Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxxxxxoooooooooxxxxxxxxx

ile kosztuje wesele?

Polecane posty

Od 10 do 50 tyś zł zależy jaki hotel oraz ile masz gości. Da radę znaleźć nawet ładny hotel za 150 zł od gościa. DJ z 3000 zł. W sumie większość kosztów to takie dodatki. Jeśli masz ograniczony budżet, to zawsze można zrezygnować z części dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25tys mały (30osób) nie wybierając najtańszych opcji - całość kosztów, z każdym najdrobniejszym kupionym drobiazgiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgrdraegert

Moje 10 000, w cenie fotograf, restauracja, ...enka, buty, garnitur, opłaty urzędowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golka

My zrobiliśmy dość skromne wesele w lokalu smaki życia w Wieliszewie. Tylko najbliższa rodzina, obiad, deser, . Potańczyliśmy, wybawiliśmy, było tyle miejsca na sali, jedzenie było mega smaczne, zdrowe, w formie bufetu - co osobiście uwielbiam. Ceny tez nie sa tam jakieś wygórowane, po weselu wynajęlismy apartament i pokoje dla gości, a że nas było malutko spokojnie się pomieścilismy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derka

U nas też skromne wesele, ale z klasą, tak mi się wydaje. Załatwiłam Catering Domaniowski, więc jedzenie będzie na pewno smaczne i pięknie podane. Planuję wesele zorganizować w ogrodzie, jeśli pogoda nie odpisze, będzie to dom moich rodziców - impreza na około 25 osób 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas w rodzinie  niedawno było wesele, mojego brata. Odbyło się w hotelu Horda hotelhorda.pl/galeria/ w Słubicach. Wszystko było dobrze zorganizowane, ładna sala, miła obsługa, smaczna kuchnia, wszyscy się dobrze bawili. Zdecydowanie to hotel warty uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×