Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Hej mamuśki :) Ja organizuje dziś ostatnie już pranie i jestem zła... Jak można robić rzeczy dla dzieci a właściwie dla niemowlaczków, które farbują? Nie wiem jaki to ma wpływ na skórę maluszka, czy te barwniki na sucho jakoś mogą parować? uczulać? czy podrażniać? Nie jestem specjalistą, ale uważam, że dla takich maluszków producenci mogli by się bardziej postarać... Już pomijam ten fakt, że muszę te rzeczy prać ręcznie i się przy tym namęczyć bo wiadomo, że takiego wirowania i płukania jak pralka to moje ręce nie zapewnią. Całe szczęście, że nie wrzuciłam wszystkiego razem do pralki, tylko zaczęłam namaczać rzeczy, o intensywnych kolorach, bo chyba bym się zagotowała jak bym wyjęła pranie a tu wszystko różowe, żółte czy niebieskie. Nie wspomnę nawet jaki piękny kolor powstaje po wymieszaniu tych 3 barw :[ Jak samopoczucie? Dziś chyba będzie przyjemna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle ;/ Ja tez mam parę takich rzeczy w ostrych kolorach , ciekaw czy farbują .... Ładne słoneczko, ale zimno, jak szłam do pracy było 9 st .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka dobrze ze Ty taka madra i zaczelas namaczac bo ja od razu wszystko wrzucilam razem bo bylam pewna ze takie rzeczy nie mjaja prawa farbowac ale na szczescie u mnie obylo sie bez dodatkowych kolorow na ciuszkach. Bylam wczoraj w realu oczywiscie ostatki byly tych rzeczy co Wam pisalam ale upolowalam 2x body 1xspiochy i 2xkaftaniki wszystko na rozmiar 50. Wzielam wlasciwie ostatnie 50 jakie tylko byly, hehe moj M pytam sie go bierzemy takie a on jak dorwal sie do tych ciuszkow to wszystkie 50 wynalazl i pakowal do wozka :D kurde wczoraj wieczorem tak sobie lezelismy i rozmawialismy jak by to bylo gdyby nam sie trojaczki trafily :P przekichane po prostu :) No i bylam wczoraj jeszcze w aptece po te rzeczy co zamowilam do szpitala i zostawilam tam w sumie 150zl :O plus jeszcze 40 za tego palmersa. Jak zobaczylam te podpaski to sie zastanawialam gdzie ja to miedzy nogi wsadze :O Jak sobie przypomne o tym lekarzu to mi sie humor psuje 😠 cale plany Nam zepsul :/ a chyba nie moge isc do szpitala i po prostu sobie terminu ustalic? zapytam jak bede na ktg. A Ty Inka chyba dzisiaj na KTG bylas? Dziewczyny jak byscie widzialy gdzies jakies japonki takie byle jakie za 5 zl (no nie doslownie) to dajcie znac bo potrzebuje kupic takie pod prysznic do szpitala a co chodze po sklepach to nie widze zeby gdzies takie byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia widziałam takie japonki w snc tu na kazimierzowskim, zaraz za rydygierem jak sie osiedle zaczyna, kojarzysz? tam 153 ma przystanek, byłam tam ostatnio popatrzec i były własnie japonki za 5zł i to nawet calkiem fajne:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Iwcia :) przejade sie tam moze dzisiaj jak mi sil starczy. Wyslalam Wam obiecane foto brzusia a rozstepy gratis :D ech jak ja sie ich pozbede :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idesiusiu i zrobie zdjęcie. Wczoraj mi się coś z tel działo i nie chciał się naładowac ;/ No japonki to tak jak iwcia mowi snc czy jakis chińczyk :) Ja w sumie mam jakeis z tego i tamtego roku jak sie rozpadna to trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel bedziesz miala taka fajna pileczke juz niedlugo :) w tym okresie tak najbardziej wywala bebecha wiec za tydzien pewnie nam juz wyslesz dwa razy wiekszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do domu i jak zwykle najpierw atak na lodówkę a jak już zaspokoiłam głoda to czuję, że padam ze zmęczenia. Byłam dziś znów u dentysty i to już koniec moich wizyt :) Wymieniłam wszystko co tylko się dało i mam teraz wzorowo wyłataną szczękę :) A na KTG wybieramy się w wtorek rano, nie wiem który lekarz będzie mi wyniki opisywać ale na pewno nie moja Dr bo akurat wtedy schodzi z dyżuru. Z tym farbowaniem prania to ja mam bzika bo mi kiedyś mama załatwiła ukochane jeansy, których do dziś przeboleć nie mogę a już chyba z 5 lat minęło. Od tamtej pory wszystko co podejrzane wcześniej namaczam w ciepłej wodzie z proszkiem i czekam na efekt, jak nie farbuje to wrzucam do pralki jak farbuje to męczę się ręcznie. Hmm Asia zapytaj w szpitalu o cesarkę a może uda ci się na KTG na Dr Dorotę trafić? Chyba nie musisz koniecznie umawiać cesarki z swoim lekarzem, bo są lekarze, którzy nie pracują w żadnym szpitalu i gdzieś ich pacjentki przecież rodzą. Może wystarczy na dyżur z kartą ciąży podejść i ustalić termin z lekarzem, tam przyjmującym? Nie wiem na co on chce czekać? Moja Dr to nawet jak jeszcze nie było wiadomo jak rodzę czy cc czy sn to mi chyba dla mojego świętego spokoju podała zakres dni w których by się to odbyło. A może przy 2 dzieci właśnie tak się postępuje? Bo niby najlepiej nosić dziecko jak najdłużej - aż samo wyjść zechce a w ciąży mnogiej ciężko ten termin dokładnie określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam całego posta na strone ale wszystko zjadło a nie mam siły pisać jeszcze raz. U nas makabra. Mała miała usg brzucha. Jest masakrycznie zagazowana. Kazał lekarz dać bebilon pepti ale niestety pojawiła się krew i śluz w stolcu-odstawiłam więc nie wiem co robić i skończyły mi się pomysły.Daje jej teraz bebiko ale mala sie prezy i nie moze spac. Z nerwów swojego mleka mam coraz mniej ;/ Wypróbowałam infacol, espumisan i teraz bobotic ale nic nie skutkuje. Czekam teraz na przesyłke z sab simlex. Podobno cudowny środek na kolki. Projektu nie zaczęłam a raczje nie skonczylam wiec grozi mi kara 4tys a nie mam ani czasu ani sily zeby gio skonczyc ;/ Inka nie martw sie sn bo z moich obserwacji wynika, że w Rydygierze preferuja sn więc napewno o Ciebie będą dbali. Asiu przy bliźniakach zrobią cc bez mrugniecia okiem. Ja termin miałam na 39tc i 3dni. Angel super brzuszek :) Krakuska i Ineezz fajne zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I z mojego doświadczenia wynika ze pieluchy te pierwsze najtańsze sa w realu 21.99zl i chusteczki pampers tez bo 6pak kosztuje niecałe 27zł. Trzymajcie się Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza trzymaj się jakoś , nie wiem co doradzić bo się nie znam moze to co zamówiłas pomoże. Co do projektu nie możesz się dogadać, przedstaw jaka masz sytuację w koncu to nie Twoja wina , że sa problemy . Powinni zrozumieć. :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ale tu dziś cisza... Iza martwi mnie, to jak długo Ania się męczy :( Trzymam mocno kciuki aby jak najszybciej wszystko wróciło do normy :* Ja czuje się hmm coraz ciężej... I teraz pytanie, czy posypie się na dniach czy będę się tak jeszcze męczyć ze 2 tygodnie. Zaczynam się naprawdę bać i denerwować, tym bardziej, że niektóre bóle, ściski czy ukłucia, które odczuwam są naprawdę bolesne... Wczoraj tak mi stopy napęczniały, że wyglądałam jak yeti. Ehh tak bardzo bym chciała aby wszystko przebiegło bez żadnych komplikacji. I żeby te moje nie wąskie 4 literki pozwoliły mi urodzić szybko i bez większych boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny melduje się tylko ze jeszcze jestem w trójpaku i nie wiem kiedy do Was znowu zaglądnę Bo odcięli mi internet i jestem bez kontaktu ze światem:p jedynie telefon mi został ale tv się kiepsko pisze. W razie czego Inka życzę szybkiego i bezbolesnego zakończenia :) buziaki dla Ciebie i reszty:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Ja wczoraj zaliczyłam dentystę cena powaliła mnie z nóg :( Ja nie wiem jak oni je ustalaja ehh. Dzis idę na wizytę :) Mebelki mam prawie skończone :) została jedna zafa i drzwiczki, ale rzeczy mam juz przełozone :) Kurcze to ja sama zostane jak Wy tak pouciekacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) czytam Wasze wpisy ale dzien za dniem leci tak ze nie wiem kiedy ... u mnie zaczal sie juz 16 tydzien czuje sie o wiele lepiej niz jak zaczelam zagladac w forum :) zmienilam lekarza jestem bardzo zadowolona Angel ja przed ciaza chodzilam prywatnie a przez to ze jestem na L4 chodze na nfz a co ! choc to mi sie nalezy ! widze ze wszystkie sa w trakcie remontow itp my tez :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki :) Ja wczoraj na wieczór ambitnie pakowałam torbę do szpitala i prawda jest taka, że od dziś siedzę na walizkach :D Rano byliśmy na pierwszym KTG i tak się złożyło, że nie miałam robionego badania w izbie przyjęć tylko na sali porodowej, co mnie bardzo ucieszyło bo miałam okazje sobie tam spokojnie poleżeć i oswoić się z tą myślą, że niedługo znów tu trafię. Uspokoiło mnie to badanie i wizyta na porodówce. Akurat rodziły 2 Panie i pod sam koniec naszej wizyty jedna z nich zaczęła się już męczyć i wydawać dźwięki spowodowane bólem i powodujące ból u innych. Widziałam też bardzo malutkiego, świeżutkiego dzidziusia :) Zapis KTG wyszedł ok serduszko malutkiej pracuje w normie, występują u mnie minimalne drgania skurczowe noi lekko się rozwieram :) Co do porodu ciężko powiedzieć kiedy mnie weźmie są przypadki, że kobieta po porannym ktg na którym była cisza i spokój wieczorem trafia na porodówkę a czasami długo, długo nic. Pozostaje mi czekać. Co do naszego forum to już jakaś taka dziwna cisza na nim panuje. Angel gratuluje zbliżającego się końca meblowania :) Ja muszę mojego wyciągnąć znów do Ikei bo chcę kupić na ścianę półkę albo nawet dwie i jeszcze taki półko regał i może jakieś takie pudełko koszyczki do przechowywania klamotów. W Bigach wymienili towar na jesienno zimowy i można dopaść na wycenie fajne ciepłe ubranka sweterki, polarki, kurteczki, kombinezony, ocieplane spodenki i dresiki. Ostatnio widziałam dużo fajnych ciuchów dla chłopców i przyznam szczerze, że już mnie nudzą ciuszki dla dziewczynek nic tylko róż, kwiatki, króliczki i falbanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Inka mnie by się gęsia skórka zrobiła od tych odgłosów :D heh Ania wpadaj częściej bo niedługo same zostaniemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki dzisiaj wyjatkowo jestem z Wami bo uprosilam mojego zeby mi laptopa firmowego zostawil i powiedzial ze zapomnial szefowi wiec kradne internet od sasiada :D tesciowa nie zaplacila rachunkow bo zapomniala i odcieli nam neta i kablowke wiec nudy jak cholera. Ja zaraz sie zbieram do szpitala chyba bo cos mi sie dzieci nie ruszaja od wczoraj wieczorem czulam tylko delikatne musniecie na rece i tyle. Wole sprawdzic czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia nie będziesz z siebei robic głupka , jestes na końcówce ciąży w dodatku blixniaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Asia idz, lepiej sprawdzic ale moze maluszki juz maja mało miejsca i nie chce im sie tam szalec bo za bardzo scisniete sa:) do rydygiera idziesz? Inka zachecasz ta Biga strasznie! dziewczyny znacie jakas fajna sałtke z kurczakiem? tylko nie gyrosa? mam straszna ochote na cos takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×