Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nielubieuk

Dlaczego anglia jest taka syfiasta

Polecane posty

Gość Fatty

Jadę do pl udzielić Bożenarodzeniową jałmużnę. Już możecie ustawiać się w kolejce. Tylko spokojnie bo i tak wszystkim nie dam. Pierwszeństwo mają polscy bezdomni alkoholicy. Mam dobre serce. No i powiedz czyż to nie jest piękne taki chrześcijański dobry uczynek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biceps
4 godziny temu, Gość Fatty napisał:

Jadę do pl udzielić Bożenarodzeniową jałmużnę. Już możecie ustawiać się w kolejce. Tylko spokojnie bo i tak wszystkim nie dam. Pierwszeństwo mają polscy bezdomni alkoholicy. Mam dobre serce. No i powiedz czyż to nie jest piękne taki chrześcijański dobry uczynek. 

Gnij w uk cwelu. Tam twoje miejsce na wieki wiekow amen. A ja bede jadl 12 potraw zgodnie z tradycją ktorych ty nie masz szans aby miec, a potem na pasterke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatty

Na pasterce też będę bo to dobre miejsce żeby rozdawać jałmużnę. Więc ustaw się w kolejce tylko pamiętaj, że masz być trzeźwy. Ale i to nie zagwarantuje ci że dostaniesz jałmużnę którą tak bardzo potrzebujesz. I nie obżeraj się bo ci żyłka pęknie i padniesz trupem jak wielu chytrych polaczków w czasie świąt. No a po świętach będziesz musiał zacząć oszczędzać na poważnie, bo przecież kasy u ciebie chronicznie brak. A ja sobie polecę do mojego bogatego gwiazdka w UK. Przekonany, że uczyniłem dobry uczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaD
1 godzinę temu, Gość Biceps napisał:

Gnij w uk cwelu. Tam twoje miejsce na wieki wiekow amen. A ja bede jadl 12 potraw zgodnie z tradycją ktorych ty nie masz szans aby miec, a potem na pasterke

Kwintesencja Polaka-katolika!! nic dodać ,nic ująć, panie Biceps  -  ha ha ha ha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Fatty napisał:

Na pasterce też będę bo to dobre miejsce żeby rozdawać jałmużnę. Więc ustaw się w kolejce tylko pamiętaj, że masz być trzeźwy. Ale i to nie zagwarantuje ci że dostaniesz jałmużnę którą tak bardzo potrzebujesz. I nie obżeraj się bo ci żyłka pęknie i padniesz trupem jak wielu chytrych polaczków w czasie świąt. No a po świętach będziesz musiał zacząć oszczędzać na poważnie, bo przecież kasy u ciebie chronicznie brak. A ja sobie polecę do mojego bogatego gwiazdka w UK. Przekonany, że uczyniłem dobry uczynek.

Twoja rudere bez tynku z dwoma kurkami nazywasz teraz 'bogate gniazdko'? Buahahahaha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karp

Anglia to bogactwo i tysiącletnie tradycje. PL to Zambezi i stado białych murzynów. Przecież wy w tej PL nie potrafiliście nawet wyprodukować jednego, porządnego samochodu. Wy polaczki yepane jesteście wciąż na etapie Syrenki. Buahahaha - stado nieudaczników wschodnio zauralskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kret

Bingol, nie warcz. Zamiast się pienić żryj tą swoją kaszankę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brytyjczyk

My Brytyjczycy mamy wszystko. Jeszcze długo będziecie do nas przyjeżdżali wy nędzne polaczki i prosili o pracę bo ta wasza pl to prepaść cywilizacyjna; Zanzibar-Burundi jak chodzi o wynagrodzenia. Buahahaha! Przecież wy nic swojego nie macie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumny Polak
19 minut temu, Gość Brytyjczyk napisał:

My Brytyjczycy mamy wszystko. Jeszcze długo będziecie do nas przyjeżdżali wy nędzne polaczki i prosili o pracę bo ta wasza pl to prepaść cywilizacyjna; Zanzibar-Burundi jak chodzi o wynagrodzenia. Buahahaha! Przecież wy nic swojego nie macie!

W simsach  macie cwelu, na papierze:

https://wpolityce.pl/swiat/361586-co-czwarty-mieszkaniec-stolicy-anglii-zyje-w-ubostwie-londyn-pozostaje-stolica-angielskiej-biedy

http://wyborcza.pl/1,75399,15180389,Biedny_i_glodny_jak_Brytyjczyk__Wielka_Brytania_najbardziej.html

BUAHAHAHAHA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fauve

Może to i prawda, że co czwarty Brytyjczyk jest biedny bo nie stać go na wakacje za granicą trzy razy w roku i na nowy samochód. Ale w pl trzech z czterech zarabia 2-3.000 zł/mc i kombinuje żeby związać koniec z końcem. I ja wiem o tym, że wszyscy twój znajomi mają w pl piękne domy i samochody, ale co z tego jak TY nic nie masz i nigdy nie będziesz miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fauve

Bo masz to za co płacisz i na co cię stać. Jeszcze tylko tego brakowało żeby Polak mieszkał w schludnej willi i centrum Londynu. Co to to nie! Dla was zostawiamy rozlatujące się pokoje z dwoma kurkami. Dla Polaka tyle wystarczy.bo on przyzwyczajony do standardu PGRu z polskiej, obszczanej wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×