Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znowu ten sam temat

ma 9,5 msc czy jest sens kupować fotelik do karmienia ???

Polecane posty

Gość znowu ten sam temat

witajcie już tutaj pisałam ale zagubiłam temat... moja córka ma 9,5 msc i niedawno zaczęła sama siadać i nie kupowałam fotelika bo uważałam że jest zbędny bo karmię ją na kolanach.... ale teraz zastanawiam się nad kupnem fotelika chciałabym aby był taki żeby można go było przystawić do stołu i potem aby jadła razem z nami myślałam również na takim 3w2 czy 2w1 ale stwierdziłam że potem mogę jej kupić stoliczek i krzesełko o wiele ładniejsze bo te 2w1 mi się nie podobają i kompletnie w końcu nie wiem czy kupować ten fotelik czy dać sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek ma 10 m-cy i właśnie niedawno mu kupiliśmy krzesełko (dopiero zaczoł sam siedzieć. mały jest bardzo z niego zadowolony. kupiliśmy takie zwykłe z ikei, jak znajde link to ci pokarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Jasne, że tak. Kupiliśmy synowi jak zaczął sam dobrze siedzieć, a teraz ma prawie półtora roku i nadal w nim je - dzięki fotelikowi możemy jeść swobodnie obiad we troje, trzymając dziecko na kolanach ciężko jednak samemu jeść. A tak to on w foteliku je obiad ze swojego talerza, a my siedzimy przy stole i też jemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
ja mam 2w1 i bardzo sobie chwale - najpierw synek siedział wysoko a teraz siedzi na samym krzesełku a stolik obok - dla takiego dziecka to lepsze takie krzesełko niż zwykłe bo raz ma boki bezpieczne i ma zapinaną tackę - więc synek siedzi sobie w pokoju i je ... także ja polecam te 2w1 a jak ci się znudzi albo nie spasuje to zawsze możesz sprzedać - z połowe kasy odzyskasz albo i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko no nie wiem co
ci powiedzieć :D..ja kupiłam fotelik jak córka zaczęła samodzielnie siedzieć (6 miesięcy) i fotelik był ustawiony na półsiedzącą pozycję pleców a dziś ma 15 miesięcy i nadal w nim jada tyle że blat jest odstawiony a fotelik przysunięty do stołu. Nasz nadaje się dla dzieci do 3 roku zycia (ma kulkustopniową regulację wysokości siedziska ) i może jej służyć jako krzesełko a póki co fotelik. Twój maluch dopiero zaczyna przygodę z fotelikiem i jedzeniem w nim więc nie krępuj się i kup ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja ma 18 miesięcy
i jada na najwyższej wysokości (tak by mieć blat stołu na dobrym poziomie) i z odstawionym blatem , przystawiona do stołu świetnie sobie radzi (na zwykłym krześle mogłaby w końcu spaść gdyż mamy hockery) a tak fotelik ma 5 punktowe zapięcie i jest ok.) Moja zaczęła jadać na foteliku jak skończyła 6 miesięcy (wczesniej siedziała - leżała) w foteliku bujaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×