Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadciaga grabarz

Topik indywidualny.

Polecane posty

a skąd mam to wiedzieć? :O w ogle, to Faja się troszku stoczył ostatnio, i zdziadział zdziebko, i zchamiał :O:classic_cool: takie rzeczy Mu w głowie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila coco chanel zdziebko
zdziebko? :D kamila zdziebko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z filmami drogi Garę byłby w tej chwili mały problem, bo musiałabym się przedrzeć przez ponad 1000 tytułów i wybrać coś, a nie mam za bardzo ani ochoty, ani ochoty :classic_cool: zreszta, nie wiem czego oczekujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi nie przychodzi niestety do łba :O ale słyszałam, że pierwsze odcinki "Bolka i Lolka" były kręcone w takiej konwencji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mam bana na wyszukiwarki :classic_cool: poza tym wolę się zdać na opinię eksperta :classic_cool: tylko słyszałem o tym filmie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem ekspertem od filmów fantasy.. nie widziałam Immortala, ale widzę na filmwebie, że ma słabe noty wynalazłam jakiegoś Thora :O, ale też nei widziałam :P wiesz co, jeśli lubisz filmy fantasy, ale nie koniecznie z naparzającymi się osiłkami, to polecam "Dogmę" i "Constantine". Całkiem przyjemnie sie to ogląda i w sumie, musiałabym znaleźć trochę czasu, by wrócić do tych filmów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię też inne gatunki filmów :classic_cool: ale z owych obejrzałem już chyba wszystko co było godne uwagi :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam mieć ten sam problem co Ty :O i biorę się nieraz za naprawdę wielki szit, z nadzieją, że filmwebowcy mylili się :(:classic_cool:...niestety 🖐️ nie mylą się zbyt często :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyczuwam chujowe napięcie
:o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja fajeczkę lubiakuję
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu ma chyba okres
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość von zay
co tam smyki? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×