Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BonAppetittti

Jak wyczyscic czarna,szklana plyte kuchenki??

Polecane posty

Gość BonAppetittti

Kochani nie moge sobie z nia poradzic,probowalam juz wszystkiego a i tak ostatecznie zostaja na niej smugi!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płynem do mycia okien
i miękką ściereczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
te płyty to najgorsze badziewie! nie ma szans utrzymać ją w czystości! widać każdy paluch, każdy pyłek! :/ żałuję, że kupiłam taką płytę zamiast zwykłego inoxa. a teraz na temat: ja wycieram najpierw szmatką nasączoną płynem do naczyń, potem pryskam płynem do mycia okien i wycieram ręcznikami papierowymi. czasem zostaje trochę smug, ale już się przyzwyczaiłam. zresztą jak tylko skończę myć to mój kot przebiega po płycie i znów mam odbite łapki 😭 chyba trzeba się przyzwyczaić albo zmienić kuchenkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghnjm,.
ja myje płynem (byle jakim- do naczyn, do okien, innym) i wycieram ściereczką z wodą zwykłą. Nie ma smug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to samo najpierw płyn do naczyń gąbką, potem płyn do okien i ręczniki papierowe i lśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monkaew
Kochane miałam ten sam problem... przetrzyjcie kuchenkę mokrą ściereczką ( roztwór woda z sodą) a potem do sucha ręcznikiem papierowym. Bez smug, idealnie doczyszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie, kuchnia z taka płytą, ale z zapieczonym brydem, jest dla niej nadzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co zrobić ze starym, mocno zapieczonym brudem, czy można to jakoś wyczyścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×