Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

hehe no widać :D ja pisze z dziewczynami na innym forum co maja termin na styczeń i jedna dziewczyna , jest w drugiej ciąży bodajże w 12n tyg i naprawdę ma pokaźny brzuszek :)ale to podobno,przez to że po drugiej jakoś szybciej się wypycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zdjecie z paź czyli 2 miechy przed porodem - wysyłam.Dziwne to zdjęcie mi się wydaje,że jakoś powiększyło brzusiu...na żywo był serio mały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy ona taki duzy , wiesz pewnie tez kwestia tego jak on wygląda do całej sylwetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym akurat zdjeciu wydaje mi się spory,ale to tylko zdjęcie.Na żywo był nie duży.Na szczęście już mam prawie płaski,ale prawie robi dużą różnice ;/ po ciąży zawsze cos zostaje,a cwiczyc sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to jedynie plecy nawalają od tego noszenia...a uleżeć nie uleży tylko mostek robi żeby ją podnieść ehh gimnastyczka mi rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu piszesz "młodego" przeczucie? przecież jeszcze nie wiesz czy chłopiec czy dziewczynka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu piszesz "młodego" przeczucie? przecież jeszcze nie wiesz czy chłopiec czy dziewczynka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) na wizycie wszystko ok mlody znowu mi siusiakiem na ekranie machal :D nie mialam wczesniej czasu pisac bo dopiero co z ostatniego egzaminu wrocilam uff w koncu koniec teraz tylko odpoczywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc ok 2 miesięcy temu przeprowadziłam się na os. oświecenia, mam 27 lat i pracuje ( aktualnie odpoczywam :) ) jako dekorator w sklepie odzieżowym, rodzić chcę w Rydygierze też ze względu na lekarza choć jest spora szansa ze akurat będzie na urlopie :( ale rodziły tam już wcześniej moje koleżanki i są zadowolone bardzo więc i ja się zdecydowałam, chodziliśmy tam też na szkolę rodzenia i całkiem pozytywnie odebrałam szpital i położne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esisitere napisz cos wiecej o tym szpitalu jesli wiesz :) jak tam jest ze znieczuleniem czy jest platne i o porody rodzinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezzz hmm przeczucie ale nie moje tylko kogoś :D I znowu ktoś z huty ;p;p Kurcze ciekawe czy jak pójdę teraz 5 lipca to mi coś powiedzą czy chłopiec czy dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esistere to jesteśmy sąsiadkami :):)i prawie rówieśnicami ja mam w paź 26l Asia bardzo się cieszę,że ok u maluchów.Ile już ważą?jak tam doktorek? angel...ja się dowiedziałam na połówkowym,że córa 19t5d .Na tym pierwszym genetycznym w 13t2d jeszcze się nie dowiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh nie wiem czy to przez Ciąże czy przez to , że siedzę tyle godzin :( Spuchłam mi jedna noga wogóle nie moge stopy do góry dać buuu ostatnio jak autem jechałam to tez miałam problem ze sprzegłem bo ona taka sztywna jest :( Troszkę po tym basenie wczoraj mi przeszło a dzis znowu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze znieczuleniem jest tak że niby płatne nie jest ale dają je tak "średnio chętnie" bo preferują porody naturalne ale jak zgłosisz przed porodem że chcesz to nie ma sprawy ,możesz część porodu spędzić w wodzie, dają gaz rozweselający :) masują , rodzisz w pozycji jakiej chcesz i nikt Cie nie zmusza że musisz rodzić na leżąco, co do sali porodów rodzinnych to jest w niej lazienka i wanna i lóżko na którym możesz odpocząć i Ty i Twoja osoba towarzysząca bo wcale nie musi być to mąż i piłka ogólnie pozytywnie mam nadzieje że uda nam się trafić na tą salę bo niestety jest tylko 1 ale reszta tez nie jest zła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Rydygiera ja właśnie słyszałam złe opinie...mojej znajomej taka akcje zrobili ze meczyla sie sn 12h po czym nastraszyli ja ze puls dziecka zanika a sluchawka sie po prostu zsunela od ktg co za partacze w koncu zrobili cc..ja sobie tego nie wyobrazam. a ogolnie to sie nie kieruj tym ze masz stamtad lekarke bo po co ci ona wlasciwie? lepiej miec dobra polozną. nie wiem czy widzialyscie transmisje na tvp3 (22.03) caly oddzial gin-pol z Rydygiera i wszyscy gin byli pokazani i wypowiadali sie jaki to super szpital i zachecali do porodow ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super :) może nam się uda kiedyś poznać osobiście :) ineezz a powiedz mi gdzie tu jest jakaś przychodnia? żeby zapisać małego bo już by o tym pomyśleć no i po porodzie do położnej się zgłosić ja do tej pory korzystałam z lekarza rodzinnego w lux medzie bo moja firma nam sponsorowała ale niestety to uwzględnia tylko mnie :( Asia ja też dopiero w 22tyg. się dowiedziałam ale mojej koleżance powiedzieli na 1 usg genetycznym w 12tyg. a później się tylko potwierdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie strasz bo co prawda jeszcze nie muszę tam rodzić ale jak już się zdecydowałam to dobrze by było a co do lekarza przy porodzie to fakt jak wszystko idzie ok to nawet go nie zobaczę z kilkoma położnymi miałam już okazje się spotkać i były bardzo miłe ale głównie polegam na opinii koleżanek które tam rodziły, wszystko zależy jak i na kogo się trafi ale tak chyba jest wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dowiedzialam juz 12tc ze bedzie prawdopodobnie chlopczyk i dziewczynka jak bylan na USG genetycznym :) a w 19tc potwierdzilo sie na 100%. jak jest dobry sprzet to wszystko zobaczy lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esistere fajnie by bylo razem na spacerki toż to blisko jak nie wiem.Mieszkasz gdzies kolo Biedronki ? Przychodnie mam na ul.Strzelców 15 na drugiej stronie ulicy;) do ważenia to czasem małą tylko na rękach biore,bo wozek mam ciezki a czesto sama w domu jestem :/pediatra x 2,wejscia osobne od strony chorych i zdrowych dzieci!polecam;] położna też stamtąd przychodziła.Super babka mi się trafiła mam do niej jeszcze nr tel jak coś :D na prawdę starsza,ale na czasie taka super kobiecina;)i doswiadczona przede wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi Zalewski w 13t nie powiedzial ale co sie dziwic w promedzie to usg do dupy mają.Prywatnie pewnie bym się dowiedziła,ale ja takiego parcia na to nie miałam. Asia a Ty gdzie robiłaś genetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcialam straszyc sorki po prostu pisze jakie sa fakty.Ja mimo wszystko (lekarz stamtad,mile polozne) nie chcialabym tam rodzic.Wczesniej tez bralam taka opcje pod uwage, ale ciesze sie ze wyszlo na Kopernika;] decyzje i tak musicie same podjac a noz widelec trafi sie dobry personel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz dokładnie koło biedronki :) ten nowy blok na przeciw w którym jest koloporter a na strzelców blisko podejdę pewnie w poniedziałek i popytam :) dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz ja robilam na placu szczepanskim u dr. Wiechecia :) zarąbisty gościu :D a wogole wczoraj pytam sie dr. zalewskiego czy mąż moze wejsc do srodka jak bedzie USG robic i tez popatrzec no to sie zgodzil bez problemu i jak moj wszedl to do niego z tekstem "co przyszedl Pan zobaczyc co pan nabroil?" haha jak sie smialam pozniej z tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esistere no to w noofce bloku mieszkasz ! pewnie słono płacisz za to lokum.Nie ma sprawy co do przychodni. Asiu hehehe no ma doktorek humor ;] co do Wiechecia to chyba pół Krk tam jezdzi i w tym JA:D no gosciu bardzo mądry i zna się na rzeczy także można śmiało polecic! bylam tez (1usg genet) u tej pani dr Agnieszki (nazwiska nie pamietam) ona tez mi nie powiedziala czy cora czy syn dopiero Wiechec w 19t5d powiedzial :) ide na spacer z Majką.Miłego popołudnia kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roses111
Córeczkę urodziłam trzy tygodnie temu w Szpitalu Narutowicza. Polecam. Mąż był obecny podczas całego porodu. Położną miałam genialną, zrobiła wszystko, żebym szybko urodziła i tak też się stało. Nawet mnie nie nacięłą :) Opieka po porodzie też okej, także jestem zadowolona i polecam. Ale z trafieniem na położną i lekarzy w dzień porodu różnie bywa. Życzę powodzenia i zdrowia dla Maluszka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorąc pod uwagę że musimy spłacać kredyt to sporo :( ale przynajmniej płacimy za swoje a nie wynajmowane jak do tej pory niestety nie pochodzimy z Krakowa więc wyjścia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×