Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxxxxxoooooooooxxxxxxxxx

ile kosztuje wesele?

Polecane posty

Gość pomidorówkazryżem
Generalnie to się nie da tak określić. Chodzi mi o to, że każdy chce inne menu, inny lokal, inne atrakcje. Moi znajomi robili przyjęcie w restauracji nova w hotelu kamena w chłemie. Nie wiem, ile dokładnie zapłacili, ale na pewno sporo mniej niżby wydali w domu weselnym. A jakość przyjęcia była super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietajcie, ze wiele zaoszczedzic można na zespole muzycznym. Ja dlugo szukalam Az znalazłam www.key-band.pl niesamowita muzyke dali na weselu w bardzo dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 2 rzeczach nie warto oszczedzac,na jedzeniu i na muzyce,takze gosciu powyzej wsadz sobie w .......e te pier.......ly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek12321
czy ktos poda jakie menu serwuja za 200 zl? Ja wam wyjasnie gzie jest Was problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggi3
Wszystko zależy od tego gdzie się zamawia i co. Świetną ofertę ma Hotel Sułkowski. Pakiet weselny skomponowany jest tak, aby maksymalnie ułatwić przygotowania do ślubu. Zajrzyjcie sobie tutaj http://www.hotelsulkowski.pl/wesela i sami oceńcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello :) Dziewczyny wejdźcie sobie na stronkę http://www.gdziewesele.pl/ , moja siostra zorganizowała całe wesele w miesiąc korzystając tylko tego serwsiu i z tego co wiem, była zadowolona , bo trafiła tam na super cennowe okazje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 40 osob to nie wyjdzie ci jakos starsznie drogo,ja tez mialam na 40 kilka osob i wyprawialam w http://zakatek-smaku.pl mysle ze takie mniejsze wesle tez może być ekstra zwłaszcza jak jest pyszne jedzenie i dobra muzyka no i oczywiście duzo napojow;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wesele na zaoszczędziłam dużo pieniędzy na wesele. Pierwszy mój wybór skończył się tak, że zespół zażyczył sobie 10 000 zł! Uznałam, że to duża przesada. Znalazłam następnie Disco Band www.discoband.pl . Cena rewelacyjna, świetne wykonanie piosenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem wesele tego roku w czerwcu na 60 osób woj.Pomorskie ,całkowita cena wesela 30 tys . sale miałem z upustem 180 zl od talerzyka , fotograf i kamerzysta 4 tys. zespół 5 osobowy 3 tyś , suknia 2 tyś , samochód plus autobus 1 tys ,ksiądz 500 zl , organistka 150, skrzypaczka 150, 600 zl tort , to najdroższe koszta , wódkę i napoje taniej po znajomości , Wesele było zarąbiste nie żałuje że tych kosztów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaa i jeszcze obrączki 1800 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam małe wesele, bo uważam, ze nie warto zapraszać ludzi z którymi nie ma się kontaktu. W sumie zaplałacilismy cos koło 20 tysięcy. autobus na szczęście nie był potrzebny, a DJem był kolega mojego męża. Mięliśmy naprawdę dobre jedzenie i super tort ślubny na indywidualne zamówienie według wzoru którty sama znalałzma . W tej cukierni można sobie takie cuda niedrogo zamawiac http://cukierniatortykatowice.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno jest tak określić ile kosztuje wesele. To zależy od bardzo wielu czynników. Jeżeli chodzi o takie rzeczy jak sala weselna, fotograf, kamerzysta czy zespół to polecam zajrzeć na stronę portalu Ślub i Weselle www.slubiweselle.pl. Ja tam poznajdywałam oferty w bardzo przystępnych cenach. No i zawsze każdy ma nadzieję że z tego co na tym weselu dostanie od gości trochę mu się zwróci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez planujemy nie duze wesele w www.jagatowka.pl/ . mysle ze ze wszystkim wyjdzie nam okolo 5-6 tys . al ebedziemy miec kulig i ognisko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Koszty wesela są bardzo rózne. My chcemy się zmieścić w 40 tysiącach. Marzy nam się wesele w hotelu Kasprowy Mercure w Zakopanem - http://www.kasprowy.pl/wesela-w-mercure-zakopane Oferta bardzo nam odpowiada tylko nie wiem co goście na to. Jednak od nas do Zakopanego jest kawałek. Na szczęście mamy jeszcze trochę czasu, zeby rozwiązać tą kwestię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie ejst tak, że teraz zdecydowanie lepiej jest robić przyjęcia w restauracjach, np. takich http://www.tawernalukullus.pl/o-nas/ niż wynajmować wielkie domy weselne. Jest bardziej kameralnie, przyjemnie i elegancko. A faktycznie można sporo zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacując koszty dobrze jest pooglądać stronki sal,które by odpowiadały nowożeńcom. Niejednokrotnie można na nich znaleźć propozycje menu,dostepne promocje,dodatkowe atrakcje wraz z cenami. Moim zdaniem na jedzeniu i muzyce nie warto oszczedzac,bo goscie wlasnie to najdluzej pamietaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na www.gdziewesele.pl widziałam ostatnio fajny artykuł na temat kosztów ślubu i wesela! Zerknij sobie może pomoze Ci w rozplanowaniu weselnych wydatków! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy ile chcesz dań i jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno jest jednoznacznie określić ile będzie kosztowało. To zależy od tylu czynników że …Na pewno nie ma co brać na to kredytów bo to jak dla mnie największa głupota (szczególnie mam tu na myśli te większe). Ja przykładowo organizowałam w Pałacu Akropol u siebie w Lublinie i chociaż brzmi ‘poważnie’ to wcale bardzo dużo się nie wykosztowaliśmy więc…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natiwe
Cześć! Moje wesele to już tylko wspomnienia. Niemniej jednak cieszę się, że nie kosztowało fortuny (ok. 17 tys.). Stało się tak, bo wiele rzeczy zrobiłam sama lub przy pomocy Dobrych Duszków - moich przyjaciół. Polecam zapisywanie wszystkich wydatków w Excelu. Polecam świetny darmowy kalkulator. http://finansenaplusie.pl/kalulator-slubny-w-excelu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dereniczka
Musisz się rozeznać w dobrych restauracjach na wesele i wtedy podliczyć koszt talerza razy ilość gości. Ja organizowałam wesele w best western efekt express. Strasznie nam się spodobała ta sala, bo była elegancka. Cena w porządku i adekwatna do jakości, więc byliśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kasy się nie ma to lepiej zrobić mniejsze wesele niż zaprosić duzo gości i na jakimś zadopiu i marne jedzenie i orkiestra do luftu. Bylem na takim weselu niedawno i bylem w szoku, że ludziska a właściwie ich rodzice majetni a wesele na poziomie w skali 1-5 to 2. Sala ciasna bez klimy, kuchnia na 2, orkiestra na 3, na stołach po obiedzie pusto tylko stół szwedzki na którym też było wielkie nic. Osób było ze 120 to zebrali kasy i przy okazji zebrali ciegi za taką organizacje. Szkoda było iść. Potem miesiąc później byłem na kameralnym przyjęciu weselnym z orkiestra 5 osobowà.Jedzenia i to b.dobrego pod dostatkiem i muzyka super a ludzie niezbyt zamożni, przeciętni. Czyli wniosek, że nie ten da co ma tylko ten co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromne hmm no ale każdy chce by goście dobrze się bawili! Fajny ejst bar kawowy. Skorzystałam z perfect service.Panowie byli mili oraz profesjonalni wszystko przygotowane na wysokim poziomie. pokaz mily dla oka a kawa byla fantastyczna. Jka najbarzdiej na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno powiedzieć ile kosztuje wesele, bo przecież to zależy od ilości zaproszonych gości czy miejsca i sali na jaką się zdecydujecie. Bardzo fajne i oryginalne zaproszenia znajdziesz na www.mm-concept.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego gdzie i co :) Z doświadczenia jednak wiem, że o ile na niektórych rzeczach można przyoszczędzić (np super limuzyna czy nie wiadomo jakie dodatki) to na niektórych nie warto. Porządny kamerzysta (który najlepiej zrobi jakiś klip typu http://artofemotions.pl/szybki-plener-w-dniu-slubu-w-gorskich-klimatach/ ) oraz fotograf to podstawa. To właśnie to zostanie z Wami na całe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×