Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nielubieuk

Dlaczego anglia jest taka syfiasta

Polecane posty

Gość ciekawska ewa 40
To prawda co głosi plotka o tym ze zdesperowana zwiazała sie z ciapatym ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorka topiku
Słonko ty moje przeczytaj sobie kilka błyskotliwych wypowiedzi zdesperowanej 1Dla czego zdesperowana siedzi cały dzień na kafe o to odpowiedz http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5069534 2Angielski zdesperowanej http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5070513 3Zdesperowana i sypianie za kase http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5052421 4 Jedne matki chwalą sie dziecmi, a zdesperowana chwali sie .... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9a8577731955bb1a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fbea34a901b838d6.html To część wspaniałych perełek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam że zdesperowana pracuje a tu proszę pracuje na kafe. ten tekst jest najlepszy "wlasciwie to nie musze pracowac bo pensja mojego faceta starcza na cala rodzine. najgorzej jak sie pracuje a gowno sie z tego ma, prawda? ch*j was strzela ze sie ustawilam co? " Brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zdesperowana zona czy plenerowa na kazdy tmat sie wypowiada a wiedze czerpie siedzac na kafe cale dnie . . . XD.... na marginesie w miescie gdzie mieszkam jest jedyny napis na scianie LKS WITA!!!! - ma ktos pytania ? kto robi syf w uk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm1234
może ją po prostu cały czas swędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyrtkibymzjadla_____________
Ja pierdole ale tragedia no. Laksa swoja fotke pokazuje WSZYSTKIM od dawien dawna,ty znalazlas jeden temat i sie podniecasz ze pokazala fotke ..ktora juz widzialo tysiace ludzi :D daj spokuj. A poza tym huj ci do tego co i komu pokazuje,pilnuj swojego nosa- ot moje zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdjsfbhkjfbskjfb
buachachachacha zdesprowana zona domowa:P siedze tu od szesciu lat:P przyszla kryska na matyska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cupilka kaska
a najlepsze jest to ze ona wcale ladna nie jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belladonnaaa
gdybym miał wybierać porządek miedzy bialorusią a ukrainą i rosją to białoruś i rosja jest czyściejsza od franci i francusko jezycznej cześci belgi ,francja to jest syfiasty kraj ,mnustwo smieci na ulicach i rowach tak jak w polsce w lasach ale unia tego nie widzi a od polski wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uklandka
Ludzie? Wy nie macie wiekszych problemow?? Zalosny temat i zalosne wypowiedzi!Ze ja tez na to sie natknelam i stracilam 10min z zycia! Naprawde! Zajmijcie sie czyms co ma znaczenie, bo oko az boli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa zdjecia z dobrej dzielnicy ;) odwiedz sobie np Woolwich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie UK jak na tak bogaty kraj ma dziwnie dużo takich syfiastych enklaw . Niemcy czy Dania prezentują się dużo lepiej. Z czego to się bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK jak na tak bogaty kraj vvv UK to bogaty kraj? O.O :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie domy sa w anglii, byle jakie, oczywiscie nie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość3456
A jest? Bylam raz i bylo fajnie:-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syf totalny.Anglicy to lenie,grzybna ścianach,nie wspomnę o podłogach.Tragedia.Ludzie mieszkajcie w Polsce bo tutaj nie dośc że drogo to SYF totalny.Wiara zaniedbana,domy w połowie Londynu nie grzeją,a doprosić się o naprawę to czekaniei to spore.Tragedia totalna.W Polsce pomimo tego że jest kryzys jest o wiele lepiej.Nie wspomne o tęsknocie za rodziną,dziećmi itd. Nie masz co tu liczyć na pomoc rodaka,pod domami stoją graty i wszyscy mają to w d..ie.Oczywiście nie pod każdym,ale są.SYF totalny,ludzie brudasy i fleje.W domach częso śmierdzi stęchlizną.LUDZIE nie zachłystujcie się tym krajem.Piszę szczerzei bez ściemy.To wasza sprawa co zrobicie,ale tutaj jesteście sami sobie.Nie masz kasy-wyp...dzielaj.No i tekrany z 2 kurkami,bezmieszadła....Ja wracam świadomie.Wolę kible czyścic w Polsce niż siedzieć w syfie bez rodziny i KOCZOWAĆ "bo ja kurdemieszkam w LONDYNIE".Tutaj niemożesz okazywać uczuć,tu się zapierdziela i uczucia często są lodowate".Bo tusię zasówa od rana donocy,a przychodzi do domu tak skonanym że widzi sie tylko dzieci śpiące w łóżkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawachales sie kleju? :D to chyba ty mieszaksz w stechlej norze, bez ogrzewania, jezu ludzie nie czytajcie postow osob, ktore ewidentnie nie poradzily sobie na emigracji, nie wiem ile Polakow tak zyje, ale chyba jest to grupa w Londynie co przyjechala na slepo bez jezyka i myslala, ze zrobi kariere i miliony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahaha kolejny dowod, ze zdz to jednak nie zbyt inteligentna istota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zona nie podskakuj, sama byki walisz, a wypominasz innym...zalosne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zonka, twoje wypowiedzi, nawet bezbledne pokazuja, ze jednak reprezentujesz niziny intelektualne. Nie denerwuj sie, taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×