Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dąbrówka

Przyjaciółki

Polecane posty

Czesc Cisza tu dzis ,nikt kawy nie popija plotkujac albo uzalajac sie ?? No to ja zaczne ,a co .;) Pogoda...... leb urywa ,mysli mam takie pomieszne ze nie wiem jak sie nazywam po spacerze .Okropnie .No i kurtke zimowa wytargalam z szafy bo jest zimno ! A sandalki i inne wiosenno-letnie szmatki leza . Brak slow poprostu . Ciasto zmlodym wczoraj posmakowalismy ,mlody mowi ze smakuje jak snickers i byl zachwycony ,bardzo smaczne i delikatne .Nawet nie za slodkie .Dolna wartwe biszkopry po nasaczeniu przesmarowalam cieniutko dzemem morelowym.Pysznosci powiadam Wam ,a wyglada tez bardzo elegancko . Tesso 4 ciesze sie ze juz jestes ,w nowej odslonie .Wnuczek zdolna bestia ,gratuluje .Rodzice tez dumni bardzo ,no a jakze by moglo byc inaczej .Co do pogodyto wczoraj 5 stopni w dzien ,dzis poki co jest 8 stopni i wczorajszy grad zamienil sie na wiatr.Nie wiem co lepsze .I tak do d... i tak do d... Masz racje my nie jestesmy mega towarzysko -imprezowe .No trudno ,ale mozemy choc czuc sie w centrum akcji naszych zagonionych przyjaciolek .Albo poruszac sie nieznanymi szlakami z Rewelacja, dzieki jej pieknym zdjeciom .Jeju gdzie ona nie wlezie ,jak to mowia gdzie diabel nie moze ...;) Rewelacjo usciski ;) ;)] Grazko ja bym tez nie zaplacila za wycieczke ,a jeszcze bym szukala jak odzyskac kase ktora wplacilam .Tyle kasy ,no kurcze szkoda przeciez odpuscic . Powodzonka na targach ,napewno wszystko pojdzie jak z platka . Napisz jak bylo . Dabrowko no zapowiada sie pracowity dzien dla Ciebie .Znam temat pylkow i wiecznego sprzatania w domku pod lasem ,nasz domek na wsi jest zupelnie pod lasem ,a do tego tam dochodzi wieczny kurz i piasek .Szlag czlowieka trafia .Zwlaszcza teraz jak jade na urlop ,bo tu tego problemu nie ma na taka skale ,niemal wogole .Tutaj moja kudlata towarzyszka to glowny winowajca balaganu w moim domu .No coz Olensjo pieknie ,trzymam kciukasy w poniedzialek .Zdasz za pierwszym razem ,czuje to .Zdolna bestia z Ciebie ;) No i gratki ,praktyka w aptece ,fiu fiu .Pieknie . No to teraz musze z mezem pogadac sobie bo sie dobija na komorke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Cisza tu dzis ,nikt kawy nie popija plotkujac albo uzalajac sie ?? No to ja zaczne ,a co .;) Pogoda...... leb urywa ,mysli mam takie pomieszne ze nie wiem jak sie nazywam po spacerze .Okropnie .No i kurtke zimowa wytargalam z szafy bo jest zimno ! A sandalki i inne wiosenno-letnie szmatki leza . Brak slow poprostu . Ciasto zmlodym wczoraj posmakowalismy ,mlody mowi ze smakuje jak snickers i byl zachwycony ,bardzo smaczne i delikatne .Nawet nie za slodkie .Dolna wartwe biszkopry po nasaczeniu przesmarowalam cieniutko dzemem morelowym.Pysznosci powiadam Wam ,a wyglada tez bardzo elegancko . Tesso 4 ciesze sie ze juz jestes ,w nowej odslonie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos nie halo z ta kafeteria ,nie przyjmuje postow a jak juz wysle to kilka razy .Popieprzone jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano chciałam wejść, to modernizowali coś tam na kafeterii. Słuchajcie ja myślę, że nie ma co i tak jak rewelacja pisała, że po niedzieli założy wątek i przeniesiemy się. OK? Podczytywaczko - ty akurat jestes bardzo sympatyczna ale ile jest tych "złych ludzi" no i wiesz człowiek sie nie raz zapędzi w tym co pisze i nie koniecznie by chciał aby cały świat o tym wiedział. Fajna babka z ciebie coś czuję ale my już podjęłyśmy decyzję... tesso - niestety jestem Zosią-samosią i szlag by mnie trafiał, gdyby ktoś obok mnie kręcił się w kuchni przy przygotowaniach. Czasami poprszę o coś rdzinkę ale zdecydowanie wszystku muszę sama....Poradzę sobie, już nie takie imprezy się robiło. Mam wszystko już zaplanowane i zorganizowane co robię dzisiaj a co jutro. Przecież rok temu na rocznicę naszego ślubu zrobiłam imprezę na 17 osób! Nooo gratulacje dla zdolnego wnusia! Zasłużył pewnie na duże lody od rodzinki :) U ans dzisiaj tez pochmurnie, choć czasem za chmur nieśmiało widać jakies promienie ale szału nie ma i jest chłodno. Olensjo - no to pięknie, że masz praktyki wedle swojego wykształcenia a to że zaliczysz egzamin jestem pewna. Powodzenia! :) Noo domyślam się, że kąpiele u was to tylko dla morsów, brrrrrrr ale fajnie, że macie tam plaże i jest gdzie wyskoczyć w słoneczny dzień. Mon- rany, ze by tylko lato bylo w PL jak przyjedziecie to się trochę wygrzejecie jak tam u was taka pogoda pod psem za przeproszeniem. Ja zaraz zmykam na mammografię ale wrócę. Dostałam od koleżanki bez..matko jak on pachnie nieziemsko. Zabiorę go do domu, bo w pracy mam jeszcze niezapominajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a co tu taka cisza jak makiem zasiał Olensjo to nic tylko 27 trzymać kciuki za Twój egzamin językowy, dobrze, że załapałaś się na te praktyki w aptece, w końcu może coś z tego wyjdzie i będziesz miała pracę o jaką Ci chodziło Dąbrówko mam nadzieje, że pomimo takiego obłożenia pracą w dniu dzisiejszym jednak zajrzysz na topik i napiszesz coś nie coś Grażka to pewnie dopiero dzisiaj wieczorem odezwie się i zda relację z organizowanej imprezy i mam nadzieję, że będzie zadowolona Rewelacja ja jestem za, jeżeli dziewczyny wyrażą zgodę to możesz otwierać stronę, mnie4 naturalnie w następnym tygodniu nie będzie, bo nie będzie czasu w Londynie zaglądać na topik więc dopiero po powrocie zorientuję się jaka sytuacja Mon kochanie chyba już jesteś po spacerze z Coco, jakie plany masz na dzień dzisiejszy, wiem pogoda u Was poniżej krytyki ale cóż począć u nas też nie najlepiej zimno i deszczowo czyli niemalże jak u Was Dzisiaj dyżur u mojej Weroniczki ciekawa jestem co dzisiaj wymyśli Miłego dnia i do popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrzcie dziewczyny nie ,pokazało mi Waszych wpisów, ostatnie które widziałam to wpis Olensji, trzeba zmykać Pomarańczko sympatyczna to włącz się do naszego topiku chętnie Cię poznamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesso, jakbyśmy się już nie zgadały na topiku to ja ci życzę szczęśliwego lotu i pogody w UK oraz udanego, owocnego czasu spędzonego tam. Wróciłam z mammografi, cycki mnie bolą od miażdżenia tym ustrojstwem...ehh, czego to się nie robi, aby mieć pewność, że wszystko jest dobrze i być spokojną. W poniedziałek powinny być wyniki. Pojechaliśmy jeszcze po badaniu nad morze (byłam z mężem) to kurcze nawet stanąć nie było gdzie, bo tyle się wycieczek szkolnych najechało i cały parking zawalony autokarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie scielo ze sie do lozka leglam ,Nie mam sil nic a nic ,za oknem wieje i pada .Cale szczescie ze sie polozylam bo pozniej nie byloby jak a wieczorem do roboty trzeba isc wiec czulabym sie dwa razy tak podle . Zaraz brykam na spacer a potem musze obiad zrobic .Ani sie obejrze a mlody wroci do domu i malzonek tez . Mam tez miecha na kielbase sloikowa to musze dzis przerobic koniecznie bo jutro nie bedzie jak sie za to wziac ,podobnie jak dabrowka nie lubie jak ktos mi sie szlaja po kuchni jak ja mam misje specjalna do wykonania ;) Tesso tak tak wysokich lotow zycze rowniez ,no i milego pobytu w tej czesci swiata .Zapakuj troche slonecznej pogody koniecznie . Dabrowko sto lat sto lat sto lat !!!!!!!!!!!!! Wszystkiego naj ,naj ,naj ...lepszego ,duzo milosci i slonecznych dni w zyciu .Buziaczki ,cmok cmok . Czy Twoje urodzinki sa dzisiaj ,serio ,jak mojej niuni kudlatej??? Coco ma ode mnie dzis szczegolne przywileje ,co chwila ja sciskam i przytulam bo kocham ja bardzo .Mlody juz ja poddusil od rana ,odspiewalismy jej "Happy Birthday" w lozku i teraz jeszcze malzon zapewne potraktuje ja szczegolnie przy lodowce .No i ciasto dostanie urodzinowe wieczorem ;)) Spadam na spacerek ,mam nadzieje ze lba mi nie urwie . PS Maz wczoraj byl w innej czesci kraju i mowil ze snieg padal ,a w Szkocji niby drogi byly zamkniete z powodu wlasnie sniegu.... No co sie kurcze robi ?? Postaram sie zajrzec pozniej a jakby nie to milego weeeeeeekenduuuuu. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz doczytalam ,jutro masz urodzinki dabrowko ,bo az mi sie glupio zrobilo ze nikt Ci zyczen nie zlozyl w tym oczywiscie ja .No to teraz jestem pierwsza ,hehe . Jeszcze raz najlepszego kochanie ,milej imprezki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na sekundke zlozyc dabrowce serdeczne zyczenia urodzinowe :) Wspanialych przyjaciol, milosci i pieniazkow bo wszystko wazne w zyciu :) Jak najmniej trosk i czego sobie tylko zyczysz :) My zaraz wyruszamy jeepem w pustynie z dzisiaj poznanym czlowiekiem i mam nadzieje, ze tam nie przepadniemy i wrocimy z pieknymi wspomnieniami i fotami :) A jutro the Wave! Mozecie wygooglowac: https://www.google.com/search?q=the+wave&client=firefox-a&hs=yHH&rls=org.mozilla:en-US:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=35mfUcqcEsOjigK1mIG4CA&ved=0CAoQ_AUoAQ&biw=1366&bih=600#facrc=_&imgrc=UY0SqNM9wtlTwM%3A%3BhoM6OUFai1l3uM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.utah.com%252Fimages%252Flf%252FpanoTheWave.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.utah.com%252Fplaygrounds%252Fthe_wave.htm%3B710%3B252. W piatej probie udalo nam sie wylosowac pozwolenie i zobaczymy to cudo na koniec wakacji. Az plakac mi sie chce z radosci :) Watek zaloze po powrocie i podam wam namiary emailem. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 Z okazji urodzin kochanej Dabrowce skladam najserdeczniejsze zyczenia! Wszystkiego co sobie wymarzysz moja droga- niech ci sie spelnia!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ http://www.youtube.com/watch?v=Jwv0Wrx_FZk Daj znac po imprezie:D Spoznione zyczenia urodzinowe dla maloletniej Coco 👄 Mon, usciskaj ja ode mnie! A u nas dzisiaj Mon tez beznadziejna pogoda, niedlugo lece po zakupy to sie porzadnie musze ubrac .Zapomnilam sie pochwalic ze mam kielbase sloikowa od kuzynki, jej maz jest rolnikiem , to taka swojska, super smakuje; Rewelacjo, udanego pobytu, ale tam jest pikenie! Pamietamz e kiedys ze znajomym sie wyklocalam , ktory uwazal ze w Stanach nie ma nic ciekawego- mocno sie mylil bo tam jest naprawde extra! Dabrowko, a czemu tka szybko mammografie robisz czy u ciebie w rodzinie byly przypadki nowotworow piersi? Tesso, to dzisiaj sie pakujesz? zajrzyj tu jeszcze; Gratulacje dla Krzysia; Jak to czytam to tak mi smutno ze tez chodzilismy po dyplomy i gratulacje a teraz syn tak sie zachowuje, wybieram sie dzisiaj po test na narkotyki, boje sie ze moze cos brac bo skad to podejrzane zachowanie jest. Wole wszystko sprawdzic bo rozmowy nic nie daja. Olenjso, bede trzymala kciuki za twoj egzamin:D Musi byc dobrze.No i super z tymi praktykami ci wyszlo, a czy potem jest szansa na zatrudnienie? Moje targi wyszly ok, wszyscy przyszli wystawcy, wyglada sali tez byl ok, jedyne co mi sie nei podoba ze dyrektorka jakby kilka razy do kolezanki mowila jakby to jej byla zasluga, no ale co mam sie z baba klocic ze to ja zorganizowalam a kolezanka mi pomagala?Njawazniejsze ze sie udalo i ze to mam za soba; Tesso kiedys bralam udzial w czyms podobnym ale tam wiecej osob przy tym bralo udzial tu od poczatku do konca ja i kolezanka, ale widac ze mozna wiec na przyszly rok bede spokojniejsza.Za wycieczke doplacilam , umowilam sie z nauczycielka ze po wycieczce wystawi mi zaswiadczenie ze syn byl i koszt 350 i bede sie ubiegala o refundacje z pracy to chociaz tyle dobrego, ale i tak uwazam ze to bez sensu wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażko kochanie tak mi Cię żal, nie dość, że masz kłopoty finansowe, że mąż daleko to jeszcze problemy z synem i problemy ze szkołą, myślę o tej wycieczce, oj zwaliło Ci się dziewczyno na głowę, jeszcze do tego jesteś niedoceniana w pracy, ale wiesz podziwiam Twoją siłę bo wszystkiemu temu dajesz radę, nie załamujesz się, oby tak dalej Mon miłego weekendy ze swoimi chłopakami i uściskaj Coco Twoja kochaną Dąbrówce życzenia przesłałam na maila Rewelacja myślę, że z tym nowo poznanym wszystko się uda i zdasz nam relację jak było Olensjo nadal trzymam kciuki za egzamin ale jestem pewna, że pójdzie Ci gładko Nutrio dlaczego milczysz? Dzisiaj przymierzam się do pakowania, dalej nie jestem zdecydowana co zabrać bo ma tam być deszczowo i zimno, ale jutro i tak będę musiała ostatecznie podjąć decyzję i nareszcie spakować walizkę, a jeszcze przyjdą do mnie dzieci no bo przecież jutro dzień matki Kochane miłego weekendu, zajrzę jeszcze przed odlotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi dzisiaj net zamula, ja od rana obchodze Dzien Matk iz chlopakami, dostalam kartki i slodkosci, potem u mmay spedzialam czas test wypadl negatywnie to choc tyle dobrego Tesso, szczesliwej podrozy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety, Zaraz rozesle email z namiarami na nowy watek na wizazu :) Musicie sie tam zarejestrowac aby moc cos napisac :) Wszystkiego najlepszego wszystkim mamusiom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja też mile spędziłam dzień matki, od córki z samego rana maila z życzeniami dostałam a syn z synową odwiedzili mnie ze storczykiem i super herbatą Rewelacja na forum zarejestruje się po powrocie z Anglii a wracam 4 czerwca Wychodzę z domu za 7 godzin Trzymajcie się kochane, niech u Was wszystko dobrze się układa. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up dla grażki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×