Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

ja teraz zmieniłam tbsy z femibionu 40 zł - 30 szt, na falvit mama za 60 tabsów - 36 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te witaminy o których piszesz są z dha? Bo różnica w cenie duża w stosunku do moich. Ja już nie będę zmieniać bo mi się nie opłaca. Jeszcze 46 dni do terminu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wszyscy mówili, że muszą być z dha w II trymestrze bo nasza dieta jest uboga w rybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no ja drugiego jeszcze nie zaczęłam :D ja mam ochotę na śledzie ale nie wiem czy mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem można :D ja nie miałam ani raz ochoty na śledzie i w sumie ryb nie jadam niestety;/ Lubię tuńczyka ale też sporadycznie trafia na mój stół. Coś kiedyś czytałam o makreli, że nie jest wskazana więc stwierdziłam, że wytrzymam bez niej do końca ciąży. Tak jak bez fajek i alkoholu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie kiedyś rzuciło, że śledzie i jakies tam inne rybyro po obróbce cieplenj i teraz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) esistere kurde do szpitala hmmm trzymaj się i koniecznie napisz jak wrocisz co do tych probek j&j to u mnie to leży....czesto te specyfiki uczulają.A i co ważne sprawdzać trzeba datę przydatności nie raz przysyłają takie próbki na pograniczu. o to popisałam...mała wstała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamawialam te probki jakies 3 tyg temu :) esister mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku i ze to tylko falszywy alarm :( a co do witaminek ja biore pharmaton matruelle, dr zalewski mi kazal takie brac. ale niestety jak jeszcze 2msc temu placilam 50zl za 90tab tak teraz zaplacilam 77zl :/ to jakas masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie wszędzie komentarze nieprzychylne odnośnie j&j ;/ Ale fajnie dostać próbki :D Z tymi witaminami to masakra, żałuje że nie poszukałam tańszych a ciągle zapominałam moją gin spytać co poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moje są styrasznie tanie w porównaniu do Waszych, ale wiecie, że oni polecaja bo to jest reklama i maja kase z tego :D \ ehh znowu mnie te kurcze w stopie łapia :( cos podejrzewam, że to przez to siedzenie moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dzisiaj cos kiepsko czuje :/ nie wiem czy cos mnie nie bierze jakies chorobsko bo w domu jest szwagierka chora zapalenie gardla. niby trzymam sie z daleka od niej ale to nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel przejdzie to za kilka tygodni :) ja tak od 8tc do ok 15 tak mialam :P jak sobie teraz pomysle jak krzyczalam na mojego o byle glupoty to az mi glupio :D raz nawet zrobilam mu awanture o to ze krzywo mi poduszke polozyl jak lozko scielil i kazalam mu samemu na takiej krzywej spac haha ale wytrwal chlopak i wiedzial ze to chwilowe :) czesto mialam tak ze kladlam sie do lozka i ryczalam w sumie bez powodu... wiec nie przejmuj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to dziewczyny chcialam Was zapytac czy Wy tez macie takie dziwne sny w ciazy?? ja mam glownie koszmary ale takie okropne ze budze sie z wielkim placzem i nie moge sie wyrwac z tego snu... ostatnio wogole snilo mi sie ze jakis wampir mnie w nocy goni i walnelam mojego lokciem w glowe (bronilam sie:P). ale zdarzaja sie tez przyjemniejsze sny erotyczne hehe ale sa tak wyrazne jak by to bylo naprawde. wczesniej nigdy takich nie mialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia mma nadzieje, że przejdzie . Ja dziś miałam dziwny sen raczej mało przyjemny ze jakiejs grzybicy na stopach dostałam :(:(:((: a erotycznych to nieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) Asiu uśmiałam się do łez z tej poduszki. Faktycznie hormony na początku dają w kość :P Co do snów śnią mi się ostatnio same koszmary. Nie dość, że budzę się co 2h to jeszcze to...;/ Moje libido spadło do 0 nie wiem dlaczego. Dzisiaj mam jednak wizytę i nie mogę się doczekać bo dowiem się mam nadzieję ile mała waży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki i maluszki;) Iza idziesz do Sofimedu dziś? czyli co rezygnujesz z wizyty 5go w Promedzie? trzymam kciuki za wizytę ! o której masz? napisz ile maleńka waży i zapytaj o brzuszek na pewno lekarka Cię uspokoi ! nie pocieszę co do humorków w ciąży :/sama je przechodziłam i powiem szczerze ze po ciąży wracają z zdwojoną siłą(fakt nie u każdego,ale są takie ciężkie przypadki jak ja) :D witaminki brałam Femibion 2 dobrze Iza piszesz o kw omega 3 w tych wit są osobno pakowane łyka się wi+kw moje libido jest na minusie także Iza sama nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz idę do Sofimedu bo moja gin tam dzisiaj jest :) 5 nie miałam żadnej wizyty;/ coś kiedyś było o tym, że jak będę miała auto to się zobaczymy w Promedzie ale towarzysko tylko dostałaś @ Co do libido to nie wiem co się stało. Chyba to przez tą skracającą się szyjkę, że jeszcze jej nie kontrolowałam po poprzedniej wizycie i chyba to mi siedzi w psychice. Moja kuzynka wraca za 2 tyg a że jest fotografem z zamiłowania to ją poproszę o sesje przed porodem jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałam ta paczkę od Johnsona :D szybko bo w dwa tygodnie. Ja zmieniłam teraz tabsy na falvit , 10 mam wizytę więc wezmę je i zapytam czy coś ewentualnie mam dokupić Co do libido hmm dobrze jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza z tego co pamiętam pisałyśmy,że idziesz do Zalewskiego (Twoja pierwsza wizyta) i zapisałaś się na 5go.Dlatego chciałam jak coś się zobaczyć,bo miałyśmy mieć tego samego dnia.Jak Ci się skraca szyjka to współżycie jest zakazane więc to nawet dobrze się składa jak libido wynosi 0 Na którą masz dziś ? będę kciuki trzymać ciekawe co u esistere? angel...no to nic tylko się cieszyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz na pewno nie. Jojczyłam Wam, że nie chce gina zmieniać i dlatego idę do Sofimedu żeby moja gin mnie zbadała :) Coś się źle zgadałyśmy ale nic się nie dzieje bo dzisiaj o 18:30 mam usg i o wszystko wreszcie zapytam. Angel fajnie masz i z próbkami i z libido :P Nic tylko pozazdrościć. Wczoraj doszły pierwsze rzeczy dla małej :) więc w razie czego mam już ją w co ubrać. Reszta po 20.07 :) Zastanawiam się nad zakupem paki używanych rzeczy na allegro. Oglądałam dzisiaj i Wam powiem, że można perełki trafić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w większości będę miec uzywki jak nie od znajomych to z all. Kupię tylko nową bieliznę. Ehh ja sie zaopatruje w ciuchy dla siebie , wlasnie kupiłam na lato sukienkę na biuście z gumką do połowy uda jest jedna warstwa a druga do połowy łydki. Kolor pomarańczowy aaa i ta warstwa dłuższa jest taka przezroczysta :DI jeszcez jakaś bluza mi przyszła spódnica itd chyba musze przystopować z zakupami :D Wiecie co może się jakos umówimy w lipcu albo w sierpniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel trzeba było wstawić linki żebysmy mogły zobaczyć :P Ale z opisu fajna ta sukieneczka. Lubię pozytywne kolory chociaż sama ubieram się raczej w brązy, szarości itp. ;/ Patrzyłam na tą aptekę ale w kontakcie nie było żadnego adresu. Obecnie na szczęście nic nie potrzebuje i oby tak już do końca zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) do zalewskiego chyba Jopka sie wybierala o ile dobrze pamietam :P Iza koniecznie napisz pozniej po wizycie co Ci lekarka powiedziala :) u mnie z libido elegancko tylko u mojego troche gorzej... boi sie o dzieci caly czas mu tlumacze ze jest wszystko ok i ze one lubia jak sie je troszke pobuja :D no ale nic na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×