj proboszcz na boku kogos posuwa. Taka jest Twoja wiara'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcący przystąpić do ślubu koscielnego musisz mieć czyste sumienie, musisz byc w stanie łaski uswiecajacej, a przy nie ważnej spowiedzi to teoretycznie nie mozesz brać slubu kościelnego, bo w praktyce różnie bywa, to sprawa sumienia małzonków, ja bym nie mogła brac slubu koscielnego bez łaski uświecajacej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Niej Ja
zik- ...? to jednak prawda..? eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żeberko
Ja już jestem po akcie apostazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Ślubniczka 2012 - co ty jakas religijnie-nawiedzona? Bedziesz mi tu o łaskach pisać? Może cała procedure duchową przytocz, ot tak, zebym moze objawienia dostala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żeberko
Dawać dupy się nie wstydzicie, a boicie się być wyzwane przez księdza od grzesznic i chcecie brać ślub z długim welonem, symbolem dziewictwa? Co to, koorwa, Moda na sukces???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×