Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Inka nie no jak sie kreci i zasypia to raczej nie jest glodna :D moja tez sie czasem wieci przez sen nawet czasem zapacze jak cos sie jej przysni :) raczej chodzilo mi o to ze kazda z nas wie kiedy jej dziecko jest glodne czy to dzien czy to noc i nie ma co w nocy z tym walczyc bo to jak walka z wiatrakami i meczenie siebie i dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z ładna pogodą i tym że byłam już w miare zebrana wybrałam się na budowe zaczerpnąć troche optymizmu, ale niestety nic z tego... ehh dwoch robotników, kierownik nic niewie , konca dalej nie widać, a tu w przyszłym tygodni trzeba będzie isć z wizyta do banku i sie tłumaczyc... eh mam dosć... spanie mnie jakieś bierze, ale kupiłam andruta i zaraz sobie zrobie z dżemem i masa karmelowa:)) może mi sie humor poprawi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ja, jak ja bym schudła po ciąży więcej niz przytyłam to byłoby suuper:)) i jeszcze żeby ta waga sie utrzymywała to już wgóle:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny po weekendzie :) Byłyśmy dzisiaj w Krk na spacerze na Łąkach Nowohuckich i było fajnie. Ania spała pół godz z godzinnego spaceru. Jutro pierwsze szczepienie i nie wiem na którą firmę się zdecydować. Esistere Gniewko już kaszki wcina a ja się przymierzam od przyszłego tyg do pierwszych warzyw. Zapytam jutro o te kaszki. Inka moja Ania w piątek się darła-dosłownie 40min i nic nie pomagało, nie wiem co jej się stało. Dzisiaj też okropnie marudna. Muszynianka przesyłam dawkę optymizmu :) Kanatika gratulacje 3kg na minusie! Krakuska za Ciebie też trzymam mocno kciuki. Angel butki ogólnie fajne ale ja wolę obcasy jak kiedyś pisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska jak się bawiłaś w niedzielę? Ja w sobotę rewelacyjnie! Wypiłam kilka drinków, wytańczyłam się i wyśpiewałam:D Miała być kameralna impreza a zeszło się chyba z 15osób to było wesoło. Wróciłam o 1 a dokłądnie mój mnie przywiózł :) Anią też się zajmował super. Nawet w niedzelę pospać sobie do 10 mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izus ja poprostu musze spozytkoewać kase bo mam z urodzin :) a przyznam szczerze ze z obcasami sie boje jezdzic :) A co do Ani moze miałą zły dzień poprostu, teraz niby wszytsko z ta pogoda jest ok bo ciepło, ale z drugiej strony trochę za ciepło jak na listopad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a calkiem niezle bylo :) tez wypilam pare drinkow i grzecznie na 21 bylam w domu :):) Super ze Twoj sie ladnie spisal ):) teraz bedziesz mogla czesciej wychodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel mi się butki bardzo podobają i kolor też super. Ja teraz chodzę w koturnach bo kupiłam jak byłam w ciąży ale na pcozątku się okropnie potykałam. Kojarzysz te kobitki, które ubierają obcasy mimo, ze chodzić w nich nie potrafią? Ja tak właśnie w tych koturnach wyglądałam :D Kupuj, kupuj powinnaś się teraz rozpieszczać! Tym bardziej, że to już końcówka ciązy a Ty ciągle po 11h pracujesz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel,dawniej gotowałam mleko skondensowane, ale ostatnio wypatrzyłam z bakalandu sa gotowe w puszce takie masy karmelowe więc je nakładam na zmiane z dzemem. kozaczki fajne, choc ja znow bardziej adidasowa jestem niz obcasowa:)) niewiem czy bym dała rade w takich chodzić;) Iza fajnie że się wybawiłaś, dobrze tak odreagowac wszytsko:)) ja to jak oddadza mieszkanie to sie chyba opije na maksa:P W sobote byłam u siostry i zrobiłysmy mały przegląd ubranek , no i kilka takich neutralnych mi sie dostanie w spadku, także po jakims jednym ciuszku będe musiła tylko dokupić. Ale niewiem jak ja te małe rączęta i głowke będe wciskac w te ubranka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska on się teraz martwi żeby mi sie za bardzo nie spodobało :d A tak poważnie na parapetówkę jesteśmy w niedzielę zaproszeni i mam nadzieję, że uda nam się pojechać bo to 30km za krakowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka jesteś już za połową więc najwyższa pora na zakupowe szaleństwo :D fajnie masz z tymi ubrankami. U mnie Ania to pierwsze dziecko w bliższej rodzinie i wszystko musiałam kupować :) Pewnie ja będę kolejnym dzieciaczkom rzeczy dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak do koturn trzeba sie przyzwyczaic :D W sumie ja kiedys miałam kozaki z taka cienką koturną jak obcas ciezko było na początku :) Za bardzo sie nie mam czym rozpieszczac ciuchów mi sie nie opłaca zadnych kupowac kosmetyków mam akrat wiec tylko buty :D A no sory ziemniaczka wcinam włąsnie :d Muszynianka wiem o której masie mówisz a nie robi Ci siętaka ciapa z wafli ? Kurcze w domu taka guma wychodzi a te w cukierni zawsze takie chrupiace sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe własnie zajadam i cała jestem brudna, bo sie wafle rozjeżdżają, eh, ale mężul dzis póxno wróci to mnie upapranej nie zobaczy:)) miękkie śa włąsnie, a w sumie nie za dużo dawałam tego wszystkiego, no cóz taki urok ,ale są pyszniutkie, no i w sumie moje pierwsze słodkie żarcie od bardzo dawna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh no wlasnie ja ine lubie takich gumiastych :D umieram po tym ziemniaku a mam jesczez napoleona i babeczki :d hehe ale to dla mojego :D Mój dzis an nocke ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska nic nie robiłam-same kg zleciały:) bylismy na spacerku, zachaczyłam o przychodnie i Asia przepisałam Dawidka do Juszczyk,akurat była w rejestracji i sie smiala-pewnie nie ja piwrwsza uciekam od naszej ulubionej pani doktor hehe, zapisałam sie na przyszły piatek na szczepienie to co jest po 13msc... ja szczepiłam małego skojarzonymi platnymi 3w1 ale tylko szczepionki obowiazkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia a są jakieś 3w1?bo ja wiem, że są 5w1 i 6w1 i te pierwsze wybieram. Też tylko te obowiązkowe ale nie wiem na którą firme się zdecydować ;/ Smacznych słodkości Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzreba sie zebrać i sie nie da
mamy z początku roku 2013 może podpiszecie?? http://www.petycje.pl/petycja/9080/list_otwar ty_w_sprawie_obj%C4%98cia_urlopem_rodzicielskim_rodzic%C3%93 w_wszystkich_dzieci_narodzonych_w_2013_r.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie nacieszyłam, własnie andrut wylądował w kibelku, eh...... ale to chyba dlatego że sie za bardzo na niego zuciłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dziś dobry dzień udało mi się zrobić pranie wynieść pościel na balkon z małą byłam na 2 godzinnym spacerze i jeszcze ugotowałam na obiad klopsiki z sosem koperkowym ziemniaczki i marchewkę zasmażaną na masełku :) Iza pozazdrościłam Ci zakupów w bidze i postanowiłam, że też muszę się wybrać, a że pogoda dziś taka ładna to wpakowałam małą do wózka i zrobiłyśmy sobie dłuższy spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też podpisałam , może akurat by sie udało, ja bym skorzystała na rok jakby był płatny i wtedy dopiero żłobek. Bo bez kasy na wychowawczym to marny widok, bo wkoncu kredyt cza spłacać. Za mojego też podpisze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moze sie zabiore z Ania do bigi :D heheheh Muszynianka opewnie za szybko zjadłaś. Ja tez czasem tak mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel a skąd masz info, że mleko można mrozić 6msc? Bo kurcze jak byłam w poradni laktacyjnej to mi Pani dała taką ulotkę w której jest napisane, że mrozić w zamrażalniku (w lodówce która ma osobne drzwi do zamrażalnika) można 3-4msc. A 6msc to głębokie mrożenie w typowej zamrażalce (bez lodówki) która trzyma stale nie więcej jak -18 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka zdarza się :) Mi w sumie tak od 6 w zwyz się zdarzyło, ale na tej zasadzie ze cos zjadłam a młody kop w żołądek ze on nie ma an to ochoty :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha 5w1:) ale piepsze:) ostatnio pije duzo kawy 3w1 i chtba dlatego mi sie pomyliło hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydawało mi się, że gdzieś czytałam , ale teraz jak patrze to faktycznie przy -18 st jest 6 miesięcy . Sorki za wprowadzenie w błąd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×