Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxxxxxoooooooooxxxxxxxxx

ile kosztuje wesele?

Polecane posty

Gość gość
To zależy od ilości osób, od kosztów sali, fotografa, kamerzysty, dekoracji, samochodu, atrakcji, ubioru... na wszystko masz wpływ Ty, miejsce gdzie mieszkasz i co wybierasz więc ciężko jest sugerować się kosztem wesela kogoś innego, najlepiej sama zorientuj się w cennikach wykonawców których chcesz uwzględnić, możesz rozejrzeć się na stronie www.gdziewesele.pl tam masz różne usługi wraz z cennikiem i opiniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka w 2015 r za ok 120 os tyle planowo miało być płaciła za wszystko ponad 40 tys ,z tego co mówiła połowa prawie tej kwoty to cena za restauracje (sala,menu itp )w wielkopolsce ,takze wesele kosztuje i to nie mało ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mój kolega nie popisał się bo na weselu było za mało jedzenia... powyrzucał z menu niektóre potrawy żeby było taniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele to droga sprawa ale na niektórych rzeczkach można sporo zaoszczędzić. Np. suknia ślubna nowa a wypożyczana. Generalnie nie ma różnicy a cena różni się ogromne :) Na pewno nie ma co oszczędzać na sali bo to właśnie tam się wszystko odbywa i tu musi być profeska- moi znajomi ostatnio pobierali się w best western premier i mega wszystko wyszło a w sumie nie zapłacili dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też mała mieścinka (woj. Łódzkie) a koszt "talerzyka" to min. 200 zł. jak się dobrze znajdzie... a średni koszt to 230-240. Najlepiej podzwonić troche i popytać, porównać ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teemo99
Jest fajna cukiernia w Stanisławie Górnym na wschód od Wadowic parę kilometrów, mam na myśli ciastkarnię Iza - http://ciastkarniaiza.pl. U nich zamawiałam ciasta i tort na komunię w tym roku, wyszło idealnie. Wypieki na czas, bez jakiegoś robienie problemów przy wycenie, odbierają telefony, nie było żadnych opóźnień i stresu pod tytułem – czy ciasta zdążą na przyjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orientacjyjnie koszty przyjecia możesz sobie skalkulowac przeglądając oferty na http://www.gdziewesele.pl/ tam masz zrówno ceny sal "od talerzyka" jak rowniez oferty całej oprawy weselnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przede wszystkim zależy oczywiście jak słusznie zauważyliście od ilości gości, ale również od ceny za tzw. "talerzyk". My mieliśmy przyjęcie weselne w ubiegłym roku tutaj http://zajazd-jonatan.pl i naprawdę nie wyniosło nas to bardzo dużo, a mieliśmy świetne jedzenie, warunki i pokoje hotelowe. Wszystkim z Pomorskiego gorąco polecam to miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figaroof
zalezy ile gości, jakie menu, jaka sala itd, od atrakcji, nawet fotografa, zespołu...co ja się bedę rozpisywała, wiemy jak jest. Dlatego mnie się bardziej opłacało zatrudnic panią z Agencji Agaya, zorganizowali slub od początku po sama imprezę , a wiadomo taka agencja ma kontakty przerózne ...to i znizki bywaja http://agaya.eu/oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssaxx
Myślę o tym żeby tort na urodziny synkowi zamówić w ciastkarni Iza, na stronie ciastkarniaiza.pl widać jak te torty im wychodzą. Moja sąsiadka swojemu dziecku u nich zamawiała i pamiętam że mi smakowało – bo też byłam zaproszona ze swoją pociechą, także pokosztowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni sobie poradzić w cukierni Iza, jeszcze się na ich ciastach nie zawiodłam, najbardziej mi smakuje Rafaello od nich – w domu mi tak smacznie nie wychodzi;/ Są w stanie dużo ciasta upiec w krótkim terminie, mieliśmy przy okazji wesela pilną sytuację i sobie poradzili. O ofercie jest inf na ich portalu http://ciastkarniaiza.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele raczej prawie nie kosztuje, bo potem nadostajesz odkurzaczy z media experta i wychodzisz na 0 lub na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo zależy też od miejsca jakie wybierzesz. Są droższe i tańsze sale. Tak samo jest z zespołem. Ja miałam organizowany ślub w www.hotel-anna.com.pl i wcale dużo nie zapłaciliśmy. Dokładnie nie wiem ile bo płacili rodzice ale mówili, że cena jest przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
około 100 gości = ok. 30 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba się liczyć z kosztem rzędu kilkudziesięciu tysięcy ale wszystko zalezy oczywiście od wielkości zoraganizowanego przyjęcia. My nasze wesele organizowaliśmy w chacie z zalipia, nie było duże, więc udało nam się sporo zaoszczędzić i te pieniądze przeznaczyc na przyszłe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mielismy male skromne za okolo 3000zl. Liczy sie osoba z ktora bierzesz slub a nie ten postaw sie a zastaw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od wybranych rzeczy ale trzeba szacować od 15 do 30 tysięcy mniej więcej, powiem szczerze, że na pewno nie warto oszczędzać na sali. Ja długo myślałam nad wyborem sali. Wybrałam Venge w Łodzi. To bardzo fajna sala. Goście się super bawili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wpływ na koszt wesela ma wynajęcie Sali oraz catering. Warto rozejrzeć się za atrakcyjnymi cenowo miejscami. Osobiście mogę wam polecić dom weselny www.rafael.com.pl, który znajduje się na Śląsku. Mają bardzo dobre ceny wynajmu oraz cateringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy ile chcesz osob zaprosic i jakie atrakcje ja naprzyklad zamowilam fotobudke i barmana i to mi pozarło ponad 6tysiecy :( wiec drogo ale zabawa super zdjecia swietne http://fottobox.pl/ jezeli chcvesz zadzwonic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko ocenić bo zależy jakie wesele, na ile osób, w jakim mieście, czy z poprawinami czy bez. Ja nie powiem bo nam się bardzo fajną salę udało załatwić Krzewi Róg w Chmielnie i mają bardzo bogate menu a cena za "talerzyk" jest bardzo w porządku. Dla nas właśnie było najważniejsze żeby sala była ładna i było dużo dobrego jedzenia bo u nas wesele z którego się wychodzi głodnym to słabe wesele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byliśmy na weselu Czarnej Owcy w Nowym Targu i było bardzo fajnie. Restauracja jest klimatyczna, cała jest wykonana z drewna, stylizowana na staropolską karczmę, to klimaty bliskie naszym sercom. Mają pakiet weselny http://czarnaowca.com.pl/oferta-weselna.pdf Sami chyba na nich się zdecydujemy przy okazji wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia55
Jak ktos chce miec wesele to musie się liczyć z kosztami.My akurat chcieliśmy miec fajne duże wesele w jakims eleganckim miejscu.Wybralismy Kameliowy Zakątek w Bielsku Białej.Sala duża w pałacowym stylu ,jedzenie bardzo dobre.Zespół i fotografa polecono nam na miejscu ,dzieki czemu też wyszło trochę taniej i mniej załatwiania.Ale to w końcu na całe zycie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak już ktoś wspomniał najwięcej zależy od liczby gości i miejsca gdzie wyprawiasz wesele. Myślę że ok 30 tysięcy. Ja wyprawiałam wesele na ok 200 osób w www.hotel-uroczysko.com.pl. Posiadają bardzo dużą salę w dobrej lokalizacji i przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Nas akurat bardzo malo bo skorzystalismy po prostu z opcji Cateringu - Catering Arts :) i bylo bardzo smacznie, tanio i wpadl jeszcze grosik z prezentow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×