Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

w sumie można ale wiesz jakie te panie są "miłe" a ja jako jedyna jestem inna ponieważ wszystkie moje koleżanki są już po ślubie i nie mają takiego problemu ;p a ja na przekór ... nie no śmieję się nie stać nas na wesele przy "budowie" więc może za 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest chyba cos takiego jak informacja? i tam nie powinny robic problemu. Slubem sie nie przejmuj, mi sie marzylo takie wesele prawdziwe no ale niestety skonczylo sie na malutkim przyjeciu z obiadem i winem :) moze kiedys wezmiemy koscielny ale jakos w to watpie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musicie oboje podjechac do urzędu , nawet teraz jak jesteś w ciązy i on je uznaje przed porodem . Iza chyba tak robiła , nie pamietam co oprócz dowodów trzeba miec , musiaa bys gdzieś to odszukać na przełomie czerwca i lipca . Ja subu brać nie zamierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyje :) Wzięłam prysznic nabalsamowałam się cala, nałożyłam jedwab na włosy i trochę mnie to rozruszało ale i tak ten dzień będzie już do leniwych należeć... Tak przy okazji jak któraś ma problem z rozczesywaniem włosów po umyciu to polecam jedwab w płynie biosilk. Rewelacja jak dla mnie :) Włosy miękkie jak masełko nie plątają się i efekt utrzymuje się nie tylko pierwszego dnia po umyciu jak w przypadku innych odżywek, które stosowałam. Asia od kiedy, od którego tygodnia jesteś na l4? ZUS się tobą nie interesuje? Ja w sumie mam już to gdzieś to to już końcówka ale ponoć oni tak właśnie na koniec nękać lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka nie pamietam ktory to byl tydzien ale jestem od czerwca jakos. Wiem ze pracodawca byl wzywany do zusu hihi :P bo umowe mam od kwietnia, i chodzilo o to czy mi beda wyplacac swiadczenie, szukali po prostu dziury w calym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha hmm to ciekawe co do mnie przyszło bo był listonosz jak byłam pod prysznicem i awizo zostawił i się zastanawiam co to może być bo niczego się nie spodziewam i tak mi przyszło do głowy, że może zus się przypierdzielił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tym jedwabiem tylko końcówki smaruje, jak włosy są jeszcze wilgotne, i jednorazowo używam dosłownie kropelki wielkości ziarnka pieprzu, rozsmarowuje to na mokrych dłoniach i wcieram w końcówki + jakieś 5cm wyżej. Od skóry tego nie stosuje bo smalec zamiast włosów murowany. W ogóle mi się tłuści skóra głowy i strefa T nos mi się czasami świeci jak bym go lukrem polała a ręce i nogi znów mam suche i jak się nie posmaruje to robią mi się białe suche placki. A teraz w ciąży to i tak mi się trochę poprawiło z cerą ale pierwsze 3 msc jak hormony szalały to mnie zasypało gorzej jak niejedną nastolatkę. Mam wiarę, że po porodzie syfy już nie wrócą, pora wreszcie dorosnąć :) nie chce być pryszczatą mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja wiem, że na końcówki , ale i tak nie bardzo wyglądają. A twar zspoko, skórę na nogach niby mam sucha, ale tragedi nie ma :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już dość długo bo od początku kwietnia. Zadzwonię na pocztę jutro może mi powiedzą co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz jade do szpitala, czekam na mojego jak z pracy wyjdzie. Po siku zaczelam krwawic, taka mieszanka sluzu i krwi ale wiecej krwi, oczywiscie do lekarza nie moglam sie dodzwonic to zadzwonilam do szpitala po prostu. mam teraz chwile zeby napisac bo czekam wiec trzymajcie kciuki bo ja siedze juz jak na szpilkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoooo Asiu 3mam kciuki :) Z całych sił :) Wysyłam na poczte moj nr telefonu daj też swój :D Będę Cię nękać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe u Nas nic nie cchą mówic na poczcie, a jeszcze żeby ktos odebrał ;/ Asia nie strasz pisz jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie martw to na pewno nic złego. Może szyjka się tak rozwiera i skraca a może jeszcze dziś będziesz mieć maluszki przy sobie :) Ale Ci zazdroszczę i jeszcze taka fajna data :) 12.09.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia dodam jeszcze, że chyba Dr Dorota dziś jest na zmianie :) Więc na pewno trafisz w dobre ręce :) Ale mi się ciśnienie podniosło normalnie jak bym sama się do szpitala zbierała. Pisz kochana jak byś coś potrzebowała żeby Ci kupić czy coś to nie krępuj się mam do szpitala rzut beretem mogę ewentualnie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, troche mnie nie bylo ale nie mam wogole czasu cos ostatnio :/ Juz kiedys pisalam o USC i slubie :) mozna isc przed porodem ( ja tak polecam, sama tak zrobilam) wraz z partnerem, obydwoje musicie miec dowody osobiste, zaswiadczenia lekarza nie trzeba wystarczy karta ciazy , przynajmniej na lubelskiej, i tam pani pisze oswiadczenia o uznaniu dziecka , jakie bedzi enosil nazwisko dzidzius i dostajecie papierem ten papierek pokazujecie przy porodzie i w szpitalu wdzedzie juz wpisuje nazwisko takie jak dziecko bedzie nosilo, a potem partner bierze swoj dowod osobisty i partnerki oraz uznanie ktore dostal w usc i idzie po akt urodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia powodzenia :) Inezz No u nas glowka juz wysoko w gorze, ale duzo cwiczylysmy i jest super :) teraz cwiczymy przewracanie na brzuszek :) wlasnie mialam pytac mojego czy bylas ale zupelnie mi to z glowy wylecialo :) ciesze sie ze jestes zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wrocilam do domku tylko po rzeczy i wracam na oddzial :( tak sobie mysle ze skrobne cos jeszcze zeby bylo wiadomo co ze mna. najpierw chcial mnie zbadac jakis lekarz co go kojarze ale nie wiem kto to ale jak zobaczyl moja bielizne przy zdejmowaniu (we krwi) to od razu wezwal babke co na oddziale jest zeby ona mnie zbadala zeby 10 osob mi tam nie grzebalo. No i dostane zastrzyki jak mnie przyjma tzw sterydy i nie wiem co dalej. wezme ze soba laptopa ale nie wiem jak tam z internetem czy bedzie wifi czy nie. tak ze zaraz sobie spisze nr do Was i jak cos to bede pisac. mam nadzieje ze szybko wyjma ze mnie maluchy tak zeby wszystko bylo ok, bo jak maja byc jakies problemy to lepiej niech tam siedza jakos to wytrzymam :) ech zebym chociaz wiedziala ile tam bede a tu nie mam pojecia... hehe Inka jak bd we wtorek na ktg to mozesz mnie odwiedzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jak cos to pisz damy radę jakos razem przejśc przez to czasem słowa sa pomocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia 3mamy kciuki, żeby wszystko jak najlepiej się zakończyło, jak ci każą leżeć kilka dni to nie ma wyjścia kładziesz się i leżysz. Przynajmniej sprzątać nie będziesz musiała bo w tamtym pokoju Ci sprzątaczka posprząta ;) Jak byś coś potrzebowała czy nawet jak by ci się coś wyjątkowego jeść chciało to pisz! Być może będę się jutro i w piątek gdzieś autem przemieszczać to nie problem podjechać do sklepu a później do Ciebie. Czekamy jak coś na jakieś info. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo dziękuję bardzo za pomoc :) i obyło się bez dzwonienia :) ja właśnie wróciłam z 3,5h spacerku nogi to mi wchodzą do ... hehehhe w sumie to odkąd jestem w ciąży to mało co się ruszam ;/ ale muszę to zmienić :) Asia trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tez chciałam więcej ruszac poszłam na basen i bach infekcja 3 miesiąc:d wole w domu cos porobic:D Alez jestem ciekawa co i jak z Asia aż chyba zarz do Niej napisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×