Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

przedszkolu :):):) jeden problem z głowy :) ostat pod kauflandem 3 tatusiow rozmawialo iż ich synkowie sie nie dostali ... nie powiem bezczelnie podsluchiwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, ze u Asi blizej juz niz dalej! Inezz lecze mala ale u nas na katar najlepszy euphorbium! Mascia majerankowa smaruje pod noskiem, daje wit C i wapno i tyle, bo nie pozwala sobie sciagnac katarkiem! Zdradz jakie macie te cwiczenia na przyspieszenie raczkowania, bo moja leniuch, ze hej! ;-) co do tych poloznych, to roznie to bywa! Zalezy pewnie na jaka sie trafi! Ja mialam z przychodni na Zlotej Jesieni i powiem, ze byla spoko. Ale w sumie byla 2 razy, bo nie bylo wiecej potrzeby. Ogladnela malej pepek, zobaczyla jak karmie i w sumie tyle. Ale na kazde pytanie rzeczowo odpowiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Ania to mozemy podac sobie rece! Ja tez pracuje w przedszkolu, zaszlam w ciaze w marcu i we wrzesniu musialam isc na L4, bo tak mnie dzieciaczki zarazaly! Ze ciagle chodzilam z katarem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo :) super :) no ja niestety już od 8tyg jestem na L4 bo nie dałabym rady ... pierwsze to moje samopoczucie na początku było ciężkie, choroby no i całokształt ;) w domu nie jest źle tylko najgorsza będzie zima bo dopiero mam na 27 lutego termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zleci Ci :) ja mam niby na 19 stycznia :) ale licze ze cesarka będzie koło 11:) W sumie to w środe i ide działac coś z okulistą. Jak nie wiedziałam o ciazy to się zastanawiałam czemu widze nie wyraźnie na jedno oko a to przez ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz jak szybko to zleci! Wydaje mi sie, ze lepiej, ze mozesz odpoczac w domu niz ciagle sie np. Zarazac od dzieci! Zaraz bedzie zimno/ ponuro/ slisko, wiec jak mozna to czemuby nie skorzystac z wolnego?! Tymbardziej, ze potem dlugo bedziesz miec co robic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja sobie mogę siedziec w pracy bo to recepcja, ale widze, że nie uda mi się dociagnąc do świat tak jak chciaąłm :( chociaz zobaczymy może teraz taki gorszy okres mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe o widzisz :d ja chciałam 13 ale to jest niedziela :D więc pewnie mi dadzą 11 w piatek, albo 14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze a przed ciążą normalnie z okiem było ? ja to się panicznie boję porodu do tego stopnia że mi się śni np szpital i takie tam :( lekko nie będzie ;) no fajnie fajnie :) w sumie jak mi to ktoś powiedział to jest jeden taki moment gdzie właśnie można odpocząć i w ogóle fakt za pracą nie tęsknię .. ale zawsze mam WAS ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja mam wadę +6 na obu , i czasem np czuję, że na jednym mi się rozmywa dlatego tak starsznie bałam sie iść na egz na prawko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasiadam na net w poszukiwaniu garderoby .... bo w tą sobotę a najpóźniej w przyszłym tyg musimy zamówić półki żeby w końcu skonczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był dzis i sobie zapomniał, ehhh więc nie wiem co Ci mam napisac;/ teraz w realu była fajna promocja i w tesco jest do końca miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do domku, pogoda paskudna na ulicach wszędzie pełno wody dobrze, że od soboty ma być przynajmniej na chwilę coś lepiej. Byłam w realu bo chciałam kupić pudełko koszyki do przechowywania gratów i udało mi się, kupić na wagę, bo akurat jest jakaś promocja a że Pan nie wiedział jaka była cena na te koszyczki co sobie wybrałam to skasował mi je jako mieszanka wedlowska po 15 zł za kg i za 4 fajne spore koszyczki zapłaciłam 5,60 :) Kurcze jak człowiek ma dużo wolnego czasu i się czasami pokręci po sklepie to idzie jakieś ciekawe okazje ustrzelić. Jak chodziłam do pracy to taka zmęczona wracałam, że na samo słowo sklep i zakupy dostawałam wysypki a teraz mogę godzinami chodzić i szukać czegoś co akurat jest mi potrzebne. Nawet nie wiedziałam, że mamy aż 2 Panie przedszkolanki wśród nas :) Wasze dzieci muszą mieć/będą mieć z wami super :) Mi osoba pracująca na takim stanowisku zawsze kojarzyła się z energicznym, uśmiechniętym, pomysłowym i zaradnym człowiekiem. Może dlatego, że chodziłam do fajnego przedszkola, które od tego września zostało na nowo uruchomione. Jak się uda to moja niunia może kiedyś tam trafi :) Bo budynek, taras i ogród był rewelacyjnie przystosowany dla dzieci a teraz po ponownym otwarciu i generalnym remoncie to aż mi szczęka opadła jak zobaczyłam jak tam się wszystko pozmieniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc...nie moge cos was nadrobic:/ poczytalam po łebkach, Asia widze juz w szpitalu-powodzenia!!! moja babcia zaliczyła dzis debiut z Dawidkiem i dała sobie rade na szóstke z plusem:) teraz siedzimy w domku bo paskudna pogoda strasznie. Inka gratuluje udanych zakupów:) co jak co ale z tego co piszesz to masz niezła smykałke do zakupów! jak nie w grzebciuchu cos wynajdziesz to w realu ci za tanioszke sprzedali- chyba bede z Toba chodzic na zakupy hehe postaram sie poczytac co naskrobałyscie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia cóż mogę powiedzieć, zazdroszczę super babci :) Musi mieć dobre podejście do dzieci, skoro mimo dzisiejszej pogody udało się jej na 6 z + :) Ja mogłabym mieć na 2 imię okazja :D Polubiłam ostatnio zakupy i to nawet bardzo :) Wreszcie mam czas, żeby się nad wszystkim zastanowić, pooglądać i poszukać sposobu jak by tu zaoszczędzić, ale ta oszczędność też potrafi zgubić bo czasami jak mi w ręce wpada coś w atrakcyjnej cenie to, to kupuję a mój się tylko zastanawia po co nam to wszystko potrzebne :) Szkoda, że u nas w Pl nie ma tak jak w stanach takich akcji z kuponami, chyba na kanale TLC jest taki program pogromcy zakupów czy jakoś tak to się nazywa ludzie zbierają z gazet kupony z rabatami i później tak sprytnie je wykorzystują, że okazuje się, że dostają rzeczy za darmo. Ehh zapewne ja i Angel byłybyśmy w raju gdyby się tak dało mieć tyle rzeczy za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Inka w sumie to prawda co napisalas o przedszkolankach (bynajmniej tak o mnie mowia znajomi) jednak wiesz jak to jest - szewc bez butow chodzi! I czesto wydaje mi sie, ze do obcych dzieci mam wieksza cierpliwosc niz do swoich! ;-) aaa i ja chyba musze robic z Wami zakupy! kurcze ja tez czasami za Wami nie nadazam! Dobrze, ze leje - a Natalka spi to mam okazje cos popisac! Iwcia - no to babcia zdala egzamin spiewajaco! Pierwsze koty za ploty! Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie się dopiero okaże ale wydaje mi się że będzie ciężko trzymać w pracy i w domu, więc pewnie w domu będzie wchodzić na głowę ;) no też muszę się pochwalić body np 45gr szt ;d albo nie powiem spodnie śpioszkowe 2zł ;) dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam ten program z kuponami:d U naste czasami mozna takie trafic, ale bardziej na jedzenie niz ciuchy kosmetyki itd. Poza tym w PL nie ma az takich wyprzedaży, ja lubie po necie buszować:D W ciuszkach znowu średnio zreszta byłam chyba raz tylko:DWrzuce Wam jutro zdjęcie brzuchola:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja z Krakowa, termin na listopad,,,, szukałam jakiegoś tematu żeby jakieś krakuski były :) można się jeszcze zahaczyć ???? ogólnie to na listopadókach siedzę , ale dziewczyny z całej polski więc nie ma z kim pogadać o konkretach z krk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamusie:) przyszłe mamusie:) ale dzis wstretna pogoda w krakowie, buuu zimno jak sie za okno patrzy. a co dopiero wyjsc z domu, chyba trzeba wskoczyc w długie spodnie. mysle ze kiedys zbierzemy sie grupowo i pojdziemy na zakupy, Inka wtajemniczy nas w szczegóły szukanie i wszystkie bedziemy obładowane za grosze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że się mozna przyłaczyć :) Heheheh noo Inka będzier Nam wykłady robic co i jak :D Wrzuciłam ta fotke :d Zimno niby ale juz wole takaą pogode niż ten zaduch co był ostatnio:) Glukozę sie robi w 24 tyg czy po 24 ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja dzis nie wychodz spod kołderki ;p poszłam spać dopiero koło 1 bo coś mnie brzuch boli chyba coś się rozciąga we mnie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel po 24 Iwcia nieraz można trafić na jakieś wyprz lub % ale fakt faktem nie jest to tak jak zagranicą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel no bebenek juz pieknie rosnie:):):) z tygodnia na tydzien coraz wiekszy. ja glukoze nawet nie pamietam kiedy robiłam hehe mam gdzies w karcie ciazy napisane,ale to jest obrzydliwe ble, słodkie strasznie az muli człowieka. i do tego jestes 3 razy kłuta:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×