Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nielubieuk

Dlaczego anglia jest taka syfiasta

Polecane posty

Gość już wszystko wiem
Bo nie potrafią robić w Anglii interesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfduy
bo za duzo syfiastych z ludzi innych krajow. i to wlasnie oni syfia anglie!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfduy
a poza tym pierdolisz jak potuczony, zjebane budynki to sa na calym swiecie,ale ty jeden matole sie ijebales tej anglii buhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powszechne budownictwo w uk
aglicy też w takich mieszkaja, większośc polaków pprzyjezdza oszczędzać wiec szukaja jak najtańszych mieszkań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowany olowek10000
moze dla porownania pokazesz slumsy czy biedniejsze dzielnice w Polsce? Zapewniam cie te w UK sa lepsze bez porownania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubieuk
no i dlatego nie jade do anglii jeśli mam żyć w gorszych warunkach niż w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zeby zyc w gorszych warunkach niz w polsce to musialbys sie przeprowadzac na bialorus albo lotwe, oni tam maja jeszcze gorzej od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czysta rasowo bo nikt nie chce na bialorus emigrowac, ja mam rodzine na bialorusi i doskonale wiem jak tam wyglada, jedna ulica na caly ogromny zreszta kraj pelny biedy, bogactwa nie czyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MózgBrainGehirnHjerne
Skandynawia, Okinawa i Betlejem piękniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe gdzie to zdkecie zrobione? :classic_cool: pewnie obrzeza Londynu :classic_cool: 6 lat w Anglii mieszkam i czegos takiego na oczy nie widzialam, sa szeregowce, ale nie tak zle wygladajace. Wszedzie sa lepsze i gorsze ulice. Dziury na drogach? Nigdy. Gdzie to zdjecie bylo robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten syf to znika caly o 6 nad ranem wszystko posprzatane do ostatniego okruszka, ulice i chodniki pomyte, sladu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ty kretynie nie pojmujesz ze wszedzie na swiecie sa brzydkie i piekne miejsca? niby najpiekniejsze miasto w europie - paryz... a najgorsze slumsy tam widzialam, w samym cudownym paryzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaa
Zona - to oczywiste, nie ma nawet po co dyskutowac z tym, co zaklada te tematy. Ktos ma problem z UK z jakiegos dziwnego powodu, to w sumie jego problem, ja sie nawet nie wdaje w dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że szkoda odpisywania. Autor nienawidzi Anglii i Polaków którzy tam mieszkają. Będzie zakładał takie tematy, wklejał linki bo czerpie z tego radość. Takiej osobie nie przetłumaczycie. Mimo, że będziecie mówić o gospodarce, pensjach to i tak autor będzie uważał, że Ukraina czy Białoruś jest lepsza. Głupiemu powinno się ustąpić. Inteligentna osoba nie zachowuje się jak rozkapryszone dziecko tupiąc nóżką i upierając się przy swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubieuk
ale ja głównie mówie o estetyce a nie o zarobkach. byle że mówimy o emigracji zarobić i wrócić do polski. ale jednak pod względem estetyki to polska bije na głowę anglie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod wzgledem estetyki polska bije anglie? ty byles wogole w tej angli czy tylko zdjecia szeregowcow angielskich cale zycie ogladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
co do estetyki to ja bym Anglii akurat tak bardzo nie wychwalala, ale rzeczywiscie zyje sie tutaj latwiej ogolnie panuje tutaj wszechobecne niedbalstwo bardzo ladnie nazywane swoboda ;) oczywiscie sa wyjatki w PL tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, szczegolnie te wszechobecne tzw. "grafitti" wszedzie gdzie sie nie obejrzysz typu "chwdp" itp oraz reklamy na wielkich tablichach i slupach i gdzie tylko sie da to taka wyzsza forma polskiej estetyki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
a tutaj nie? wypowiadajac sie ogolnie o kraju jednym czy drugim trzeba spojrzec nieco dalej anizeli na wlasne czyste i estetyczne podworko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
patrz dalej bo na razie to pewnie wyszlas ze spojrzeniem poza swoja ladna dzielnice ;) prowincja jest paskudna, centrum Londynu piekne ale nie wyszlabys na setki ulic i dzielnic w Londynie i nie mieszkalabys tam gwarantuje Ci ;) piekne sa male angielskie miasteczka te bogate ale sa tez paskudne, zaniedbane i biedniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×