Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

tak tak, bo jak sie chodzi to moze zły wynik wyjsc, ale ja o tym nie wiedziałam i poszłam na spacer hehe ale krotki bo tylko do sklepu obok. najwazniejsze zeby nie zwymiotowac bo wtedy badanie nie wazne a naprawde ciezko sie powstrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problem z rutinoscorbinem przełknąć... nie wspomnę o innych lekarstwach a tu takie coś ;o ja nie wiem czy dam radę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po dawce 50 ml czeka sie 1 h , a po dawce 75 ml -2 h. Dobra to ja sobie pójdę w pierwszym tyg października , akurat jakoś 25-26 tydz . Jak to 3 wkłucia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ale to jest do picia a nie do połkniecia. rozpuszczaja ci tam w wodzie i pijesz to paskudztwo Angel najpierw przychodzisz i cie kłuja-pobieraja krew, pijesz glukoze i po godzinie pobieraja krew i pozniej po 2h znów pobieraja krewm co daje 3 kłucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja glukozę dobrze wspominam :) także nie ma się co z góry nastawiać, bo mnie też dziewczyny nastawiły negatywnie,,,, a okazało się że nie takie straszne, trochę mi się odbijało ale ogólnie mnie smakowała, polecam wcisnąć połówkę cytryny, i trafiłam na super pielęgniarkę , jak ja jestem panikara co do igły to jak mi z palca i dwóch rąk pobierała w piątek tak w pon, nie miałam już nigdzie śladu i w ogóle nie czułam ukłucia . A na spacer też się wybrałam do kiosku po gazetę :) także na prawdę , nie nastawiać się z góry że to jest paskudne,,,, to jest tak jakbyście 100g cukru pudru rozpuściły w połowie szklanki,,,, .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie szkodzi ;p "syropy" się do tego też zaliczają od małego mało chorowałam i nie przyjmowałam leków a jak już muszę jest to dla mnie katorgą :( nie lubię ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kazdy inaczej do tego podchodzi-dla mnie było paskudne :P Gosia z jakiej czesci krk jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No są 3 tak jak Iwcia pisze , ale to zależy jak lekarz prowadzący Ci zleci, bo są różne krzywe cukrowe. 2,3,i chyba 4 punktowe , ja miałam 2 punktową i miałam na skierowaniu zaznaczone że sprawdzić po 2 h, a niektórzy zalecają co godzinę i znaczą chyba ile tych punktów ma być. Mnie w pierwszej kolejności pobrała z palca , sprawdzić czy cukier mam dobry, gdyby się okazał za wysoki nie zrobią badania . później pobrała krew , bo też inne badania miałam do zrobienia to musiała pobrać przed podaniem glukozy, i wtedy dopiero podała glukozę i czekałam 2 h, po 2 h pobrała kolejny raz i poszłam do domu . U mnie to tak wyglądało ,,,,, ania , ale to nawet konsystencji syropu nie miało,,,,, po prostu słodka woda i tyle. Z opowiadań dziewczyn na listopadowym ja miałam wyobrażenie że to będzie zawiesina jak z siemia lnianego , a się okazało że to nie jest ani gęste ani glutowate,,,,po prostu mocno posłodzona woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Witaj Gosiaq :-) widze, ze masz piekna date porodu - pierwszy dzien jesieni! Super dzien! (wiem z autopsji - ja tez tego dnia sie urodzilam!) Ania widze, ze mamy ze soba wiele wspolnego! Ja tez niczego nie moge polknac! To taka moja fobia ;-) nawet APAP rozpuszczam w szklance wody! A wit ciazowe mialam prenatal complex w kapsulkach, bo tylko je mozna wymieszac z woda! Co do glukozy to nie bylo tak zle! Troche muli, ale dalam rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel - książkę lub gazetę polecam, mnie dosyć szybko upłynęło :) poszłam po Detektywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurra kolejna z Mojej strony :d noo ja pewnie wezmę ksiazkę ;/ bo w gazetach co wezmę do reki to kartkuje bo nic mnie nie interesuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Boze! Starosc nie radosc! Gosiaq - dopiero teraz spojrzalam dobrze! Masz termin na listopad! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika no listopad :) ale też nie jest źle ,,,, :) prawie na wiosnę będzie miała pół roczku , idealny wiek na wiosenne spacery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaq zobaczymy muszę dać radę :) ale mam jeszcze trochę czasu :) Kanatika ja mam teraz fembion i powiem że masakra jakaś jak mnie mój widzi jak zabieram się do tego to idzie bo mówi że nie ma do mnie nerwów. Ja dopiero zaczelam chorować jak poszałam do pracy do przedszkola jakieś katary, grypy żołądkowe i w domu to samo ode mnie się zarażali a tak to wiadomo ospa, świnka były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Gosiaq, ze tez fajna data! Skoro nie w moje urodziny to moze w imieniny - mam 25 listopada - ;-) a tak na powaznie to ja mam dwojke zimowych dzieci i bardzo sobie chwale, bo wiosna mozna bylo dluzej spacerowac, a w lecie to juz wogole super! Na siedzaco podziwiac widoki, a nastepnej wiosny Natalia pewnie bedzie juz biegac! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż na Bieżanowie mieszkał kiedyś, a ja tam do dentysty chodzę :) . A jakie macie preferencje co do szpitali , w których chcecie rodzić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo :) do kogo ? mmm ja chodzę do lekarza, który pracuje w Żeromskim, znajoma ma załatwić tam położną i w sumie najbliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania moj tez ciagle sie ze mnie smieje, ze jak mozna nie polknac tabletki! Ale co ja mam na to poradzic!? Nie moge i juz! Ja na Twoim miejscu zmienilabym na prenatal a nie meczylabym sie tak - bo wiem co to znaczy jak polykasz tabletke a ona wraca! I tak kilka razy! Masakra! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mam zamiar zmienić na prenatal complex ale w aptece nie było a dziś taka pogoda że mi się nic nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jania się facet nazywa, ma gabinet przy Carrefourze , żona jego też tam leczy . ale on u mnie w przychodni był ( chyba jeszcze jest ) i przeszłam do niego do prywatnego gabinetu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×