Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DokonczZdanie69

Podnieca mnie...Dokończ zdanie.

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny wiosną i latem, szczególnie w bardzo ciepły dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałbym wziąć do buzi k****a innego faceta. Zrobić mu loda z polykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzenie do pracy podnieconym. ..na granicy wtrysku. ..a tam same kobiety. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...dużo rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Podniecają mnie...faceci o oszronionych skroniach i wypielęgnowanych dłoniach w eleganckich garniturach 2. Fantazjuję o... nieznajomym z kolejki, który patrząc na mnie się oblizuje i przygryza dolną wargę. 3.Nigdy nie przyznam się, że na jego widok mam motyle w brzuchu i tętno mi przyspiesza jak samolot naddźwiękowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże, jędrne cycki - reakcja jest natychmiastowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanąć w kolejce. ..nie mam majtek. ...przede stała kobieta. ..też bez bielizny. ....blisko. ..tylko dwa cienkie materiały .....byliśmy podnieceni. ...to był real. ....proszę o powtórkę. ...może znowu latem. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Podnieca mnie... jak moja żona tańczy nago w domu 2. Fantazjuję o... sexie z krępowaniem rąk i nóg 3.Nigdy nie przyznam się do... podglądania siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niemnijmnie
1. Podnieca mnie wspomnienie stosunku udowego, który odbyłem w warszawskim metrze ocierając się o nieznajomą w krótkiej sukience w zatłoczonym wagonie pewnego letniego po południu. Miała orgazm i po wszystkim uda mokre od mojej spermy. 2. Marzę o nieznajomej, która pozwala się dotykać coraz bardziej intymnie, aż w końcu bierze moją dłoń pomiędzy swoje uda i masturbuje się moimi i swoimi palcami jednocześnie. Chętnie w saunie. 3. Nie przyznam się do tego, że od jakiegoś czasu poszukuję chętnej, na oczach której będę się onanizował, a potem wytrysnę na jej nagi biust i wyliżę na końcu jej piersi. Bez penetracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnieca mnie mój mężczyzna. Jest cudowny w łóżku. Robi mi fantastyczna minetke i uwielbiam kiedy sie ze mną kocha. Podnieca mnie strasznie kiedy ssie i podgryza moje sutki. Podnieca mnie myśl o nim i o tym kiedy w końcu będzie we mnie. Chodzę non stop podniecona kiedy myślę o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
Podnieca mnie... opowiadanie goscia z 18:27:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Podnieca mnie podglądanie brata jak kocha się z bratową. 2.Fantazjuje, że jestem na miejscu bratowej i on robi to ze mną, szczególnie jak podejrzałam ich seks na jeźdźca i wyobraziłam sobie moje pełne piersi w jego dłoniach w trakcie tego ujeżdżania. 3.Nigdy nikomu nie przyznam się do tego, o czym tu napisałam. Kamień w wodę.Tylko tu anonimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niemnijmnie
Bella 86 - podobne wspomnienia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
18:50 Nie całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juli em
ohydztwo... szczególnie trzeci punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnieca mnie patrzenie jak inny dogadza sobie na mojej żonie. Słuchanie jak ona jeczy i dyszy. Patrzenie na jej nieprzytomne oczy, słuchanie tego rytmicznego klaskania i patrzenie jak wchodzi i wychodzi z jej sromu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P28
1. Podnieca mnie kiedy jestem na plaży nudystów i ktoś patrzy bezpośrednio na moje sutki czy cipkę, czasem się kładę i trochę rozchylam uda i świadomość, że ktoś widzi jeszcze więcej, jeszcze bardziej mnie podnieca, jak również to, że patrzy na mnie jakiś facet, który jest ze swoją kobietą 2. Fantazjuję o tym aby jakaś para mnie rozebrała i dotykała wszędzie oraz o wspólnym seksie gdzie ja byłabym stroną uległą 3. Nie przyznam się do wieloletniego romansu z gwiazdą rocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnieca mnie jak laska z którą idę do klubu jest ubrana bardzo sexy i bez bielizny i podrywa innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_43
ponieca mnie gdy pomysle ze kochamy sie zona na łonie natury np. w samochodzie, a ktos nas podgląda i np pociera sobie cipkę albo trzepie kustasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnieca mnie lekki, kwiatowy zapach kobiecych perfum. Podniecają mnie długie, kręcone włosy. Podniecają mnie jędrne i wypukłe pupy u kobiet. Podniecają mnie kobiety w urzędowych strojach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_43
a jak to cipka jest ktora nas podgląda to mogłaby sie przyłaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_43
podnieca mnie macanie kobiet z podszczypywaniem tu i owdzie, lubie macać całe ciało nie tylko okolice intymne, lubie brać w garsć kobiece ciało i delikatnie ściskac i wąchąc zapach skóry i włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ściąganie gumki z włosów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Podnieca mnie mój brat, jego ciało i jego duży członek. 2.Fantazjuję , żeby kochać się z nim i z bratową, szczególnie od tyłu lub na jeźdźca oraz żeby ona zrobuła mi minetę. 3. Nigdy nie przyznam się, że on mnie rozdziewiczył i przez rok pieprzyliśmy się prawie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Podniecają mnie... bardzo ogromni faceci (nie grubi-brzuchaci tylko tacy powyżej 200 cm i 110-120 kg mięśni - i chodzi mi raczej o muskulaturę wyrobioną ciężką pracą fizyczną niż wyrzeźbioną na siłowni). Jakby był brodaty i 100% naturalnie męski (nie wypachniony i wymuskany) to już w ogole odlot. 2. Fantazjuję o... byciu porwaną przez faceta z opisu powyżej, wywieziona do chatki głęboko w głuszy, by żyć z nim jako jego kobieta i być "używana", gdy tylko go najdzie ochota. Bez możliwości ucieczki. Jara mnie myśl o uczuciu bezsilności i strachu, gdy się we mnie spuszcza, że mnie zapłodni i nigdy nie pozwoli mi odejść. A także, że jego wielkie rozmiary fizyczne i siła nigdy nie pozwolą mi się "uwolnić", gdy mnie gwałci i z łatwością dociska do łóżka, gdy ja płaczę, szamoczę sie i próbuję wyrwać. 3. Nigdy nie przyznam się do... fantazji powyżej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnieca mnie ....jak mi facet wkłada po same ja/ja do przełyku a ja rzyg/am a on nic sobie z tego nie robi. a potem gardło mnie boli cały tydzień. fantazjuję ...o tym jak mnie ten sam facet co wyżej bije po mordz/ie , a potem wlecze za kudły do łoża i muszę się sukin//synowi jeszcze wypiąć ,żeby sobie ulżył a na koniec tych fantazji widzę siebie z piłą motorową ...hmmmm i czarnym workiem w ręku. co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaa nie przyznam się ,że mu łeb odcię////łam hahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podniecja mnie młodzi napakowani faceci którzy są strasznie napaleni. Podnieca mnie pożądanie w oczach facetów, podnieca mnie mocny flirt, porzadna palcowa. Nigdy nie przyznam się min. ze kompletnie nie rusza mnie mój poprawny mąż. Im bardziej stara się tym bardziej mnie oziebia bo wiem ze udaje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie młodość =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×