Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadciaga grabarz

Topik indywidualny.

Polecane posty

drogi Garę, ja też nie zwracam na nią uwagi, no ale wybacz... wchodzę tu a Siwcowa się rozkracza.. wchodzę tam.. Siwcowa wypina doopę, zmykam na stronę taką i owaką - a tam achtung! tym razem Siwcowa nie pokazuje cycków, ale jakąś koszulkę - ojej 🖐️ jepany net :classic_cool: cza sie stad ewakuowac :) idę się opalac pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koorwa, co za upadek ambicji
pa, nie spal się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kiedys lubilam
wtlaczac w siebie to i tamto ale tera mi sie juz nie chce i nawet nie pielegnuje tego co jeszcze w orzechu zostalo bo i po co skoro coraz bardziej idiocieje i nie mam ochoty juz nawet z ta ulomnoscia walczyc :) moim celem jest osiagniecie absolutu wlasnie na plaszczyznie intelektulanego dna a mlodzi jak widac czasem potrafia jeszcze nie tylko siebie zaskoczyc :) ide zobaczyc czy gdzie indziej mnie nie ma 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna myszellyna
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie życząc udanego, miłego weekendu bez schiz :o 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozchmurz się, Myszell, bo Ci tak zostanie :classic_cool: I nie rób wiatru, bo się ktoś przeziębi na łikęd :O:P Dziękuję und wzajemnie miłego! Pozdrowienia z zakładu :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna myszellyna
Wytwórnia pozdrawia zakład :classic_cool: A przeziębienia nikomu nie życzę, sama właśnie leczę pozostałości po chrzcinowych przebojach i (uwaga) NIE MAM NA MYŚLI KACA :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To uważaj, żeby za bardzo nie tańczyć przy sprzątaniu, bo się zziajasz i Cię zawieje :O A najlepiej daj trochę osiąść kurzowi, tłuszczowi und mikroorganizmom - niech też mają coś ze życia :classic_cool: A że tak zapytam... Co wytwórnia ma dziś dobrego? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna myszellyna
0,7l BOLSa (((:classic_cool:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna myszellyna
Powiem Ci ale nie mdlej, bo od razu zaznaczam, że menu jest dzisiaj imieninowe więc wiesz :classic_cool: Otóż dzisiaj serwujemy zupę krem z brokułów z grzankami czosnkowymi oraz piersi z kurczaka z serkiem topionym, bazyliowym pesto i szpinakiem w środku :classic_cool: Masz kanapki, żeby zagryźć tę złość? :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna myszellyna
0.7 będzie wieczorem, trafiony zatopiony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koorwa wiedziałem, że mam dar
jasnowidzenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałem że na chrzcinach zaszaleliście i rozpiliście 0,7 bolsa :classic_cool::P No Ci powiem trochę gul mi skoczył, co mam ukrywać :O ALE U mnie w domu też dziś mamy imieniny i będzie na ten przykład pyszny sernik und ciasto biszkoptowe z truskawkami :classic_cool: A tymczasem zjem se za niedługo kanapkę z parówką albo jogurcik truskawkowy :( Nienawidzę Cię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koorwa wiedziałem, że mam dar
a swoją drogą, ja też mam dzisiaj imieniny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koorwa wiedziałem, że mam dar
Ja Bożydar przyjme od Was prezenty a od dziewic ich wianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koorwa wiedziałem, że mam dar
dzięki fajo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna myszellyna
Składam moc życzeń, taką... powiedzmy czterdziesto procentową moc :classic_cool: :P Ile ja bym dała za ciasto z biszkoptem i galaretką 😭 Ale nie mogę, dieta to dieta, wystarczy, że po obiedzie zobaczę na wadze swój pesel :classic_cool: Ja Ciebie też Fayu ❤️ 😘 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna myszellyna
Czas skoczyć z mostu, CZTERDZIESTOPROCENTOWĄ na Boga :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkiego najlepszego,,..,,
Piotrze, Pawle* 🌻 *niepotrzebne skreślić :P 🖐️)) tym razem idę na rower :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna myszellyna
Spoko, do mojego domu właśnie weszły trzy czterolatki i dwie siedmiolatki, nie wiem kto to jest, nie wiem skąd się wzięły ale widzę, że dobierają się do MOJEJ szafki z MOIMI słodyczami, których oczywiście nie jem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koorwa wiedziałem, że mam dar
dziękuję wszystkim, jestem wzruszony 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę nic mówić, ale wszystko wskazuje na to, że nie powinnaś ich już nigdy wypuścić, gdyż w przeciwnym razie najpewniej rozniosą po okolicy wieść o tej cennej szafce i będziesz miała regularne najazdy na chatę😭 Coraz częstsze, w miarę jak wieść będzie się roznosić :O No chyba że umiesz nie wyjadać pustej szafki i nie czujesz się z tym niekomfortowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna myszellyna
oł gasz, zrobiłeś poszóstne przeczenie :classic_cool: pogoniłam towarzystwo, a słodycze przeniosłam na wyższą kondygnację, niech se nie myślą, że można ze mną to tamto hejże ho :classic_cool: Fay, a do której dzisiaj tyrasz na Seszele szefa, że tak zapytam? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie martw, zanim wysłałem, to rozebrałem logicznie całe zdanie, złożyłem, dokonałem jeszcze sprawdzenia i wyszło ok :classic_cool: Ale jesteś sroga dla dzieci 😭 Oschua und bez sertza :classic_cool: Wiezę dziś tę mój krzyż we wózku do ok. 18:00 proszę Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna myszellyna
O jeju :( W piątek po 16 powinni płacić podwójną stawkę godzinową, c'nie? :classic_cool: No ale pomyśl sobie o tych, co za godzinę idą dopiero na 3.zmianę produkcji lodówek albo grzejników i skończą o 3.30 w nocy :classic_cool: Mnie tam zawsze pocieszało nieszczęscie innych ludzi, może na Ciebie też zadziała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna myszellyna
kredens sie przewraca,kto potrzyma.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna myszellyna
szłabe :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście :D Mnie też pociesza; wystarczy że niedługo wyjrzę przez okno i popaczę na tych choojów w tych yebanych autach stojących w korkach w letnim gorącu, w większości bez klimy :classic_cool: Ok, idę coś porobić :O Pa und raz jeszcze miłego łikędu, zwuaszcza dzisiejszych imieninów :classic_cool:🖐️))) Zrób jakąś dyskotekę z Planem B :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna myszellyna
Nie omieszkam :P Bayos :classic_cool: 🖐️))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dovahkiin
hop hop, jest tu kto? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×