Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadciaga grabarz

Topik indywidualny.

Polecane posty

Gość di oł dabyl dżi
ale że ja oficjalnie, czy milf ? bo nie wię jak zwykle :classic_cool: dziękuję za pioseneczkę 🖐️ ya piertole, ale gorące gówno :classic_cool: kurde, Piotruś czemu milf zawsze ucieka jak ja przychodzę, albo Ty ? tzn jak jesteśmy tutaj razem. a może mi się wydaje? :classic_cool: ostatnio dużo mi się wydaje koorwa :O :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróciłem z wyprawy
nooo Ty :classic_cool: nmzc :classic_cool:🖐️ zależy co Ci się wydaje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość di oł dabyl dżi
a, że niby ja! no co Ty, po prostu nie lubię się ciągle zwracać tak samo do kogoś :classic_cool: tzn do Ciebie np, jakoś tak mam :classic_cool: a wydaje to mi się dużo rzeczy. nie wiem czy to początki schizofrenii czy co :classic_cool: :D nie no żartuję, wyobraźnie mam po prostu bujną , a jest ona zależna od mojego ogólnego samopoczucia, dlatego rozumiesz bywa różnie :classic_cool: no, a Milf naprawdę często ucieka :classic_cool: obgadamy ją, atzo! tak jak ona mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość di oł dabyl dżi
tzn Wy! koorwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość di oł dabyl dżi
ej robię Ci tera test :classic_cool: zobaczymy co odpiszesz i Ci powiem czy zdałeś ten test :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróciłem z wyprawy
już jej nie dołujmy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość di oł dabyl dżi
:D no i koorwa teścik nie zdany :classic_cool: czemu większość facetów odpowiada mi zwykle na jedno zadanie spośród zadanych np 5 ? :classic_cool: wszyscy tacy sami, wszyscy. najlepiej wybrać to najłatwiejsze, albo to ostatnie :classic_cool: :D no ale wracając do Milfa, to ok. masz racje, ciężki dzień miała. ale... przecież jej tu nie ma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość di oł dabyl dżi
na jedno pytanie * a nie zadanie :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość di oł dabyl dżi
w sumie to ja Ci pytań nie zadałam :O o ya yebie 😭 nie ogarniam siebie :classic_cool: sam widzisz... jaki mam rozpiertol w głowie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróciłem z wyprawy
miałem ciężki dzię więc wybieram pytania na które można szybko i łatwo odpowiedzieć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość di oł dabyl dżi
o rany :classic_cool: co takiego się działo? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróciłem z wyprawy
zacznijmy od tego, że spałem przez 4h :classic_cool: rano musiałem załatwić parę spraw z mieszkaniem, a potem byłem tu i tam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość di oł dabyl dżi
czad jak chooj, faktycznie :classic_cool: tu i tam -> na kebabie :P to co idziesz już spać? :classic_cool: ja se idę zrobić ten pedikjur. mam wprawę więc jak mje nic nie zaczyma po drodze to tu wrócę wkrótce :classic_cool: 6 ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróciłem z wyprawy
nie, jeszcze obejrzę parę odcinków Bomby :classic_cool: tak dla utrwalenia :classic_cool: a na kebabie nie byłem, na razie nie mam ciśnienia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość di oł dabyl dżi
Ty pewnie jak jedziesz do pracy, albo idziesz do sklepu to sobie recytujesz każdy odcinek Bomby :classic_cool::D a tak wgle to właśnie doszłam do pozytywnych cech facetów :classic_cool::D bo na ten przykład zjebałam sobie trochę paznokcia jednego :classic_cool: mam nieskoordynowane ruchy (czasem :classic_cool:) no i żem se zjebała świeżo pomalowanego :classic_cool: ale , że jestem koorwa leń i mi się go nie chciało zmywać i malować od nowa to po prostu zamalowałam to co spieprzyłam :classic_cool: no i widać trochę, że to jest fuszerka, ale! facet nie zauważy :D no i to jest fajne. tak naprawde to chooja widzicie :classic_cool: ale jak dla mnie to spoko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróciłem z wyprawy
jakiej koorwa pracy? :classic_cool: dopiero w poniedziałek zakończyłem sesje :classic_cool: nie wiem jak inni, ale ja ZAWSZE najpierw zwracam uwagę na szczegóły i w ten sposób zapamiętuję osobę :classic_cool: nie jestem Łęcina i u mnie taka fuszerka nie przejdzie :classic_cool:🖐️ ps: widzę, że dzisiaj masz dobre samopoczucie :classic_cool: ja mam zupełnie odwrotnie, jakiś choojowy dzień :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróciłem z wyprawy
sesję* a chooj, już nie chce mi się poprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość di oł dabyl dżi
a no tak :D wybacz :classic_cool: no przecie wię, że jesteś studętem i to nie byle jakim :classic_cool: takie tam moje rozkojarzenie 🖐️ no dobry humor mam właśnie. i zwykle wtedy mam taki rospiertol , że zdania nie umię złożyć :classic_cool: nie załamuj się , jutro może być gorzej :classic_cool: :P żartuję 😭 i muszę spadać :O papa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróciłem z wyprawy
papa :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udajesz sossssa?
właśnie wszedłem na forume i widzę, że dobrze trafiłem :classic_cool::D ile masz wzrostu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udajesz sossssa?
ciekawe czy na pudelku są nowe focie Naci Siwiec, muszę sprawdzić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udajesz sossssa?
haha, nieźle przesadziła z ustami :classic_cool: jak glonojad :D no to jedziemy dalej :classic_cool: kolor włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udajesz sossssa?
ciemny kasztan? to miło :classic_cool: masz długie włosy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za ramiona :classic_cool: ps. uprzejmie informuję, że pula pytań z grupy "anatomia und fizjologia" ulega wyczerpaniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udajesz sossssa?
bo już wiesz do czego zmierzały następne pytania :classic_cool::D o co by tu jeszcze zapytać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×