Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

święta racja obiadki fujjjj jak to te malenstwa mogą jeść;D dziś podaję cielęcinke w smakowitych jarzynkach HA pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja tez pewnie na słoikach będe bo jak by nie patrzeć jest to wygoda :d no chyba ze domowe bedzie jadło :D zobaczymy duzo czasu jesczez zostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjmuje dziś w Medico na radzikowskiego a że jestem "cała swędząca" to postanowiłam do czwartku nie czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel wez symuluj ze Ci nie dobrze czy cos:P zwolnij sie i odpocznij nie mozesz sie tak forsowac:P esistere napisz po wizycie !TRZYMAM KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj żeby się tak dało, wiesz co lipa jest taka, że ja nie mam zastępstaw , proszę sie o awaryjna osobe od kąd pracuje i niby jest dwóch kolegów co mnie moga zastapić z tym, że oni są na innych obiektach etarz :d Parodia no nie ? Dali mi kiedys laskę była jeden dzień i powiedziałam, że nie bedzie mi bajzlu robić. W ciągu 10 minut zgubiła klucz który oczywiście jak przyszłam do pracy to znalazłam :D Zastanawiam sie czy nie isc na l4 i cos dodatkowego na pare godzin nie znaleźć myśle , że na zlecenie spokojnie by mnie gdzies przyjęli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja też dzisiaj w pracy mam istne urwanie głowy ;/ A tak się ładnie tydzień zaczął. Co do obiadków to jeszcze o tym nie myślę. Mała szaleje czasami tak, że mnie budzi ale raczej się przeciąga niż kopie :) Wczoraj pod pępkiem czułam albo rączkę albo nóżkę i powiem Wam, że super uczucie :D esistere dzięki za info. Myślałam, że tylko w Sofimedzie przyjmuje prywatnie a tu dzięki Tobie taka niespodzianka :) Idź i daj nam znać co się okazało. Mam nadzieje, że nic poważnego. Może uczulenie na proszek albo inny specyfik. Oby tak Było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel co do chorobowego to jeśli masz możliwość i ochotę to poproś lekarza :) Ja na chorobowe nie idę bo mi się nie opłaca finansowo to raz, a dwa wtedy by mi się ten czas dopiero wlekł ;/ A tak tylko marudzę, że jeszcze tyle czasu muszę na małą czekać ale w sumie leci dzień za dniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mi sie tez tak srednio opłaca bo dostane tyle co z umowy o prace, ale po prostu zaczynam szału dostawać w pracy , jedna baba mi tak cisnienei dzis podniosła,że sozk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz musisz myśleć nie tylko o sobie więc mykaj na chorobowe skoro masz stresującą pracę :) Moja też jest stresująca ale też ciekawa i nie pozwala mi się nudzić więc dla mnie bomba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje z przedstawicielami dostawacami itd i wiesz kurza mnie to, że dostaje zjebke za coś co nie jest moją winą. Przykłąd jest godz 10 a przyjedzie taki dostawca z konserwami i kierownictwo nauczyło ich tak, że odbierają mimo, że powinni byc o 12 i kłóc sie z takim typem . Ale oczywiście mam go wyrzucić ,,, ciekawe jak wziąśc ciężarówkę na plecy. Albo inna sytuacja , obok naszego wjazdu jest zakaz postoju , ale ludzie zastawiaja i niby mam dzwonić na starż miejska ( to nie nasz teren) i ostatnio dostałem opieprz bo staż przyjechała a uta nie było i się nie da kobiecie przetłumaczyć, że to nie jest nasze. Ale co sie dziwic jak ona ma duzy wyjazd duze auto a jeździc nim nie umie ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tym bardziej się nie zastanawiaj. Pozostaje kwestia pieniędzy bo z tego co pisałaś chodzisz prywatnie do lekarza a tych wizyt i badań jeszcze trochę Cię Angel czeka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz chyba najwiecej wydam :D nie wiem sama co robic pogadam z moim moze wezme l4 i cos poszukam na parę godzin zeby dorobić ta roznice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel powiem Ci ze ja tez szukam wlasnie tak zeby sobie dorobic ale lipa straszna nic nie ma... chyba ze znajdziesz sobie cos po znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracowałam pół roku na kuchni, a ogólnie w gastronomi to 4 lata :d trzeba to po prostu lubić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki!! przyszła mi paczuszka z jonsona :D juz pisze co mi przyslali. a wiec tak: - łagodny płyn do mycia ciała i włosów (150ml) - krem pielęgnujący (15ml) - ochronny krem przeciw odparzeniom (15ml) - mleczko pielęgnujące (150ml) w sumie szarpnęli się i trochę tego dali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jednak zostawiam was na chwile jutro idę do szpitala 3majcie kciuki \Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esistere bardzo mocno trzymam kciuki. Mam nadzieję, że idziesz do szpitala tylko "na wszelki wypadek" i szybko do nas wrócisz! :( Asiu ja też u nich zamawiałam te próbki chyba w tamtym tygodniu. Długo czekałaś na przesyłkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was , włąsnie Asiu kiedy zamawiałaś esister będzie dobrze głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co miałam Wam jeszcze napisać. Założyłam konto na doz.pl i dotarła karta. Można mieć wiele rzeczy aptecznych taniej. Ostatnio za witaminy mój M płacił 76zł ;/ a tam z tą kartą kosztują 47zł więc już niezła oszczędność :) Dzisiaj mają dojść pierwsze ciuszki małej i nie mogę się doczekać :) Angel a kiedy Ty masz wizytę bo za 2 tyg chyba to usg genetyczne robisz? Zdecydowałaś gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wiesz co zrobię juz w tym gabinecie co mam lekarza , wizyta jest 5 lipca , a a óxniej 10. Z tego co sie orientowałam to Ta babka co robi tez ma dobra opinię, te gabinety sa założone przez małżeństwo Ldwin i ludwin. A co to to doz ? hehe laik jestem :D Ja sie zaopatrzyłam teraz w witaminy falvit mama za 2 miesiące 36 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izus sprawdziłam to doz z apteka gdzie ja robię zakupy i w Mojej jest taniej nawet przy tej karcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doz to apteka internetowa z której można sobie zamówić towar i odebrać w aptece na terenie Krk :) Kiedyś widziałam np pampersy dużo taniej itd. więc opłaca się ta kartę mieć i śledzić promocje. O tym gabinecie słyszałam i nawet na początku tam miałam iść ale potrzebowałam dostać się do lekarza na następny dzień a nie mieli wolnego terminu więc poszłam do Sofimedu :) Jutro właśnie mam wizytę i nie mogę się doczekać. Zapytam w końcu o to cc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel a do jakiej apteki chodzisz? Ja niestety zaczęłam kupować centum matrena+dha więc teraz nie będę zmieniać ale kurde prawie 80zł m-c płacić to jest dramat. Następne już kupię 30zł taniej z tą kartą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to jak bys mogła to popytaj prosze jak to jest przy wadzie wzroku 6+ :d bo ja sie nie doczekam chyba :d Jak myslisz jak mam lekarza z Kopernika to udostępnia mu moja karte z okulistyki czy średnio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×