Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam bo chce

Co dzis na obiad?

Polecane posty

Gość pytam bo chce

Czesc powiedzcie co robicie dzis na obiad, mam dzis wolne a zupelnie nie mam pomyslu co ugotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakos tak
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lips90
ja gotuję botwinkę na pierwsze,a na drugie robie piers z kurczaka w sosie szczypiorkowo-śmietanowo-szczypiorkowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dziś robię kwaśnicę na
żeberkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo chce
kwasnica hmmm nie jadlam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis bedzie kurczak z warzywami w ostrym sosie, w tortilli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młode ziemniaki
paluszki rybne i surówka z pekińskiej , pomidora i rzodkiewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo chce
angel... super obiad ale u mnie niestety ostre jedzenie nie wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wczoraj zrobiłam
obiad dwudaniowy i mąż się wypiął, więc dziś robię byle jaką zupę i mam to gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dziś robię kwaśnicę na
polecam spróbować ;) Ulubiona zupa całej mojej rodzinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko to zrób łagodny sos, ja idę na łatwiznę i robię z torebki :d 9zaraz polecą pewnie teksty ze to chemia, cóz trudno )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś nie jem obiadu, bo będę późno w domu, poza tym muszę trochę ograniczyć jedzenie za to mój facet będzie jadł obiad wczorajszy bo nie chciało mi się gotować - żeberka, sałata ze szczypiorem i ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zupke z wczoraj(taka z kuleczkami z miesa mielonego-pycha!),dodatkowo zrobie jakas pyszna pizze na grubym ciescie :) mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerrra
Domowa pizza na grubym ciescie to dla mnie nieporozimienie. W pizzeri jest ok, bo tam smakuje zupelnie inaczej, ale w domu robie tylko na cieniutenkim spodzie. Gruba jest sucha, bleee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakos tak
tez nie lubie pizzy na grubym ciescie zwlaszcza tej ktora robi moja tesciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko,ze moje grube ciasto jest pulchne i mieciutkie :) Takie jak w pizzerii,a moze i lepsze :D Ja nie lubie cienkiego ciasta,blee :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzis nic nie mam w domu
tylko zjem na miescie bo zakupy po pracy beda robione ale za to w poniedzialek mialam potrawke z kurczaka w bialym sosie z groszkiem we wtorek jajka sadzone i ogorki kiszone wczoraj schabowe i slatka z pomidora cebuli i smietany a jutro robie (olaboga miesny w pt) udka duszone w sosie z pieczarkami na 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarantha
Jestem na diecie, więc sałatka z sałat, pomidorów, rzodkiewki i kukurydzy z razowymi grzankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerrra
szprotka - moze tobie smakuje, ale nie wierze, ze w domowych warunkach da sie zrobic pizze jak z pizzeri. Jest to niewykonalne. Moze nie masz wiec zbyt duzych wymagan skoro uwazasz, ze tak jest ok. Dla mnie domowa pizza na grubym ciescie jest totalnie sucha, a jadlam juz w roznych domach i sama na poczatku taka robilam dopuki nie wypracowalam swojego idelanego przepisu na cieniutki placek. W pizzy najsmaczniejsze sa skladniki a samo ciasto nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo chce
no ja niestety pizzy nie zrobie bo ciasto mi nie wychodzi u nas zawsze ciasto maz robi a ja tylko skladniki przygotowuje i u mnie tych skladnikow wlasnie jest bardzo duzo (pieczarki, salami, oliwki, pomidory, papryka, ogórek, cebula, ser) mniej wiecej taka robie, a dzis zrobie spagetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo chce
aaa zapomnialam jeszcze ser feta dodaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jifjo3irjfr
ja dzisiaj robię tylko drugie danie. ugotowałam ziemniaki, do tego jajka sadzone a na to pyszny sos czosnkowo-cebulowy :D do tego ugotowałam pyszny kompot z rabarbaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo chce
jak robisz sos czosnkowo-cebulowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazanki i zupa pomidorowa, apropos ciasta do pizzy, ja też nie lubie grubego spodu, z tego względu, ze zjem kawalek i koniec jedzenia, napycham się ciastem i nie mam pociechy z jedzienia tego, co jest na tej pizzy:) mam fajny przepis na spód do pizzy, cienki(nie za cienki) 15 minut i gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo chce
to podaj ten przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerrra
JA polecam ten przepis: http://gotowanie.onet.pl/przepisy/supercienkie-ciasto-na-pizze,105601.html Wyrobione ciasto dziele na dwie czesci i formuje 2 duze placki. Grubosc ciasta po upieczeniu wynosi u mnie 3 - 5 mm. A caly smak zawiera sie w skladnikach a nie w suchym ciescie, ktore staje w gardle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Ja robię pizzę na cienkim spodzie i piekę ją w piekarniku na specjalnym kamieniu .Smakuje jak z pizzerni .Ten kamień do pieczenia jest super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×