Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nielubieuk

Dlaczego anglia jest taka syfiasta

Polecane posty

Gość gość
Zona o jakich ploteczkach piszesz? Ile mamy lat? To pytanie nalezaloby zadac tobie, bo serio masz chyba coe kolo 30 ale mentalnie zatrzymalas sie na poziomie 12. Ploteczki o Mayor bo jak mniemam o to ci chodzi, sprzedawala ona sama. Nie zaprzeczysz. I jeszcze mi sie przypomnialo jak to mayorowa uwiodla nieletniego syna jakiejs uzytkowniczki, nie pamietam juz jej nicka. Hahaha tez byla jazda. Zona, chcesz czy nie, twoja psiapsiola to zwykla zdzira. Gosciu skad wiesz, ze zona ma obj***** brwi?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiem, ze zona ma oj***** brwi? A kiedys ktos tu na forum wkleil jej zdjecie z fejsa. Na tym zdjeciu miala oskubane brwi a reszta namalowane henna, z takim kwadratowym poczatkiem jak to sobie Angielki robia :D Wiec od teraz zonka kojarzy mi sie z op**********i na lyso brwiami i tak juz zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ze Mayor to zdzira to chyba juz kazdy wie na tym forum :D Ona miala juz chyba facetow kazdej narodowosci. I zakladala burke na morde :D A te tematy o sobie ona zakladala spod swojego nicku czy pisala z pomaranczki? ;) Ciekawe czy jeszcze wisza na kafe :D a poza tym Zdesperowana perfekcyjnie nadaje sie jako jej psiapsiolka. Dwie zdziry zawsze znajda wspolny jezyk :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żona poka brew:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha zona cisnienie ci sie podnioslo? Prawda boli, co nie? I to infantylne porownanie do gowniar. Hahaha po innych jezdzic mozna, ale juz po tobie nie? Idz wyplacz sie asiuni na ramieniu. Napewno zrozumie frustracje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. stopce masz moje oczy wiec i brwi :) Po waszych (szczególnie ostatnich) wypowiedziach widać kogo tu cos boli a nie potrafi sobie z tym poradzić w inny sposób niż wyżycie sie na internecie - to jest wlasnie albo infantylne albo jakiś rodzaj frustracji. Sama wybierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pojazddd
Jenkinsowa, poka cycki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskie d****** ktorym funciaki nie smierdza, mnie smiesza te wasze wywody, ze Anglia jest syfiasta... kto wam kaze tu przyjezdzac i mieszkac... Jestescie tutaj dajac d**y Anglikowi/Angielce, poprzez sprzatanie ich brudow i im uslugiwanie, i mialczecie jak tutaj zle i brudno, a mimo to wciaz tu jestescie, jestescie nizej niz prostytutki... taka prawda... Sprzedajesz sie dla funtow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale topik zalozyl facet, ktoremu notabene nie wyszlo. Mieszkal w Anglii caly MIESIAC i uciekl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona twoja stopka nie dziala. Poza tym gdzie tu wyzywanie sie? Jak twoj przydupas mayor sie wyzywala to nie widzialas a teraz cie kluje w oczy? Hipokrytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działa cwiercinteligentko, nie od dzisiaj wiadomo ze trzeba pokasowac spację.. Nie każdy ma tyle cierpliwości zeby byc obrzucanym błotem i nadal zachowywać sie serdecznie. Niektórym z was należy sie nie tyle wyzwanie od debilek co jeszcze solidne lanie to by moze przestała pyskowac jedna z druga.. Cieżko znaleźć temat w którym ktoś potrzebuje pomocy czy ma jakieś pytanie zeby nie został ten ktoś wyzwany i obrażony bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha solidne lanie :D :D :D Solidne lanie to ty dostajesz z kootasa w paszczura od swojego buchaja Kasienko ;) Lepiej bierz do japy jego sprzet i skoncz marudzic, bo widze ze jakas niewyzyta dzisiaj jestes. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahaha co ty myslisz, ze bede kopiowac linka? Nie umiesz poprawnie wstawiac to sie gon. Lanie? A za co? Przeciez robisz to samo pseudointeligentko :o Poza tym o co ci chodzi? Czyzbys zazdroscila asiuni, ze to o niej topik sie rozwinal a nie o tobie?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zazdroszcze niezmierne :) kafe samo ucina linki jak chcesz to sobie wykasuj spacje a jak nie to nie, jak dla mnie proste jak budowa cepa. ps. poziom wypowiedzi schodzi coraz bardziej na psy, gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czego gratulujesz? Twoje wypowiedzi sa nie lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialabys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez tolerancji
Polacy nie potrafią robić interesów w Angli bo nie potrafią ich robić w Polsce. Gdyby potrafili je robić w Polsce to nie siedzieli by w tej zafajdanej Angli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolego, nie kazdy mieszka w 5 strefie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vw Lata komuny są juz odrobione. Dlatego Polacy wracaja i będą wracac. Każdy europejski zachodni kraj oznacza wydatki czterokrotnie większe niż w PL. A w niektórych krajach nawet więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qi Emigracyjne swinie w uk dalej nie macie kasy. Chroniczne podwyzki i walka z islamistami. Jak przyjadę do was to widzę wasze skwaszone mordy i rozbiegane oczka w pogoni za każdym groszem. Smutek panie smutek u was. Uśmiech na twarzy u was rzadko gości. Dobrze wam tak obszczymury angielskie. Myśleliście że w kapitalizmem każdy będzie milionerem a tu brexit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rl Moje miejsce na ziemi jest tam gdzie jest moja rodzina, pieniądze, zdrowie i dobrobyt. Wiec mogę was zapewnić że nie jest to uk. Sedno sprawy to bezpieczne panstwo bo wy w uk aż jąkacie się z zazdrości jak widzicie jak u nas na ulicach dzieci sa bezpieczne. A wy żyjecie od wypłaty do wypłaty i nie możecie nawet domów otynkowac ani pieknego ogrodka mieć. I takie macie gooowniane życie w uk. Oj jakżesz mi przykro. Trzeba było zostać i pokazać co potraficie. A z resztą nie! Męczcie się dalej w tym smierdzącym uchodzcami grajdołku dumnie zwanym uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bt Emigracyjne swinie w uk dalej nie macie kasy. Chroniczne podwyzki i walka z islamistami. Jak przyjadę do was to widzę wasze skwaszone mordy i rozbiegane oczka w pogoni za każdym groszem. Smutek panie smutek u was. Uśmiech na twarzy u was rzadko gości. Dobrze wam tak obszczymury angielskie. Myśleliście że w kapitalizmem każdy będzie milionerem a tu brexit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tt PL to Eldorado w porównaniu z uk. Emigranci mają conajmniej pięć razy wyższe ceny niż w PL za tą samą pracę więc mogą sobie na mniej pozwolić. Mnie się nawet nie chce przyjechać do uk bo za te same pieniądze jest tyle innych, ciekawych miejsc do zwiedzenia. Jak sobie przypomnę te wasze angielskio irlandzkie wiecznie chciwe mordy i wasze bezustanne importowanie ciaptych to żygać mi się chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

be W PL złotowki leżą na ulicy. Trzeba je tylko podnieść. Tak tanio jak jest w PL to w uk nigdy nie będzie. Bo PL to duma, bogactwo, kultura i setki lat tradycji a uk to rabowanie i napadanie. A wy uki co macie? Takewaye? Cuchnące mieszkania? Buehehehhehe ale beka z debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bq Emigranci to dziady w porównaniu z polakami ktorzy maja piekne domy i działki w PL. Każdy emigrant wydaje wielokrotnie więcej niż Polak w PL. I to właśnie jest piękne! To jest sedno życia w PL. Nie poplujcie się z zazdrości mściwe emigracyjne miernoty bo to i tak niczego nie zmieni :classic_laugh: Brak uchodzców w PL rządzi a z tym u was w uk cieniutko :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ir Bogacąca się PL jest jak paznokieć w oku angolom . Oni tego nie mogą znieść bo pracują, pracują i gooowno z tego maja. A Polacy wyprzedzają ich inteligencją o 200 lat. Mentalnie jeszcze więcej. PL to metropolia świata. Polak dominuje świat a anglik to lewak bez umiejetnosci. Smutny, zadufany w siebie z zagryzioną ze wściekłości wargą :classic_laugh: I wielki płacz! :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifka

Polska dominuje świat....chyba w głupocie. A te kawały o Polakach znasz? Bo one są powszechnie znane na całym świecie. Pt: głupi Polak. Biednyś biś głupi głupiś boś biedny. Pl w pigułce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×