Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wymiar statystyczny

Poznawanie ludzi przez internet

Polecane posty

Gość wymiar statystyczny

Zrobiłem dziś pewne doświadczenie. sprowokowało mnie kilka pewnych zdarzeń jakie miały miejsce na chatach. Mianowicie wszelkie próby zagadania, umówienia się, bądz wymienienia się numerami gg okazały sie strasznie trudne. 5 lat temu nie miałem z tym problemu-było to coś normalnego, ot podać komuś numer gg-co za problem? Znam dwi pary które poznały sie przez internet, a teraz? Masa podejrzeń, absolutny brak chęci nawiązania nowej znajomości. Totalnie nic! Też macie takie odczucia? Będąc na studiach internet był bramą do poznawania nowych ludzi, teraz wygląda jak jakaś brama piekieł z której moga wypełznąć najgorsi zboczeńcy tdp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze, sama znam świat czatu i wiem, że przez ostatnich klika lat wiele się w tym temacie zmieniło, ludzie są bardziej wyczuleni, bo też nie brakuje tych, którzy mają złe intencje, sama się przekonałam, że cała masa mężczyzn szuka tylko jednorazowych przygód i jeśli obu stronom to pasuje, to ok, jeśli natomiast ktoś jest zainteresowany czymś więcej, staje się bardziej czujny, takie są moje spostrzeżenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety zboczki rozkoszują się w tym świecie. Nikogo nigdy nie poznałam z ten sposób, ale z dnia na dzień jestem coraz bardziej pewna że nie chcę nikogo tak poznać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naemi
Dokladnie tak jest, gdy pisze komus ze szukam wartosciowej znajomosci to facet mnie wysmiewa i mowi ze tu takich nie ma, dla mnie to zenujace bo tym samy przyznaje sie ze tez nie jest osoba wartosciowa:) ja mu na to odpowiadam ze sa ja jestem...on milczy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiar statystyczny
Kiedyś sie umawiałem, i nie tylko ja. Było to dość normalne. Było też tak [choć to już nie moje doświadczenie] że ludzie z pokoi chatowych umawiali się na imprezy nie znając się z widzenia. No a teraz niby sami zboczeni tam siedzą, i jak kogoś zagaduje to mam się czuć jak jeden z nich? Bez sensu. Przydałaby się 3 rzeczywistość. Pierwsza naturalna tak samo jak wirtualna zeszła już mocno na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebularzowo
haa pamietam te czasy jak sie w szkole na czacie pisalo z ludzmi, rzeczywiscie jakos bylo inaczej kiedys.. teraz tylko seks seks i pokaz cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebularzowo
a bo ludzie wszytsko potrafia zjebac.. mamy takie mozliwosci poznawania sie a tak na prawde to teraz ludzie jeszcze bardziej samotni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście są normalni ludzie, ale nie oszukujmy się teraz internet to jadka dla zboczeńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naemi
Kazdy pamieta te czasy i zaluje ze sie tak pozmienialo a nikt nic nie robi w tym kierunku zeby bylo tak jak kiedys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czatach 90% osób ma jeden cel, tylko różne pobudki: albo chęć zarobienia albo zaznania przyjemności. Ale gdzie indziej, czy ja wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiar statystyczny
Przed godziną zagadywałem na gg, to rożnych dziewczyn z miast. Dwa razy mnie wyzwano :P Myślę że to bedzie, przynajmniej dla mnie, koniec z tego typu znajomościami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naemi
Oj nie przesadzaj, zagadaj do mnie, przekonasz sie ze mozna poznac kogos fajnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebularzowo
ooo gg juz calkiem o nim zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, do mnie też możesz zagadać autorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiar statystyczny
To daj gg, jeśli się odwazysz go tu podać publicznie, tu jest tyle napalonych zboczenców.... wyładowująych swe pragnienia na małych zwierzątkach ze sklepu zoologicznego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naemi
8291373, nie boje sie , na prymitywne teksty odpisywac nie bede....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak......
parę lat temu po rzuconym na czacie haśle, kto idzie dzis na piwo zebrała się ekipa i impreza do rana jedna z lepszych była. A dziś to jest nierealne, no chyba, że szukałabym seksu na jedną noc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż tak jesteś za nazywaniem wszystkiego osobno w męskiej i żeńskiej formie? No brawo, jak na faceta to rzadko spotykana taka poprawność polityczna:P Bo jak wiemy o ogóle mówi się raczej w męskiej formie np. pracownicy, Polacy, znajomi, nauczyciele:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe mnóstwo biegających, umięśnionych facetów zdejmujących koszulki na koniec każdego meczu...ciekawe czemu to przyszło Ci o tej porze do głowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja pomyślałem o okrągłej piłce i piwie, a to Ty dodałaś kwestię spoconych ciał... :P i czemu jeszcze nie śpisz? Mam nadzieje że nie przeglądasz teraz obrazków w internecie z panami bez koszulek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpię bo mam teraz złudzenie, że czas płynie wolno;) A to całkiem przyjemne. Lepiej by było gdybym szukała zdjęć pań?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie poznalam dwoch mezczyzn przez internet. jeden nie dawal mi pozniej spokoju przez 5 lat doprowadzajac mnie niemal na skraj obledu, drugi oszukal. wciagnal w zwiazek a po 4 miesiacach przycisniety wyznal ze ma dziewczyne ... od dawna i ze z nia mieszka dwa przypadki, dwa pudla ... nikt mnie tak nie zranil jak ludzie poznani przez neta wiec sie nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×