Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła nie-zwykła

Zdradziłam...to było fantastyczne przeżycie

Polecane posty

Gość kendopolis
zwykła nie-zwykła do mnie to było,z tym garnkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła nie-zwykła
nie wiem do kogo bo ktoś się pode mnie znowu podszywa.......:/ nie oczekuję że ktoś mi będzie zazdrościł bo nie ma czego. to tylko zbędna komplikacja w życiu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendopolis
zwykła nie-zwykła No to po co piszesz o zawisci tutaj piszących i o frustracji tychże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła nie-zwykła
prawdę mówiąc napisałam, bo musiałam to z siebie wyrzucić. nie jestem w łatwej sytuacji. wiem że wpakowałam się w to na własne życzenie, ale nikt nie jest idealny. każdy popełnia błędy, bo życie już takie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie życie i nie świat. To my sami jesteśmy kreatorami rzeczywistości i nie zwalaj swojej bezmyślności na życie. :O Nie odpowiedziałaś na pytanie Kendopolis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykła nie-zwykła ---> Pomijając wszystko inne, my kafeterianie zawsze przywiązujemy większą wagę do cudzej cnoty, niż do własnej. Warto brać poprawkę na to drobne odchylenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobna sytuacja
bylam w podobnej sytuacji ,ale nie doszlo do sexu, czulam sie przy nim jak ksiezniczka, mowil to co chcialam uslyszec, ze zmieni dla mnie swoje zycie itp...od naszego ostatniego spotkania minelo dwa miesiace, mamy bardzo dobry kontakt , a dzieki temu dowiedzialam sie prawy, to wszystko mowil bo wiedzial ze chce to uslyszec, ze nie uklada mi sie w zwiazku i ze moze mnie miec, no ale na szczescie do niczego nie doszlo, ale dzieki temu juz wiem , ze teraz to on bez mnie nie moze zyc , ale apewno gdyby doszlo do sexu kontaktu by juz zadnego nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majac 26 lat i meza
i nie miec rozumu ....to jest zagwozdka :O Ty autorko chociaz dzieci sobie nie funduj bron Boze !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła nie-zwykła
no proszę jeszcze mi antykoncepcję serwują na forum..... nie mam dzieci spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majac 26 lat i meza
Tym lepiej dla nich .... bo nie ma nic gorszego niz matka glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera jak sie odniesiesz do
swojej kafeteryjnej przyjaciolki????? Tez nazwiesz ja kurrrwa? Zobacz co napisala swoimi palcami????? 22:37 [zgłoś do usunięcia]Perwersja Po co zdradzam? W jakim celu? Żeby dostać to czego mąż mi nie daje i dać nie może, a może nawet bardziej nie chce niż nie może. Po to, żeby czuć się spełnioną i w pełni szczęśliwą. Wyszłam za mąż z miłości i nadal kocham mojego męża. Gdybym go nie kochała to bym się z nim rozwiodła. Demoralizuję Jestem kobietą. szatynkaociemnyc hoczach@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieoNN
Po co zdradzać?Uczciwej poprostu odejść.Uczciwiej wobec tego kogoś i samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×