Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadciaga grabarz

Topik indywidualny.

Polecane posty

Gość wujek do mnie mówił
zawsze "hej smyku" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mnie wujek mówił zawsze
"idziemy się myć, napuść wody do wanny" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mnie wujek mówił zawsze
a ojciec "nie spuszczaj wody, idę się kąpać" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mnie wujek mówił zawsze
a kuzyn "zdejmuj majtki, będziemy się całować" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mnie wujek mówił zawsze
a brat "myłeś się i dalej śmierdzisz? nie będę dzisiaj spał z Tobą w jednym łóżku!" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mnie wujek mówił zawsze
a dziadek "podczas dzisiejszej kąpieli nauczymy się wykrywać i zwalczać U-Booty z wysuniętym peryskopem" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koorwa, co za upadek ambicji
niektórzy na fb cieszą się że zdali maturę z polskiego na 30% :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla niektorych zdac to jak
widac sukces :) 30% wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koorwa, co za upadek ambicji
noo rzeczywiście wielki sukces :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla niektorych zdac to jak
wiesz szczerze to nie dziwi mnie niska zdawalnosc chociaz i tak w tym roku jest lepiej bo tylko co piaty maturzysta nie dal rady :classic_cool: tylko tak obiektywnie to :) ciekawe ile osob starszych z rocznokow 84-5-6 czy wczesnijeszych daloby rade zdac te maturke :) dlatego 30% sukces i gratukuje tym co dzis odbiora swoje swiadectwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koorwa, co za upadek ambicji
wolałbym skoczyć z KULu niż osiągnąć taki "sukces" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak teraz gadasz
bo jak nic w latach 70-80 pisales se maturke i na studia egzaminek :classic_cool: teraz som inne lepsze dla mlodych czasy a skakac to oni wola po piwko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koorwa, co za upadek ambicji
pisałem rok temu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to przeprosinki
i jak Ci poszlo :classic_cool: pewnie same 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koorwa, co za upadek ambicji
matma podst. - 68% polski podst. - 79% angol podst. - 96% angol rozsz. - 84% historia rozsz. - 74% wos rozsz. - 74% :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to przeprosinki
historia :classic_cool: kurde az kukne w arkusze bo nie wierze ze az na tyle Ci sie udało matma nie byla obowiazkowa wiec :classic_cool: cos mi sciemniasz i humanistyczne i scisle :classic_cool: a prezentacja ? 6 pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koorwa, co za upadek ambicji
jak to matma nie była obowiązkowa? 91' miał jako pierwszy obowiązkową matmę 🖐️ rok temu matme dojeebali taką trudną że 25% osób nie zdało matury, głownie przez matmę 🖐️. z historii miałem 2 wynik w szkole, za wypracowanie dostałem 14/20, chyba nikt więcej nie zdobył :classic_cool: prezentacja 11 pkt, uczyłem się 2h przed :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to przeprosinki
:classic_cool: mam braki w zyciorysie to moze mi i umknelo ze matma od wczoraj obowaizkowa kujon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki z niego geniusz
jak i ze mnie oszust to jest :classic_cool: fred 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koorwa, co za upadek ambicji
taa, kujon :classic_cool: przedmioty które zdawałem na maturze są częścią moich zainteresowań, więc całkiem przyjemnie się tego uczyło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie, też nie sądzę, by kujony osiągały AŻ takie wyniki, ponieważ co innego lubić dany przedmiot i uczyć się jego z pasją, a co innego wkuwać a i tak pierrdolić później bez sensu :) ech, żeby tak niemiec stał się moją pasją, byłabym wdzięczna losowi 🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym bardziej Ci wpsolczujemy
bo jak matematyka moze byc interesujaca to nie wiem albo taka historia, wikingi i podboje tego co płakał, ze juz nie ma kraju, ktory by mogl se pdobic :( wos pomine bo ogolnie mnie trzacha jak slysze te sprawyy zagraniczne, dlugi, wspolnoty nie ogarniam tego i jedfnak nie wspolczuwam a zazdraszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fred a buzi
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koorwa, co za upadek ambicji
chodziło mi bardziej o angielski,histę i wos :classic_cool: matematykę zdawałem, bo musiałem :classic_cool: jako rasowemu humaniście nie sprawiała mi dużych problemów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee. nie krytykuj czyiś pasji. to że Jego interesi matma, to nawet na plus, bo rzadko komu pasuje ten przedmiot. ja go osobiście nienawidziłam, chyba głownie ze względu na złych nauczycieli.. historia jest fajna, wos pewnie też, aczkolwiek sprawy polityczne omijam szerokim łukiem od momentu kiedy Kwachu po rac drugi wygrał wybory prezydenckie :) buzi nie będzie, mam opryszczke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisas, rzygam już tą Siwiec.. gdzie nie wejdę, tam ona 🖐️ niedługo spojrzę w lustro i zobaczę Natalię zamiast swego odbicia :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zawodowy krytykant
do tego zazdrosnik nie oczekuj ze bede sie rozplywac a achach i uchach nad tym, ze jakis mlodziak jest pozeraczem wiedzy, ktora tylko zajmuje miejsce i zabija mu czas jaki mogby poswiecic na bla blanie tutaj a co do buziaka to pfeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koorwa, co za upadek ambicji
ja już nawet nie zwracam uwagi na Natalię S. :classic_cool: ktoś usilnie stara się ją wypromować i zrobić z niej gwiazdę :o zresztą, nie podobają mi się takie sztuczne i zrobione loszki, które na każdym kroku podkreślają, że są "piękne, sexowne i na pewno każdy jej zazdrości" :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolisz, żeby tacy młodzi ludzie napierrdalali się po dyskotekach, marnowali czas na coś co im się w życiu na nic nie przyda.. i można tak wyliczać więcej?? nie o to chodzi, że ja się rozpływam akurat nad Garenem, czy jakimś innym gołowąsem, który woli się pouczyć i mieć dobre stopnie.. chodzi o to, że też byłam młoda i wiem jak ciężko nieraz własnie skupić się na tym by przysiąść nad czymś co w przyszłości jakoś zaowocuje, niż iść na kolejne piwko z kolesiami, którzy po parunastu latach będą Cię mieć w dupie i nawet nie poznają na ulicy 🖐️ sory, ze tak namotałam, ale nie chce mi się tego jakoś jaśniej tłumaczyc spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×