Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laura*

Zgodziłybyście się jechać za darmo na wycieczkę do Francji jako opiekun?

Polecane posty

Zgodziłybyście się na 6 dni czy raczej nie warto? Z dzieciakami z 3 gimnazjum. Dostałam taką propozycję i nawet chciałabym jechać, ale musiałabym zawozić dziecko do teściowej i na pewno będę tęsknić...no i mam egzaminy zaraz na studiach :o Powiedzcie mi że mam nie jechać bo jestem o krok od zgody na ten wyjazd :p a wiem ze nie powinnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka007
Ale po co Ci to, skoro za darmo? Wycieczka z uczniami to jest 24h/dobę uganianie się za nimi. Zamiast skupić się na zwiedzaniu, będziesz ich upominać i pilnować, żeby się nie pogubili. A w nocy zamiast spać, sprawdzać, czy aby nie robią sobie dziecka (a jakby sobie zrobili, to za to odpowiadasz, jak wypadną po pijaku przez balkon też). Nic przyjemnego taki wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby masz rację, ale chodzi o to że poprosiła mnie kuzynka, która jest organizatorem wyjazdu i nauczycielką i tydzień przed wyjazdem jeden opiekun zrezygnował i teraz ma problem bo nikt nie chce jechać. I właśnie może ci wszyscy nauczyciele nei chcę jechać dlatego że jest tak dennie a nie z powodów które podają oficjalnie tzn ze nie maja z kim zostawić dzieci, są chorzy...itd :o Sama nie wiem, z jednej strony fajnie byłoby sobie wyjechać z innym towarzystwem niz własna rodzina, ale czasem moze mi to wyjść bokiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjvvb
ja bym jechała- taka okazja moze sie nie powtórzyc, ? niby jako opieka ale to zawsze tez cos zobaczyc, pozwiedzasz mimo pilnowania innych. jakbym była na twoim mijscu to nie wachała bym sie wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tez racja :) i dalej nie wiem :D mieliscie mnie zniechecać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahihihihihi
a dlaczego za darmo? tamci nauczyciele tez za darmo jada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W życiu!
W życiu bym nie pojechała! Nawet jakby mi chcieli zapłacić. Wiem czym to pachnie... A tym bardziej jeżeli nie jesteś ich nauczycielką tylko obcą osobą i 3 gimnazjum, więc już po szkole i nie ma nad nimi żadnego bata praktycznie. Na pewno bym się nie zgodziła, zbyt dużo tutaj zależy już od tych dzieciaków. A Ciebie pewnie będą zlewać i będziesz miała podwójnie przerąbane, bo nic od Ciebie nie zależy co ich dotyczy. Wiesz, że możesz płacić alimenty, jeśli któraś podopieczna zajdzie w ciąże na tym wyjeździe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W życiu!
Oczywiście, to ekstremalny przypadek, ale wyjdzie Ci bokiem ten wyjazd, zobaczysz, wspomnisz moje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że za darmo. Zawsze opiekunowie jadą za darmo. Musiałabym tylko wziąć euro na własne wydatki :) Ale tak naprawdę to nie o to chodzi że za darmo, ani ze taka okazja bo wyjeżdżamy normalnie też na wakacje. Chodzi o to że juz prawie obiecałam, to znaczy byłam zaskoczona tą propozycją i teraz głupio mi sie wycofać bo nie wiem co mogłabym wymyslić :o nogę sobie złamię albo coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroinkaa28
Nie absolutnie :O Wiem, ze Francja kusi, ale w koncu to nie koniec swiata, wiec jak sie bardzo postarasz to mozesz pojechac kiedys z rodzinka chocby na weekend. Opiekunka gimnazjalistow - a w zyciu!!! Sto procent gwarancji, ze po nocach beda pili alkohol i Bog wie co pijanym dzieciakom moze przyjsc do glowy, a odpowiedzialnosc spocznie miedzy innymi na tobie. Ja pamietam jak za moich czasow chlopaki na wycieczce sie pospijali i opiekunki pozamykaly ich w pokojach zeby nie chodzili do siebie, to przelazili oknami - nad drugim pietrem :O Jakby jeden z drugim zlecial i sie zabil wine ponosi opiekun wycieczki. Nie jedz absolutnie sie nie zgadzaj!!! Masz male dziecko, nim sie zajmij. A do Francji jeszcze pojedziesz, spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka007
No nauczyciele za darmo, bo to część ich pracy, za którą mają płacone. Dla mnie wyjazdy z młodzieżą to męczarnia i ciągłe napięcie, żeby ciś się nie stało. A na paru wyjazdach byłam, mówię z doświadczenia. Jeśli zapłaciliby Ci za to porządnie, to rozumiem, ale tak w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok :o no to co ja mam teraz szybko wymyslić że nie pojadę???????????Powiedzieć że sie zastanowiłam i że nie jestem gotowa na taką odpowiedzialność? :p nie wiem, nie lubię tak robić komuś, ale cos czuję że zgodziłam sie niepotrzebnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroinkaa28
No to jak sie zgodzilas to po co ten topik? Wycofaj sie poki nie jest za pozno skoro nie jestes pewna, daj im czas na znalezienie kogos innego. Glupio zrobilas moim zdaniem, ja bym sie przenigdy nie zgodzila jechac z gimnazjalistami chocby mnie za darmo na Malediwy chcieli wyslac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka007
Laura, albo szybko odmów, żeby znalźli kogoś innego, albo jedź. Może nie będzie źle, może akurat Tobie się spodoba i grupa będzie fajna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie mówię, że zgodziłam sie bo byłam zaskoczona tą propozycją i tak jakoś samo mi sie powiedziało że ok :o a potem zaczęłam myśleć :o No nic, teraz juz chyba będę musiała jechać :o spróbuję jeszcze sie dowiedzieć czy nie mają innej osoby i jesli sie da to sie wykręcę jakoś, a jak nie będę musiała pojechać Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryytykantkaa
hahaha, tak wszycyc narzekaja, ze nauczyciele to takie nieroby, ze tyle wakacji, wolnego, lekcje tylko 4 godz dzienie itd, ale na glupia wycieczke to zadna nie chce jechac. A podobno to taka super praca, same kokosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plitwickaWIEDŹMA@
w życiu nawet za pieniądze za duża odpowiedzialność. a gimnazjum to najgorsze gnoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plitwickaWIEDŹMA@
krytykantko - skoro tak zazdrościsz nauczycielom to czemu sama nim nie jesteś? miała byś taki high-life, a tak pewnie zapitalasz 8h dziennie za najniższą krajową hehehahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryytykantkaa
hahaha, wlasnie sle zrozumialas moj sarkazm, wlasnie jestem nauczycielka i pisałam, ze wszyscy tak zazdroszcza nauczycielom, ale jak przychodzi do bycia opiekunem na wycieczce to zadna by nie pojechała. Rozumiesz juz o co mi chodzilo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama powinnaś zdecydować :D Jeśli ktoś myśli że taka wycieczka to relaks za friko to się grubo myli :D 3 razy jechałam z 15-16 latkami jako opiekun i tylko można osiwieć :o W wieku to same głupoty ,najwięcej wieczorem/nocy -alkohol,narkotyki a jak coś się stanie to się ma przejebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka007
Ja myślę, że nauczyciele mimo wszystko najgorzej nie mają. Choć wycieczek akurat nie ma im co zazdrościć. A dzień pracy też średnio 4-5h wynosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plitwickaWIEDŹMA
krytykantko już rozumiem, sama też jestem nauczycielką i wkurza mnie ten najazd na nauczycieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak jadę :) pewnie będę żałować, ale tak to juz jest jak sie ma zero asertywności :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i super.
kiedy wyjazd? mam prosbe dodaj temat do ulubionych i wrocisz to napisz jak bylo, ok? powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×