Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Angel powtórzę się u Ciebie tej wagi nie widać !!!!!!!!! Ładne paznokcie ;D jednak czerwone ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh poryczałam się jak czytałam o tym porodzie Gosi, brr... Wczoraj na wieczór na TLC szedł program o porodach, chyba pierwszy raz patrzyłam i tez się poryczałam jak taka jedna kobitka się męczyła, mój jak patrzył to widziałam że miał łzy w oczach...:)) Gosia dużo zdrówka dla Ciebie i Małej:)) Kanatika ja tez kierunek inzynierii środowiska kończyłam:) na Lea chodziłam. Wypiłam herbate i mnie znów siódme poty oblały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry...:) Dawidzaitko zasneło ja juz po sniadanku:) Kanatika jak trzeba to robie ale u nas takie rzeczy to raczej kosmetyczka robi. :) Gosia współczuje porodu... okropnie sie musialas wymeczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel brzuszek rewelacja. Kg się nie przejmuj bo to nie tylko Twoja waga ale też synka:) Kanatika gratuluje!nadal trzymam mocno kciuki za dalsze sukcesy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka głupie pytanie ale czy Ty nie masz za gorąco na mieszkaniu?może stąd te poty?mówiłaś lekarzowi o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dlugiej nieobecnosci, czytalam na biezaco ale teraz juz nie wiemco mam komu napisac. Gosiu przede wszystkim gratuluje!! wszystko bedzie dobrze, dojdziesz do siebie i zapomnisz o tym co bylo i bedziesz sie cieszyc coreczka ;) Angel nie kupuj mleczka ja Ci dam :) mam chyba 2 albo 3 op baby dream 1 wiec po co masz kupowac jak mi to lezy i miejsce zabiera. Aniu wspolczuje awarii, ale bedzie dobrze :) Inka Olcia jest zarabista :D to juz nie ta kruszynka ktorej wciskalam smoczka na noworodkach o 3 w nocy :P Tak jak Inka napisalam mamy bardzo humorzasty okres i ciezko mi znalesc chwilke zeby napisac, a Wy tak pedzicie e jak doczytam i mam zamiar odp to mi sie dzieci budza :) moze to jakis skok bo tak jest od niedzieli, dzisiaj udalo mi sie Milenke uspic a Maksia wsadzilam w fotelik i wzielam ze soba do lazienki. Wszoraj bylismy na USG bioderek i wszystko jest ok tzn miesci sie w normie ale panewki maja jeszcze nie wyrobione ale to normalne u wczesniakow i pani pokazala mi co mam robic jakie cwiczenia i jak nosic, a po za tym dostalam od niej zje**e ze jej zdarlam farbe z drzwi wejsciowych bo nie moglam wozkiem wjechac :P KAnatika sumiennie oddaje codziennie glosiki :) kurcze i znowu zapomnialam pewnie polowe co mialam napisac. a wogole to jestemmega przeziebiona i czuje sie do dupy. Idziemy zaraz na spacerek i skocze do przychodni po recepte na mleczko i w koncu zwazyc te moje Bobki. aaa wiem mialam napisac ze ja skonczylam tylko technikum ekonomiczne i wybieralam sie na studium na BHPowca i nadal sie zastanawiam czy nie isc na zaoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już poskręcałam kaloryfery, okna uchylam, a i tak mi cieplej niż dawniej, dawniej to ja zmarzluch byłam wyubierana po szyje, a teraz latam w krótkich rekawkach. W środe ide do lekarki to jej powiem czy to cos nie halo czy tak musi byc i musze przecierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu to super, że u Was wszystko ok :) dobrze, że się odezwałaś bo też się martwiłam. Muszynianka powiedz lekarzowi o tym. Ja też zawsze zmarzlak a w ciąży ciągle było mi gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia dobrze ze się odezwałaś :) to super że dzieciaczki rosną :) Muszynianka może faktycznie za ciepło masz w mieszkaniou spróbuj jakoś nawilżyć powietrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia bardzo się ciesze, że z bioderkami w porządku i wystarczą tylko ćwiczenia! Pamiętaj, ze z każdym dniem będzie co raz lepiej! Głowa do góry! dasz rade, a jak będzie ciężko to śmiało nam się wyżalaj! Muszynianka - moja kuzynka jest dokładnie po tym technikum co Ty, a ja kończyłam to na Wieczystej. Iwcia myślałam, że mi zrobisz przy okazji ;-) ale to nic Bardzo dziękuję za głosiki :* zmykam bo nati już woła papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia witaj :) dobrze ze wszytso oki :) Jeju zapomniałam co miała napisc ;/ a wiem , Muszynianka ja jak byłam w tym tyg co Ty to miałam taks amo ze mogła bym wogole nago chodzic tak mi było ciepło, teraz mi troszke przeszło ale i tak nie marzne :) Powiedz lekarzowi ale mi sie wydaje ze taki urok ciazy, wczesniej byłam starsznym zmarzluchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się chciałam pochwalić, że w sobotę mam wychodne. Pierwszy raz odkąd na świecie pojawiła się Ania :) Nie mogę się już doczekać. Taka impreza w babskim gronie. W towarzystwie w którym zawsze jest wesoło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu doczekasz się :) My widziałyśmy się ostatnio w kwietniu i śmiałyśmy się, że we wrześniu się bawimy ale nic z tego nie wyszło dlatego tak teraz się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska mam nadzieję, ze mój sobie poradzi sam wieczorem ale z drugiej str będzie miał siostrę do pomocy więc jestem w miarę spokojna. Aż mi się śmiać chce z siebie bo się trochę denerwuję-jak przed pierwszą randką :D A Wy gdzie się wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da sobie rade :) najlepiej go rzucic na gleboka wode jak wyjdzie z niej calo to juz w kazdej sytuacji da sobie rade :) Ale fakt faktem napewno bedziesz myslec czy sobie radzi bo ja za kazdym razem jak wychodze to tylko mysle o tym czy z dzieckim wszystko ok jakos tak w 100 prcentach nie umiem sie wyluzowac :) Ja ide z dziewczynami z pracy na kregle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska to nam się szykuje super weekend:) U mnie pocieszające jest to, że będę 3km dalej ale mam zamiar przypomnieć sobie jak alkohol smakuje. Mam nadzieję, że się nie pochoruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam fajnie na takie wekendy, mi sie szykuje chyba z teściami:/ ale zobaczymy co z tego wyjdzie. A co do smaków alkoholowych to chodzi za mną ostatnio szampan, niewiem czemu, bo żadko piłam, a teraz jakos tak czuje, że jakbym mogła to bym butle całą wypiła:)) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka jak ja Cię rozumiem :D Mnie ciągnęło do papierosów ale dumna z siebie jestem, że dałam rade. A alkoholu chętnie się napiję po tak długiej abstynecji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja nie bylam na imprezie z kolezankami ponad rok :) takze nalezy mi sie :) fakt bylam z moim w tym roku na dwoch weselach ale nie pilam bo Patrycja byla z moja siostra i wolalam byc trzezwa jakby cos sie stalo no i stresa mialam czy bedzie wszystko ok, a to bedzie taka juz typowa impreze gdzie wiem ze na 99 procent nie mam sie co martwic , ona jest juz duza, moj juz mniej wiecej wie jak sobie z nia radzic :) no i jak ja ok 20 uspi to wiem ze mu do 23 lub 24 pospi wiec i ja moge wtedy spokojnie sie bawic :) a w razie w gdyby cos sie dzialo przyjade szybko taxi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj impreza ja nie mowie kiedybyłam my to bardziej imprezowi domowo jestesmy heheh :d Ale korzystaj odstresujesz sie :) A szczesliwa mama to szczesliwy maluch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to my raczej tez domowki wolimy :) ale ogolnie zeby sobie poimprezowac z alkoholem w domu czy pozadomem to bylo we wrzesniu tamtego roku :) w pazdzierniku okazalo sie ze jestem w ciazy i juz po imprezowowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×